RE: Skida se i izuva (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


big mum -> RE: Skida se i izuva (15.2.2014 12:16:56)

Vidim moja djeca nisu jedina.

Sofia se stalno skidala i to još uvjek radi.Stalno joj je vruće.Stalno[sm=kuza.gif] po kući,parku i uvjek joj je vruće.

Strahinja se nedavno počeo skidati do gola.I takav hoda po kući.Obučem ga 5-6x/dan ali džaba.Nadam se da je samo prolazna faza[sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Skida se i izuva (15.2.2014 14:33:11)

grozna faza , fala Bogu pa je prosla [sm=smiley29.gif]
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja [sm=smiley22.gif]




big mum -> RE: Skida se i izuva (15.2.2014 17:35:39)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

grozna faza , fala Bogu pa je prosla [sm=smiley29.gif]
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja [sm=smiley22.gif]



Znači ipak je u pitanju faza[sm=smiley36.gif]Laknulo mi je [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Skida se i izuva (29.10.2014 10:51:25)


IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: Olga RR

grozna faza , fala Bogu pa je prosla [sm=smiley29.gif]
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja [sm=smiley22.gif]



Znači ipak je u pitanju faza[sm=smiley36.gif]Laknulo mi je [sm=smiley1.gif]



Faza na žalost i dalje traje i traje i traje[sm=smiley29.gif]S tim što je sad hladno ali njima ne smeta.
Džaba je govoriti da je hladno i da bi se mogli razboljeti.Sad sam ih pustila kraju pa kad se razbole vidjeće i sami.Džaba pričam i trošim zube.




choopa choops -> RE: Skida se i izuva (29.10.2014 21:33:25)

Moji se oboje izuvaju, pa im onda obujem vunene zepe preko čarapa. Još sam im rekla kako se super klizaju po parketu, pa im je to zanimljivo i rado ih nose.
A skidaju se samo kad odu kod brata i setre od tetke, a kod njih je u kući prilično toplo i oni su uvijek u potkošuljama, pa onda i ovi moji. A kod nas, koliko god grijemo, nikad nije tako toplo, pa je i njima vjerovatno hladno da bi se skidali [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Skida se i izuva (29.10.2014 22:17:34)

I Vuk samo vreba priliku da se skine i izuje.




mama micki -> RE: Skida se i izuva (30.10.2014 8:01:39)

Joj i mi imamo problem, nadam se da će ova faza brzo proći. Sara se ne skida ali zato na nogama ne trpi ništa, večito skida čarape i izuva patofne. Ja joj obučem hulahopke a ona vuče pa se iznervira kad shvati da ne može da ih skine. Plašim se da ide bosa jer je bolešljiva. Juče sam joj obula čizmice koje ne može da skine pa se pomirila sa tim.




mihi -> RE: Skida se i izuva (30.10.2014 10:37:02)

Miloš se isto skida ali ne kaže da je vruće nego se skine do gaća i bez čarapa i tako hoda. Kakva je to faza? Zbog čega to rade?




branki* -> RE: Skida se i izuva (30.10.2014 11:57:07)

ovo i boza voli da radi.pojma nemam zasto.da li vole taj osecaj kad su golisavi..ko ce ga znati.




mati -> RE: Skida se i izuva (30.10.2014 12:01:27)


IZVORNA PORUKA: mihi

Miloš se isto skida ali ne kaže da je vruće nego se skine do gaća i bez čarapa i tako hoda. Kakva je to faza? Zbog čega to rade?

Kod nas isto... Matija uopste ne podnosi carape, ujutru ga jedva nateram da ih navuce.
Kad se vracamo iz setnje on ne ulazi u sobu dok sve ne skine...




Bibilib -> RE: Skida se i izuva (30.10.2014 12:03:42)

Moj sin takodje voli da je bos i ni pod razno pa makar i ja vikala na njega,nece da legne obuven kad je bolestan...




mali_mis -> RE: Skida se i izuva (22.1.2015 14:26:44)

Eto i nas u fazi skidanja, izuvanja.
Patikice na nogama ne moze da podnese, to odmah skine i sakrije, a onda carape.
Kad mu pelenu menjamo, vijamo ga narednih sat vremena da ga obucemo, njemu se svidja da ide gologuz, srecom pa greju dobro, pustimo ga 10 min, i onda hvataj, drzi, oblaci na frku [sm=smiley36.gif] Donji deo jos nije provalio kako se skida, gornji uspe da izvuce ruke iz rukava, i uglavnom se zavrsi na tome.




mila83 -> RE: Skida se i izuva (22.2.2015 10:29:18)

I moja deca su imala te faze skidanja i izuvanja, to je normalno, prodje to...




bojana92 -> RE: Skida se i izuva (9.12.2015 1:55:24)

Danilo zna da se sam izuje,nekad hoce i da se obuje sam [sm=smiley36.gif] Omiljene za skidanje su mu patofne.:D Jos uvek ne zna da skine svu garderobu sa sebe :)




mila83 -> RE: Skida se i izuva (28.5.2016 21:02:22)

Sad je T u toj fazi.Vec neko vreme skida i sandalice,carape obavezno po nekoliko puta u toku dana.Ume i donji deo trenerke ili helanke da skine.




Mala Elena -> RE: Skida se i izuva (28.5.2016 22:34:55)

Carape vuce od prstiju, na cicak sve zna da skine ... i skida jaknu i prsluk za sada.




mila83 -> RE: Skida se i izuva (29.5.2016 13:15:11)

Da,i moja T sve otkopcava na rajfeslus,na cicak a moze i jaknicu ili gornji deo trenerke da skine.Skida i kapice i trake za kosu isto ,a mnogo je smesna kad hoce da ih vrati na glavu [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Skida se i izuva (1.10.2016 10:37:26)

I mi smo u ovoj fazi. Pre neko vece setam M (u kolicima je) i psa i prolaznici me gledaju osudjujucim pogledom jer mi je dete boso a ja obucena kao da je minus napolju [sm=smiley36.gif]
ostavila sam ga namerno bosog da se smrzne.
I nije se smrzao, potpuno je na mm, nikada mu nije hladno [sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Skida se i izuva (1.10.2016 12:50:35)

Wiv, moj muz bi rekao:``Svetis se malom detetu ,svasta!``[sm=jezicek.gif]
Moja sinoc obukla gacice skroz sama. Tusirale se zajedno i ja ulazim u sobu posle nje kad ona preko gacica obukla jos jedne. Inace, pokusava i trazi da se obuce sama...




Khaleesi -> RE: Skida se i izuva (1.10.2016 13:20:50)

Ja ovu veliku ne mogu da naucim na patofne stalo ih skida... poludecu...
Malo malo pa sliava[sm=smiley13.gif]




Animsaj9 -> RE: Skida se i izuva (1.10.2016 19:13:30)

i mu smo izuvaci, sejemo cipelice na sve strane samo lete iz kolica[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Skida se i izuva (1.10.2016 19:35:48)

Meni bebac jos nije u toj fazi, a stariji je vecito bos i ludim od toga jer je sralno prehladjen




wivern -> RE: Skida se i izuva (2.10.2016 9:14:59)

ME ma mrzi me da skupljma čarape po ulici [sm=smiley36.gif]
On ih zafrljaci pa me prolaznici jure da ih skupljam [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Skida se i izuva (2.10.2016 9:19:25)

Moj je veliki, ali nikako da papuce po kuci zadrzi na nogama, mislim da milion puta dnevno kazem "papuceee, papuce, gde su ti papuce sta ovde rade papuce..."




wivern -> RE: Skida se i izuva (2.10.2016 9:21:36)

Ivana ja to ne radim [sm=smiley36.gif]
Imam traumu iz detinjstva sa papucama i neteram M da ih nosi. Mada se on sam obuva (naopako ali dobro sad) jer obožava svoje papuče sa nekim piletom [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>