Užičanke, ima li vas? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


salle -> Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:09:30)

koliko je uzicanki na portalu?
dok je bilo takmicenje, videla sam dosta slika iz tog kraja, pa ne znam da li su to bili moji zemljaci ili turisti [sm=smiley1.gif]




MarijaBg -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:16:42)

Ja iz Bg-a, ali zivim u Kosjericu. Bas danas bila u Ue [sm=smiley36.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:22:46)

a ja iz ue, a zivim u bgd [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:32:12)

mm je sa zlatibora, u tom kraju smo bar jednom godisnje[sm=smiley1.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:33:58)

znala sam da nas ima [sm=jezicek.gif]




MarijaBg -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:45:49)

Salle, onda se ne vazi [sm=smiley36.gif] Svi ste pobegli u Bg, ja volim sve naopako [sm=smiley14.gif]




vikiveki -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:46:46)

Evo i ja da se prijavim..[sm=smiley36.gif] Ja sam u Užicu rodjena....tamo provela najlepše dane detinjstva i prve mladosti...Salle jesi ti baš iz Užica ili si iz okoline?
Meni Užice ostalo u duši[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




vikiveki -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 14:48:31)


IZVORNA PORUKA: salle

koliko je uzicanki na portalu?
dok je bilo takmicenje, videla sam dosta slika iz tog kraja, pa ne znam da li su to bili moji zemljaci ili turisti [sm=smiley1.gif]

Bili su to tvoji zemljaci[sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 16:22:06)

Ja sam iz UE, zivim u Nisu :)
Kuku lele ima naaaaas :)




Ivanka 75 -> RE: Užičanke, ima li vas? (18.3.2013 16:34:18)

Uzicanke, hocete li biti u Ue za 1 maj, ja sam tamo za sv Djordja, pa da organizujemo neko kafenisanje?
Muzicarka nam je tamo, da se upoznamo :)
(ja muzicarku znam jos oho-hooo odavno [sm=smiley1.gif])




vikiveki -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:17:12)

Ja ću verovatno biti i za 1 maj u Užicu pošto moji tamo slave Lazarevu subotu 27. aprila...pa možda spojim sa 1 majom...naravno ako muž uspe da uzme slobodne dane...baš bi volela da vas sve upoznam[sm=bravo.gif] nisam znala da je i muzičarka iz Užica[sm=smiley36.gif]...dogovorićemo se za kaficu [sm=kava.gif]




Ivanka 75 -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:24:02)

Znači polako se dogovaramo za Kaficu u UE [sm=bravo.gif]




muzicarka -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:48:20)

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:56:24)


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]

Super onda [sm=bravo.gif] mi ti stižemo u Užice sa svih strana[sm=smiley36.gif] otišle iz Užica a jedva čekamo da se vratimo[sm=smiley36.gif] pored mene i mm je zavoleo Užice pa sa nezna ko je nestrpljiviji da dođe u Užice....a kad dođemo a mi svi koliko nas ima, idemo na komplet lepinju kod Šuljage[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:56:32)


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]


Jeeeeee, jedina pametna pa se vratila u naš lepi kraj [sm=bravo.gif]

P:S: Nemoj ovo da kažeš mojoj mami [sm=smiley1.gif] Ni tvojoj... preneće mojoj... [sm=smiley29.gif]




Ivanka 75 -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 0:57:25)

Znači biće prvo lepinja kod Šuljage pa kafica na trgu [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 1:10:36)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znači biće prvo lepinja kod Šuljage pa kafica na trgu [sm=smiley1.gif]

[sm=smiley36.gif] tako nekako[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Užičanke, ima li vas? (19.3.2013 1:49:10)

Jooooooooj, ja zamalo ne postadoh Užicanka pre (neću da vam kažem koliko godina)!!![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:16:15)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Evo i ja da se prijavim..[sm=smiley36.gif] Ja sam u Užicu rodjena....tamo provela najlepše dane detinjstva i prve mladosti...Salle jesi ti baš iz Užica ili si iz okoline?
Meni Užice ostalo u duši[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

ja bas iz Ue, odrasla na plazi, malo pre "turista" [sm=smiley1.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:17:53)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uzicanke, hocete li biti u Ue za 1 maj, ja sam tamo za sv Djordja, pa da organizujemo neko kafenisanje?
Muzicarka nam je tamo, da se upoznamo :)
(ja muzicarku znam jos oho-hooo odavno [sm=smiley1.gif])

ja cu najverovatnije biti, ali ne znam koliko dugo, a treba obici i moje i njegove.... [sm=hudicek1.gif]

ali mozemo da se nekako iskombinujemo da pijemo kafu [sm=smiley1.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:18:28)


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]

mi se sigurno svi znamo [sm=smiley2.gif]




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:20:51)

jupiii, ima nas [sm=bravo.gif]

i ja i mm smo iz ue, tj on je iz sevojna, a dosli u bgd pre 7 god zbog njegovog posla...
ja sam se ovde navikla, i kada odem u ue sve mi neobicno i nekako sve manje ljudi poznajem, valjda je ostalo malo moje generacije.....




salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:33:45)


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]

sada sam gledala tvoje slike, tebe znam iz grada, a muza pozdravi i pozdravi svekrvu, moju najomiljeniju vaspitacicu [sm=smiley1.gif]





salle -> RE: Užičanke, ima li vas? (20.3.2013 8:34:37)


IZVORNA PORUKA: salle


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Evo i mene [sm=bravo.gif] Rodjena u Uzicu i vratila se posle skolovanja tako da sam sada tu i raspolozena da vas sve upoznam [sm=bravo.gif]

sada sam gledala tvoje slike, tebe znam iz grada, a muza pozdravi i pozdravi svekrvu, moju najomiljeniju vaspitacicu [sm=smiley1.gif]



p.s. samo ne znam je l to Bojan ili Branko [sm=zmeden.gif]




muzicarka -> RE: Užičanke, ima li vas? (22.3.2013 1:46:44)

salle........ovaj moj je Branko [sm=bravo.gif] [sm=smiley9.gif]........rado bih je pozdravila ali ne znam od koga [sm=zmeden.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>