RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


cockic -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:20:13)

a stan u Nisu izdajete za 100 eura,sta i od toga ce ziveti.znam koliko su stanovi za iznajmljivanje.moj tata izdaje stan u Arandjelovcu.tako da vi kad izdate sve to,nije to nista para.da li mesecno imate i 300eura pitanje.mada za zivot tamo,sigurno ste jako bogati.

a mi sa 300e,jedva 15 dana potraje i to je pitanje.




Bojana78 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:22:02)

Ma bre nemamo stan u Nis, nego u Leskovac 2 stana. Kolko izdajemo izdajemo imamo i radnju i lepo je, nije lose.




isidora88 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:22:02)


IZVORNA PORUKA: Bojana78

Isidora ti uci tvoje dete pravim vrednostima u zivotu, teraj ga silom na studije, pa ces videti dokle ce to dogurati.


pa bice predsednik drzave, to je dovoljno[sm=jezicek.gif]




NadaR -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:22:06)

Pobjeze ti nama kad vidis da nisi u pravu . [sm=smiley13.gif]




cockic -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:22:54)

mene mm ispravlja i kaze da su tamo cene stanova visoke,ali ja svakako tamo nebi mogla otici ziveti.nema sanse.




Olga75 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:23:26)

gde cs bre ? je l to Djokica podviknuo ??
ako cete da imate seksa onda idi sestro , iskoristi sta imas al ako ides bez razloga to nema smisla
taman smo poceli da razgovaramo ko odrasli a ti ode , ej Bojana kad se vratis , mozda mi vise necemo da pricamo ?
koo znaaa




nina26 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:23:53)


IZVORNA PORUKA: Bojana78

Isidora ti uci tvoje dete pravim vrednostima u zivotu, teraj ga silom na studije, pa ces videti dokle ce to dogurati.



oooo Boze,sta si sad izjavila,dobro si ziva ostala[sm=jezicek.gif]




isidora88 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:27:04)

nina mi ocito sve pogresno radimo, mozda je bojana u pravu pa je se setimo za jedno 100 godina [sm=jezicek.gif]




lesica -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:27:37)

Poštovana "Bojana78", fino ste se zabavljali, fino ste nas zabavljali!

Prestanite više da umišljate i prestanite da se lažno predstavljate, čak ni ova poslednja ubrzana promena IP adrese vam ne može pomoći da se dovoljno dobro prikrijete.

Ovo što vi radite se naziva internet kriminalom, a naš portal nije prvi na kome ste ostavili zapis!
Samim tim sebi ću dati punu slobodu da kontaktiram nadležne za rešavanje ovakvih problema!





isidora88 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:38:44)

ode bojana u cuzu, zato se ne javlja[sm=jezicek.gif]




ninulina -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 16:46:07)


IZVORNA PORUKA: isidora88

ode bojana u cuzu, zato se ne javlja[sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif]

mijenja ip adresu [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 17:11:21)

joj Bojana , neces valjda u zatvor ? pa sta ce Doroteja ? pa Djokica ce morati novu zenu da nadje i svekar i svekrva drugom rostilj da prave i minjake da kupuju ?
javi se Bojanaaa , joooj , nisu li te valjda vec odveliii




isidora88 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 17:12:55)

izgleda da jesu [sm=smiley19.gif][sm=jezicek.gif]
olga bezmo i mi dok i nas nisu poapsili[sm=jezicek.gif]




nina26 -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 18:34:59)

e cirkusa pravog! da kuva ne zna,ali zato da menja IP zna[sm=smiley36.gif]




VVVV -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 23:33:27)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Poštovana "Bojana78", fino ste se zabavljali, fino ste nas zabavljali!

Prestanite više da umišljate i prestanite da se lažno predstavljate, čak ni ova poslednja ubrzana promena IP adrese vam ne može pomoći da se dovoljno dobro prikrijete.

Ovo što vi radite se naziva internet kriminalom, a naš portal nije prvi na kome ste ostavili zapis!
Samim tim sebi ću dati punu slobodu da kontaktiram nadležne za rešavanje ovakvih problema!


Iskreno, ja uopste ne kapiram ovu temu. Procitala sam je posto mi je naslov bio zanimljiv, ali vidim da postovi nemaju blage veze s temom.
I sad ta ''Bojana'' pise, svi je vredjaju u odgovorima, a ona kao i dalje o 'problemu'. Hocu reci ne kapiram sta je njen cilj bio na ovom forumu? Kao da z...bava nekoga? A koliko vidim vise su nju/njega zaj..li ostali clanovi RR.
Dakle, u cemu je stos? Da li ona pokusava da prikupi podatke o nama ili sta?




VVVV -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (14.4.2013 23:34:47)

Ups lose sam citirala :)

Ovo je moj post (prethodni mozete izbrisati):

Iskreno, ja uopste ne kapiram ovu temu. Procitala sam je posto mi je naslov bio zanimljiv, ali vidim da postovi nemaju blage veze s temom.
I sad ta ''Bojana'' pise, svi je vredjaju u odgovorima, a ona kao i dalje o 'problemu'. Hocu reci ne kapiram sta je njen cilj bio na ovom forumu? Kao da z...bava nekoga? A koliko vidim vise su nju/njega zaj..li ostali clanovi RR.
Dakle, u cemu je stos? Da li ona pokusava da prikupi podatke o nama ili sta?




lanajelena -> RE: Dete koje ne zeli brata i sestru (15.4.2013 7:55:54)

VVV on/ona je dosao/la da se zeza sa nama po forumu kao i na ostalim forumima,medjutim provaljena je vec kod drugog posta tako da smo samo nastavili u njenom fazonu,medjutim smorila je vise i drago mi je da je ova prica zavrsena eto tako [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]