RE: Tus kabina ili kada (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Ana RR -> RE: Tus kabina ili kada (29.6.2013 13:11:34)

Meni je praktičnija tuš kabina.




Sanchy -> RE: Tus kabina ili kada (29.6.2013 16:21:43)

Kada[sm=bravo.gif]..mi imamo malo vece kupatilo i ugaonu kadu u koju obozavam da se bucnem,pa jos kad dodam mirisljave soli itd..milina...takodje kada perem ves rucno nesto ,prakticnija mi je kada ,ziva bih se isprskala u tus kabini ..nee uopste nisam za tus kabinu...sad na moru smo imali tus kabinu,jeste to lepo uradjeno ,manje mesta zauzima ali kad udjes unutra ne mozes da se okrenes,jedva cekas da izadjes..




Ana RR -> RE: Tus kabina ili kada (29.6.2013 16:26:45)

Pa ne mislim na te tuš kabine koje imaš u smeštaju na moru [sm=smiley36.gif] to se kabinom ne može nazvati [sm=smiley36.gif]




Sanchy -> RE: Tus kabina ili kada (29.6.2013 16:54:44)

Ha ha,ovo je kupatilo bilo novo potpuno,mislim ceo apartman i tus kabina je lepa stvarno ali mala bre,jedva sam stala u nju[sm=smiley36.gif]-...ali evo i moja kuma ima tus kabinu e u njenoj moze da se sedne imaju kao neki masazeri medjutim i ona je mala,da ne mozes da sednes jedva bi stao..




jagodo -> RE: Tus kabina ili kada (29.6.2013 20:05:06)

Ujutru tus kabina a uvece mmmmm...... kadaaa![sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Tus kabina ili kada (30.6.2013 14:26:25)

ja se i u kadi samo tusiram,ne pamtim kad sam napunila je vodom i legla,kad sam bila dete.tako da mi je sve to kao tus kabina.




Torbica -> RE: Tus kabina ili kada (30.6.2013 15:07:20)

Kada je zakon! Zbog dece najvise! A i meni prija da se povremeno opustim u toploj vodi!




Anck Su Nmaun -> RE: Tus kabina ili kada (1.7.2013 8:55:51)

Dovoljna mi je tus kabina ali malko veca! Kadu nisam koristila ni kad smo je imali, sad u stanu imamo tus kabinu s onom malom kadicom dole i to nam je super za decu




Trcosava -> RE: Tus kabina ili kada (1.7.2013 9:09:33)

Tuš kabina je kul za nas velike, za dete - KADA!!!!

Kod mame imam kadu i milina mi dete da okupam. Kad trebam ovde da je kupam - -budem i ja okupana!!! Plus ova je neka manja pa ne mogu ni kadicu njenu da uguram. Pranje veša na ruke mi je noćna mora..

Glasam za KADU, u slučaju da se selim kad deca već imaju nekih 8 god i mogu sama da se kupaju/tuširaju - onda kabina.




Biserce -> RE: Tus kabina ili kada (29.9.2013 9:20:29)

Tus kabina...lakse se oriba:D:D




nata11 -> RE: Tus kabina ili kada (6.3.2014 17:22:44)

Koje sretstvo koristite za brisanje staklenih povrsina tus kabina?




branki* -> RE: Tus kabina ili kada (6.3.2014 23:09:58)

ne znam,nato..mi danas uzesmo tus kabinu,mozda bih uzela neku novu kadu sa paravanom,lepe su ove nove ,akrilne,ali da je kupatilo vece.ovako i sa tus kabinom jedva imam mesta za sve,a da izgleda lepo.




nata11 -> RE: Tus kabina ili kada (7.3.2014 10:29:15)

Mi smo juce uzeli, od cnog stakla je i majstor koji mi je montirao kaze ima neko sretstvo koje proizvode u Sloveniji i koje mnogo hvale ljudi, kosta oko 500 dinara ali ja nemam pojma sta je i kako da ga nadjem.
Kaze cif, mer i ostalo sto ima alkohol nikako, sto mi je bas cudno jer sam od ove prosle kamenac skidala wc sanitom [sm=zmeden.gif]




snezap -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 16:56:15)

imam kadu, ali bih volela tus kabinu jer zauzima manje mesta




Mala Elena -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 17:14:10)

Tus kabina i djakuzi [sm=smiley36.gif]
Kada za opustanje , ali tus kabine preovladavaju i nekako su sve modernije.




dunja RR -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 18:53:21)


Nama ja u planu komplet renoviranje kupatila (staro je i probija nma vode od kade kroz zid), i planiramo da kadu zamenimo tuškabinom. Sada mi je kada ok zbog bebe. Da li je uopšte izvodljivo kupati dete od recimo 1 -2 godine u tuš kabini. Jedva čekam da se sam brčka u kadici, sada je još mali ... trenutno nam kada više odgovara. Mame, šta je bolje za kasnije?




choopa choops -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 19:03:22)

Kada. Nama je u kući bila kada, a kad smo se uzeli smo renovirali i postavili tuš kabinu. Kakav zez. Niti sam mogla djecu fino da kupam, dok se sagnem, leđa mi otpadnu- Ajde u početku smo stavljali njoj kadicu unutra, ali oni hoće zajedno da se kupaju, a ne mogu dvije kadice unutra. SAd bih je vratila da mogu!




branki* -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 19:03:32)

meni je izvodljivo da kupam manje dete u tus kabini.zato sam i uzela tus kabinu koja ima dublje dno malo,pa moze boza i da sedne i da se brcka lepo,a ima 3i po godine.nisam se pokajala uopste.




vikiveki -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 20:25:54)

Ja sam za kadu,kako zbog dece tako i zbog nas odraslih.Ja često deci napunim kadu pa se oni brčkaju u njoj,dok su bili manji mogli su da stanu po dvoje,sada su veći i ćerki punim kadu da sama uživa,a sinovima zjedno jer su manji a ja sam prisutna dok se oni brčkaju.Tuš kabina je možda OK kada su deca mala pa mogu da stanu i u dublju tuš kabinu,ali mislim da je kada zakon,bar za mene.




soni -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 20:28:53)

Uvek sam bila za tus kabinu...Tusiram se svaki dan i nismo imali potrebu za kadu...Renovirali smo skoro kupatilo i odlucili se zbog velicine tj malo prostora za kadu...Pun pogodak !!! KKupili smo i staklena vratanca kao za tus kabinu da ne prska svugde ... Najsrecnija sam zbog deteta, voli da se bucka i lakse mi je !!!!




Adriana83 -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 20:41:25)

Kada,kada i uvek kada! U kadi uvek mozes da se istusiras ali u tus kabinu nikad ne mozes da legnes.




dunja RR -> RE: Tus kabina ili kada (21.11.2014 21:14:10)


IZVORNA PORUKA: soni

Uvek sam bila za tus kabinu...Tusiram se svaki dan i nismo imali potrebu za kadu...Renovirali smo skoro kupatilo i odlucili se zbog velicine tj malo prostora za kadu...Pun pogodak !!! KKupili smo i staklena vratanca kao za tus kabinu da ne prska svugde ... Najsrecnija sam zbog deteta, voli da se bucka i lakse mi je !!!!


Može slička, baš me zanima [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Tus kabina ili kada (22.11.2014 0:24:32)

Mi imamo i kadu i tus,posteno ja sam vise za tus jer ne prska sa strane i posle kupanja ne moras celo kupatilo da brises kao kad se kupas u kadi...




veselicaa -> RE: Tus kabina ili kada (22.11.2014 19:16:37)

Uvek kada,jer obozavam da je napunim i uzivam,uzivam[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Kada smo pravili kucu jedva sam nagovorila muza da stavimo kadu,on zapeo tus kabina pa tus kabina,a dva mala deteta,nije mi bilo uopste prakticno.Kada budemo pravili deciju sobu napravicemo jos jedno kupatilo i stavicemo tus kabinu ali to kupatilo ce biti samo za decu.




Kata90 -> RE: Tus kabina ili kada (22.11.2014 19:20:45)

Moje misljenje,tus je bolje sve speres normalno......a kada nikako lezis u svojoj prljavstini,pa se opet treba istusirati.....meni je jos davno rekao ginekolog kolko je to nezdravo....nebi da pametujem,svako zna svoje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>