RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


choopa choops -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (27.7.2016 15:02:42)

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I ja ne volim da mi dira grudi,bradavice,pogotovo posle porodjaja,dojenja..a nikad me nije ni palilo[sm=smiley36.gif]


[sm=zz_confused.png] Zbilja? Nikad ne bih pomislila, mislim da to sve žene vole [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (27.7.2016 15:05:59)

Vonavoj, potpisujem sto se tice grudi, bradavica!




Khaleesi -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (27.7.2016 16:13:16)

Mene u trudnoci grudi jako palile, tj kad ih dira [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (2.10.2016 20:40:38)

Kod mene samo jedna, kad odmah prelazi na stvar, nekad mi jednostavno treba malo neznosti pre starta [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (2.10.2016 20:43:22)

Anck, slažem se, dobra predigra para vredi :)




Khaleesi -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (2.10.2016 22:52:02)

To da. Ali desavalo se i previse predigre da smori[sm=smiley36.gif] lepo je sve to al da predjemo na stvar[sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 9:17:23)

Zavisi koja vrste predigre je u pitanju [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 9:24:56)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod mene samo jedna, kad odmah prelazi na stvar, nekad mi jednostavno treba malo neznosti pre starta [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Potpisujem. Jos ne nekada, gotovo uvek volim malo neznosti, ali dobro je da stizemo ista s obzirom na situaciju[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 10:24:12)

Kad sam videla temu odmah sam pomislila na manjak predigre. [sm=zmeden.gif]




Khaleesi -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 10:29:09)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Zavisi koja vrste predigre je u pitanju [sm=smiley36.gif]

Haha to jeste...




emicaa -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 10:38:21)

suze mi idu,niste normalne [sm=smiley36.gif]
mene sad nervira kad mi pipne bradavice,samo cekam onda da mlijeko krene pa da ga onda i polize...ah da ,kad za vrijeme radnje nadjem polozaj koji mi bas godi i sekunda mi fali za bum i on se samo pomakne ili pomakne mene...oci bih mu povadila [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 11:50:54)

Hahaha, jaoj, vi ste šou. Poludeo je forum. Moram da se uključim [sm=smiley36.gif]
Ovo poslednje što Emicaa reče, samo ne ovo za bradavice nego za promenu položaja. A iznerva me i kad me poljubi u čelo. To mi tako nekako ne ide uz radnju [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 12:32:41)

Ja crkoh od smeha, od početka sam sve pročitala [sm=jezicek.gif]
Manjak predigre definitivno, ali to je razumljivo što kaže Voci pored dece i stalno neke žurbe i haosa.




Khaleesi -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 12:44:10)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

suze mi idu,niste normalne [sm=smiley36.gif]
mene sad nervira kad mi pipne bradavice,samo cekam onda da mlijeko krene pa da ga onda i polize...ah da ,kad za vrijeme radnje nadjem polozaj koji mi bas godi i sekunda mi fali za bum i on se samo pomakne ili pomakne mene...oci bih mu povadila [sm=smiley36.gif]

E to kad sam blizu i on scepa za dupe i nista,m ja opet blizu on opet cimne. A ne progovara mi se tada da mu kazem sacekaj sa tim vacarenjem. Bas oci da vadis situacija[sm=smiley36.gif]
Dobro si opisala




amelia -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 12:45:18)

Kad me dole lize i pocne ok tempom i bas mi prija i gotova sam za malo da dozivim orgazam i on pocne jace pocne da me vuce da me razvlaci kao zvaku sto rece jedna zenica [sm=smiley36.gif] i naravno uprska sve prodze mi volja smeta mi i posle opet pocnemo iznova. Milion puta sam mu rekla da ne volim jako i da mi smeta ali ne razume dzaba.ili ne ume da se kontrolise kad je sav tako napaljen [sm=jezicek.gif]




Khaleesi -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (3.10.2016 12:51:32)

Amelia mene je mm jedva nagovorio da mi to radi...
Nikad nisam tako imala ograzam......[sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 11:37:06)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
..ah da ,kad za vrijeme radnje nadjem polozaj koji mi bas godi i sekunda mi fali za bum i on se samo pomakne ili pomakne mene...oci bih mu povadila [sm=smiley36.gif]

Grom te ubio kuda ces [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mali_mis -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 11:39:39)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja crkoh od smeha, od početka sam sve pročitala [sm=jezicek.gif]
Manjak predigre definitivno, ali to je razumljivo što kaže Voci pored dece i stalno neke žurbe i haosa.


Mene nekad i visak predigre urnise. Dodje mi da eksplodiram ko ekspres lonac. Sve mislim, sad ce, kad crvc [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 12:05:04)

kakva predigra, to od kad imamo decu skoro i ne postoji, kao klinci smo kad uhvatimo vremena[sm=smiley16.gif]




MasnaMasnica -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 12:06:26)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
..ah da ,kad za vrijeme radnje nadjem polozaj koji mi bas godi i sekunda mi fali za bum i on se samo pomakne ili pomakne mene...oci bih mu povadila [sm=smiley36.gif]

Grom te ubio kuda ces [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ahahaha😂😂😂😂




choopa choops -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 14:13:03)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
..ah da ,kad za vrijeme radnje nadjem polozaj koji mi bas godi i sekunda mi fali za bum i on se samo pomakne ili pomakne mene...oci bih mu povadila [sm=smiley36.gif]

Grom te ubio kuda ces [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


A đe si poš'o jadan?!?!?![sm=jezicek.gif]




isidora88 -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 15:07:30)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 16:44:04)

Hahhahha lude ste skroz.




Mariya -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (26.10.2016 17:02:26)

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Amelia mene je mm jedva nagovorio da mi to radi...
Nikad nisam tako imala ograzam......[sm=jezicek.gif]


Štaaa?!?!
Pa to je nešto najbolje,a moram da priznam da je mm ekspert u tome[sm=smiley9.gif][sm=smiley2.gif]Kod mene je orgazam zagarantovan tad!




IvanaSK RR -> RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu? (29.6.2018 13:27:58)


IZVORNA PORUKA: Mariya

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Amelia mene je mm jedva nagovorio da mi to radi...
Nikad nisam tako imala ograzam......[sm=jezicek.gif]


Štaaa?!?!
Pa to je nešto najbolje,a moram da priznam da je mm ekspert u tome[sm=smiley9.gif][sm=smiley2.gif]Kod mene je orgazam zagarantovan tad!

O da... Mada ja nemam problem sa orgazmom, ali oralni seks volim. I treba i to znati...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>