RE: kako se zove (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Klarita -> RE: kako se zove (22.11.2014 22:54:00)

[sm=zz_nerd.png] ne znam, a ne zelis da znas sta mi pada na pamet...[sm=smiley36.gif]zvr hanuma, kao hotline[sm=jezicek.gif]

Basamak je stepenik, basamaci kao stepenice[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: kako se zove (22.11.2014 22:57:41)

A meni niko ne odgovori sta je Zavalija i Semenjar [sm=smiley36.gif]
ja znam ali bih volela vas da cujem jer kad su mene pitali pojma nisam imala ustvari lupila sam pa su se ubili od smeha[sm=jezicek.gif]




big mum -> RE: kako se zove (22.11.2014 23:01:35)


IZVORNA PORUKA: Klarita

[sm=zz_nerd.png] ne znam, a ne zelis da znas sta mi pada na pamet...[sm=smiley36.gif]zvr hanuma, kao hotline[sm=jezicek.gif]

Basamak je stepenik, basamaci kao stepenice[sm=smiley1.gif]


NeJe šta si opterećena[sm=jezicek.gif].Zvr hanuma je balerinaaaaaaaaaaa.Hanuma koja se okreće ko zvk[sm=jezicek.gif]

A ovi što stavila ovi Šerpica.pojma nemaaaam[sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: kako se zove (22.11.2014 23:04:05)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: kako se zove (22.11.2014 23:14:09)

Ahahahahahahaa[sm=jezicek.gif] cuj, balerina....ahahahahahahaa

Zavalija- pa to je onaj koji je kobajagi sve postigao u zivotu pa sad mu samo jos to nesto ostalo, ili onaj koji je zakasao, baksuz...
A, semenjar, neAm pojma[sm=zmeden.gif]




Klarita -> RE: kako se zove (23.11.2014 1:05:12)

A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni language[sm=zz_furious.gif] pa da vi napisem 23.slovo azbuke[sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: kako se zove (23.11.2014 1:19:29)


IZVORNA PORUKA: Klarita

A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni language[sm=zz_furious.gif] pa da vi napisem 23.slovo azbuke[sm=smiley36.gif]


Ne li je crep?




Trcosava -> RE: kako se zove (23.11.2014 8:16:33)


IZVORNA PORUKA: Klarita

A znate li sta su cerimide/cirimide? C-kao curka, pernata zivotinja...nece da mi promeni language[sm=zz_furious.gif] pa da vi napisem 23.slovo azbuke[sm=smiley36.gif]

Ćeramida je onaj crep koji obično ide na vr' krova, polukružni, mada su se prekrivali i celi krovovi nekada ([sm=smiley17.gif] arhitektonski tehničar sam buhahahaha)




serpica -> RE: kako se zove (23.11.2014 9:58:23)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Ahahahahahahaa[sm=jezicek.gif] cuj, balerina....ahahahahahahaa

Zavalija- pa to je onaj koji je kobajagi sve postigao u zivotu pa sad mu samo jos to nesto ostalo, ili onaj koji je zakasao, baksuz...
A, semenjar, neAm pojma[sm=zmeden.gif]





Blizu si Klari [sm=smiley36.gif]
Zavalija je onaj sto ga sve jadnog snadje,svaka nevolja,problem nikako da izbegne u prevodu magnet za probleme..
Semenjar je onaj koji se svega plasi,u fazonu "samo nemoj mene da snadje,uh jadan ja sta cu ako mi se desi to i to"




nata11 -> RE: kako se zove (23.11.2014 15:12:20)

A puzderke ? [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: kako se zove (23.11.2014 15:58:20)


IZVORNA PORUKA: nata11

A puzderke ? [sm=smiley36.gif]




Uh Nato upravo ih jedem [sm=smiley36.gif] punjena suva paprika sa kupusom rezancem.....pa dok odstoji da stase ionda bude onako kisela,,njammm




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]