RE: Odvojenost od deteta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


degu -> RE: Odvojenost od deteta (18.7.2017 14:03:46)

Meni je Doda opet kod babe na spavanju, drugi put, sad dve noci. Dete uziva, a mi crkavamo bez nje i pomalo i mi uzivamo [sm=smiley36.gif]
Slazem se sa Krin, treba ih odvajati, deca moraju imati i svoj zivot nezavisno od roditelja, ne trebamo da budemo sav njihov svet.
Zovem je ja juce, ne stigoh nista ni da kazem, ona kaze Ja sam jos kod babe, ajde cao [sm=smiley36.gif] posle je zove tata, pita je pa s kim ce on da spava, kaze ona Spavaj s mamom, ja sam kod babe, ajde cao [sm=smiley36.gif] kaze baba uopste nas ne spominje, malo mi to i ne bi pravo al neka je, uziva dete.




medamisko -> RE: Odvojenost od deteta (18.7.2017 14:21:49)

Meni je sin stalno kod babe i dede bio jos kao mali, morala sam da radim, nisam produžavala porodiljsko. Nisam mogla da dočekam vikend. Ali mi je kad razmislim prijalo , a i navikao je da se odvaja..




vocicana -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 10:55:23)

Kako ne, prija odvojenost , makar povremeno. Koliko god ga ja ne vezivala za sebe, vezan je prirodno, to mi ponekad prodje kroz glavu kako neke stvari nece biti bas dobre dalje zato sto je toliko vezan.




Duškić -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 12:13:22)

Ja sam jednom ili dva puta prespavala bez cerkice, a to me nervira sad je ubedjujem da neki vikend prespava kod tetke ali sanse nema.




pipi_coco -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 12:39:06)

I ja to podržavam, da djete povremeno spava kod babe ili tetke. I moj je bio nedavno 6 dana kod mojih bez mene, jesmo se puno poželili ali znam da mu je bilo lijepo s njima i da mu ništa nije falilo.

Nerviraju me žene koje kad im kažem da mi je djete kod moje mame kažu: kako možeš tako da ga dadneš, ja ne bih mogla, mi smo puno vezani! ( u prevodu : ja svoje djete volim, a ne kao ti, ja i moje djete imamo vezu, a ti i tvoje ocito nemate) grrrr kosa mi se digne na glavi




IvanaSK RR -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 12:41:46)

Pipi, pa nasa deca nisu vezana za nas i mi ih uopšte ne volimo[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 12:56:03)

Tako je, sve si Ivana u pravu[sm=smiley36.gif]
Pipi, tako me je pitala majka i sestra, kako ces beznjega 6 dana, da ga pustis na Zlatibor...pa msm, sjajno se proveo i uzivao je.




pipi_coco -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 13:56:26)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pipi, pa nasa deca nisu vezana za nas i mi ih uopšte ne volimo[sm=smiley36.gif]



Tako cu i da odgovorim kada me drugi put bude neka pitala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Odvojenost od deteta (19.7.2017 14:06:01)

E kako mozemo, bas smo nemajke [sm=smiley36.gif]
Iskreno ja nisam ocekivala sa ce tako tesko da nam padne to odvajanje, tesko meni i mm, ali detetu je super, uziva, presrecna je.
Ta koja nece da ga dadne ([sm=smiley36.gif]) je sebicna. Naravno da vise volim kad mi je na oku, da je ja pazim,ali to sto sam je rodila ne znaci da samo ja trebam da postojim u njenom zivotu, treba dete da zivi i svoj zivot bez nas.




Anck Su Nmaun -> RE: Odvojenost od deteta (23.7.2017 16:31:41)

Devojke kad odu kod bake na nedelju dana ...moram reci da mi mnogo nedostaju, prazna mi bre kuca!
A V da ode na par dana..hmmm jeste da bih se odmorila.al ne znam sta bih sama sa sobom radila [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Odvojenost od deteta (24.7.2017 7:28:16)

E pa j ne mislim da sam bolja baba ili da samo ja volim svoju djecu ali znm da ne bih izdrzala bez njih vise od tri dana.Ne znam ni dal bih toliko




mama Jo -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 14:57:42)

Jos nismo J.ostavljali nigde... ponekad osecam da mi to stvarno treba, da bih sve uspela da odradim, ali jos uvek nisam psihocki spremna da je ostavim par dana negde 😊




isidora88 -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 15:15:35)

Prija mi malo samoce, mm planira da ih vodi negde sledece godine, ja cu biti kod kuce sa bebom.




mama Jo -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 15:17:02)

Prija kako ne... kolika su starija decica?
Ja nekad taman presecm i kazem - e ovaj vikend je vodimo da ostane kod bake i deke... i onda odustanem 😂




MamaNecaVo -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 23:37:54)

Meni prija odlazak do TC sama ili dp frozera.
Dakle na kratko.
Sve preko toga mi je vec kriticno.




Misha i Ljisha -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 23:46:36)

jaooo, nase dete bilo kod babe i dede ovaj vikend, a mm i ja kao ludi. Vise ne znamo sta cemo. Ocemo u bioskop, ma kao sve smo gledali na netu a ono sto nismo ne valja. Necemo nigde. Ajd narucimo picu, i vidim ja on smanjuje tv i pitam ga zasto, kaze :Pa dete spava[sm=jezicek.gif]

Kad je bila u kampu 5 dana, tad smo isli u bioskop, lenjili se, ma kao moomak i devojka i cetvrti dan kaze mm: hajde idemo po nju[sm=smiley36.gif], cuj dete sutra stize budi tu gde jesi ehehhe...

Naravno velika je pa mi nije frka, ali secam se sa godinu i po je onako otisla sa tatom na vise od pola dana ja kad nisam umrla[sm=jezicek.gif]




MamaNecaVo -> RE: Odvojenost od deteta (15.11.2017 23:51:00)

Znaci ni kada su stariji nije lakse.
A sve bi kao da odmorimo.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Odvojenost od deteta (16.11.2017 7:42:35)

😂
Ja vec sad imam strah i razmisljam - joj kako cu ja podneti kad ode na visednevnu ekskurziju 😂




MamaNecaVo -> RE: Odvojenost od deteta (16.11.2017 11:04:14)

To je vec lakse.
Starija su deca pa znaju i telefon da koriste.
Mama ce se obavestavati o svemu.[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Odvojenost od deteta (16.11.2017 11:10:23)

Pa ja ne planiram detetu jos dugo dugo da dam telefon [sm=smiley36.gif] a i u kamp u koji su isli je zabranjena elektronika, nema slatkisa i td. Kamp u prirodi. Izdrzasmo al jedva.





MamaNecaVo -> RE: Odvojenost od deteta (16.11.2017 11:14:27)

Hm.
Da se izdrzati.
Ja decu i eskurzije povezujem sa 10godina njihove starosti [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]