RE: Omiljena hrana u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnice



Poruka


mama Jo -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (8.8.2018 7:56:53)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

U prvoj sve u dtugoj nista

E ovde sam htela da pisem da mi se u prvoj trudnoci apsolutno izgubio osecaj sitosti. Jela sam sve bez prestanka.




branki* -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (6.2.2021 8:09:59)


IZVORNA PORUKA: branki*

nemam omiljenu,jedem sve isto kao i kad nisam trudna,samo su se kolicine utrostrucile[sm=smiley36.gif]

jjaaoo,moj post od pre sest godina![sm=smiley1.gif]
videcemo....uvek je bilo kao sto sam napisala...probacu samo da se ne natovim skroz..




Milena18 -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (6.2.2021 11:17:06)

Ja sam kad sam bila trudna sa M satirala pomfrit i sladoled (mada to mogu uvek i kada nisam trudna) Sve zdravo hahaha. A sada još uvek nemam neke posebne želje. 





emicaa -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (6.2.2021 11:20:54)

Ja se ubijala od čipsa 🤣





Deika -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 20:49:25)

Da li je mnogo loše pojesti paštetu u trudnoći? Ja npr sam je poslednjih nedelju dana dva puta jela. Ne pojedem mnogo, stavim malo na hleb i to je to. Ali me se traži. Neću više.. 

Pre toga sam je pojela mozda isto dva puta. 




flamingos -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 21:12:36)

Delka,nije strašno koliko si za sada pojela,samo ih izbegavaj.Slatkiši i grickalice su mi bili omiljeni.❤





Leptirica92 -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:15:11)

Deika, nije najpametnije, ali nece biti nista. Ja imam takve mucnine i 2 dana sam jela Argetu, jednostavno mi je samo ona prijala i ostajala u meni. Vodim se time bolje ista pojesti, nego nista 🤷‍♀️





Deika -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:25:46)

Inače se hranim zdravo. Bez slatkiša, ali mi se ovo tražilo. Nije da sam pojela ne znam ni ja koliko. Bukvalno samo malo uzmem. Pola onog manjeg pakovanja.. ali neću više. Baš se ne osećam lepo što sam unela to. Ali dobro. 





Ivanka 75 -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:32:37)

Deika, moram da te pitam nesto.

Da li mislis da ce na trudnocu losije da utice malo pastete koju pojedes i izbacis iz sebe za sat dva ili sva ta negativna osecanja koja imas vec danima zbog pastete? 
Opusti se i uzivaj u trudnoci.  😊 Svako dobro! 




Deika -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:34:22)

Dobro pitanje. Ja se baš za dosta stvari u trudnoći brinem, bez razloga. Al šta da radim, takva sam. Što se tiče paštete, to je i najbanalnije. Ali dobro. 





Milena18 -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:41:58)

Deika, previše se opterećuješ, opusti se. Ja sam kad sam bila trudna sa prvim detetom pojela tonu sladoleda i ništa nije falilo ni meni ni njoj. Ne kažem da tako treba, ali ako si inače zdrava i nisi zbog zdravlja na nekom posebnom režimu ishrane, malo paštete ili slatkiša ni na šta neće uticati, pa čak ni malo više ponekad.




Deika -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 22:44:20)

A jesam zbog zdravlja na posebnom režimu. Inače bih jela sigurno slatko. 😀 Hvala vam u svakom slučaju. 🙂





Ivanka 75 -> RE: Omiljena hrana u trudnoci (26.3.2021 23:12:46)

Samo se opusti. Trudnoca je divno stanje i iskustvo, budi srecna i vesela. Losim mislima nema mesta 😊





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]