Drugari iz vrtica (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


Anck Su Nmaun -> Drugari iz vrtica (26.4.2013 11:14:58)

Imaju li vasa deca najbolje drugare iz vrtica?
Moja T ima dve naj bolje drugarice, evo vec smo pozvani i na jedan rodjendancic, po prvi put. Jer u jaslicama kod nas nema proslava rodjendana. Sledece godine idemo u vrtic valjda tada pocinje, neznam...?
Bili smo i kod nasih drugarica kuci, bas nam je bilo lepo!

Kad su vasa deca pocela bas da se druze i idu na rodjenane i kucne posete?




Olga75 -> RE: Drugari iz vrtica (26.4.2013 13:52:05)

blago vama [sm=smiley36.gif]
moje dete jos nema neku najbolju drugaricu i sad mi je vec : mozda sa njom nije nesto kako treba [sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Drugari iz vrtica (26.4.2013 13:54:14)

Danilo jedva zampatio nekoliko imena, a kamo li da pričamo o najboljim drugarima [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Drugari iz vrtica (26.4.2013 15:44:23)

Mata ima naj druga Veljka, bilo ih je troje prosle god Mata , Veljko i Milica , ali se Mica preselila u dr vrtic. Mesecima nisam mogla da objasnim gde je sad ona, dok nije zaboravio. Ta grupa je formirana septembra 2011 i svi se vec odlicno poznaju. Rodjendani se slave i u vrticu (iako je jaslena grupa) i u igraonici. I roditelji se vec medjusobno poznaju, ali su najbolja deca, cim vide nekog od roditelja znaju po gog je dosao i odma trce i obavestavaju svog druga o tome.
A par puta nam se i desilo, dok se nismo tako znali, da sretnemo drugara na ulici i Mata sapuce njegovo ime, oni se gledaju a mi nemamo pojma o cemu se radi. dok svi ne shvatimo da su oni drugari iz vrtica a da mi roditelji nemamo pojma.
Super se druze, ujutru se raduju jedni drugima na vrata ko kako dolazi.[sm=smiley1.gif]




Bebilina -> RE: Drugari iz vrtica (21.5.2013 21:41:17)

Imala je i sa par njih se jos uvek vidjamo, druzimo, zovemo i idemo na rodjendane. Iako su prosle godine krenuli u skolu jos pamte jedni druge cak i kad se ne vidjaju (mi smo je slali u drugi grad zbog posebnog vrtica) i kad se sretnu to bude radost.
Neretko mi pomene i drustvance iz prethodnog i pita dal cemo se vratiti tamo da zivimo i dal ce ih opet videti.
A kad su krenuli rodjendani? Slavili su ih u vrticima od prvog, a poceli smo da zovemo na zurkice i da nas zovu od treceg jer smo se izmedju selili i menjali vrtic.[sm=smiley1.gif]




lanajelena -> RE: Drugari iz vrtica (22.5.2013 11:17:57)

Lana ima puno drugarica/drugara sa kojima se druzi,vidjamo se i van vrtica,rodjendane su poceli svi da praktikuju kad su punili 4 tad su se vec dobro znali,obozavaju da idu na njih a i mi roditelji uzivamo[sm=jezicek.gif]...sto se Dusana tice ima dve drugarice iz vrtica sa kojima se vidjamo,jedna je komsinica a sa drugom jer njena sestra ide sa Lanom pa se druzimo ,nije nesto zainteresovan za druzenje sem sa nekim Aleksom i ponekad sa Macinim sinom(voditelja Mace)




Olga75 -> RE: Drugari iz vrtica (20.9.2013 17:27:14)

M konacno ima drugarice , svaki dan je jedna najbolja mada mi se cini da je Marija trojcica njena najdrugarica ( trojcica jer ima i brata i sestru tj . trojke su :) )
a medju onim najboljim svaki drugi dan su : Lea ( cas se vole cas su arhineprijateljice ) , Lara , Marija Magdalena i Martina ( druga trojcica :) )
i ima najdrugara Pavu , oni se obozavaju




lesica -> RE: Drugari iz vrtica (20.9.2013 17:32:15)

L još uvek nema baš baš drugare, mada vidim da je sad već počela da pominje njih 6-7 učestalo.
Ali zato ima dva drugara koje ne može očima da vidi [sm=smiley29.gif]




vikiveki -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 0:25:36)

Ova tema je moja.Moja deca su po pitanbju drugara isključivi.Viktorija je još od vrtića izabrala jednu drugaricu i sa njom je i dan danas nerazdvojna,tržile su da idu zajedno u školu pa sada i idu.Evo sada gledam i moj srednji sin ima dva tj. tri drugara sa kojima je nerazdvojan,a omiljen je u grupi i nema deteta koje ga nije pozvalo na rođendan,zato i mi na njegov rođendan moramo skoro celu grupu da zovemo.Ovaj najmlađi mislim da je još mali da ostvaruje neke prijateljske veze sa drugovima




jovana jojo -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 1:14:37)

Moja jovana je u prošlom vrtiću imala nekoliko dobrih drugara ,sada u novom vrtiću polako upoznaje drugare i već se tu kristalizuju neka imena novih drugara[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 8:49:57)

mateja ima najboljeg drugara, nikola se zove, obozavaju se, stalo se igraju zajedno, mateja ga kod kuce stalno spominje i kad ga vidi u vrticu odmah trci kod njega[sm=smiley1.gif]
ima i drugaricu anitu, kaze da je lepa [sm=smiley27.gif]




Peace* -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 8:57:06)

Luka je ima dosta drugara iz vrtića koji često dolaze kod nas. Sa nekima sada ide u razred u školi, a sa nekima se prosto družimo privatno jer su u različitim školama. Najbolji drugar mu je Filip.
Marko ima isto drugare, dvojici poznajem roditelje pa mogu i da ih zovem kod nas popodne, ostale ne znam ko su, ali često spominje, punim imenom i prezimenom. Najviše se spominju Matija, Matej, Viktor i Aleksa. Ima čak i devojku Sonju. [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 9:35:50)

I kod nas malo malo pa dođu drugari i drugarice i ostanu po ceo dan,lepo se baš izigraju,a kada ih roditelji zovnu a oni neće kući pa počnu da kukaju kako su tek skora došli i da su sad počeli da se igraju.A Viktorija je svoju drugaricu nekoliko puta zvala da noći kod nas a Viki je noćila kod nje.




Torbica -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 9:48:15)

Kod mene zasad samo cerka ima najboljih drugarica, dve uvek, i dva drugara, svi iz grupe. Ponekad se vidimo van vrtica, a rodjendani su obavezni. Eno i jutros neka pozivnica u ormaricu.[sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 11:17:44)

R ima dosta prijatelja iz vrtića ali jednog najboljeg.
Mi roditelji smo se upoznali preko njih i družimo se i u kući i izlazimo zajedno. Sad u školi i na treningu je stekao još "njaboljih" prijatelja pa su nam bili na rođendanu a vjerujem da će se družiti i dalje[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 11:21:08)

Stefan se stalno igra sa Saškom u vrtiću i kaže da mu je ona devojka. Vaspitačica kaže da su oni po ceo dan zajedno, zajedno sede, zajedno se igraju, jedno drugom pomažu kad nešto prave, crtaju, kad su išli na ekskurziju, sedeli su zajedno, u vrsti su zajedno... Prošle godine je tražio da ide na engleski jer Saška ide, pa on bude tužan kad ne može da sedi s njom.[sm=smiley36.gif]
Najtužniji je bio kada mu Saška nije došla na rođendan.




New Mom -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 11:22:30)

Kaća je stalno imala problem sa navikavanjem na vrtić. A onda je neke 2 nedelje od početka u septembru našla drugaricu, Sonju, zbog koje me "šutirala" faktički na vratima i otrčala unutra (mislima sma da to nikad neću doživeti, al to je druga tema).
Sad ih ima nekoliko - Sonju, Kaju, Lunu i Megi koje stalno spominje i druži se sa njima. Spominje i pokojeg dečaka ali tu odmah kaže da su oni dečaci i da se one devojčice ne druže sa njima.[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Drugari iz vrtica (27.11.2013 11:29:35)

A Stefan stalno spominje devojčice i mislim da se radije igra s njima nego s dečacima.[sm=smiley36.gif] Valjda su mu manje agresivne, pošto on po prirodi uopšte nije agresivac i ne snalazi se fizičkim obračunima dečaka.




mila83 -> RE: Drugari iz vrtica (10.3.2015 23:22:41)

Sto je to slatko. Moj sin se odmah vezao za drugara Stefana, samo o njemu prica,juce je rekao kako jedva ceka da on i Stefan imaju dve zene,svako po jednu [sm=smiley36.gif] bice mu kum kaze ! a Mima od pocetka ima najbolju drugaricu Taru,nerazdvojne su i jako vezane.kada se ne vide dugo, pisu jedna drugoj pisma.[sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Drugari iz vrtica (10.3.2015 23:24:39)

Marku je najbolji drug Matea,samo o njemu prica,ja i Mata ono ja i Mata ovo....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Drugari iz vrtica (10.3.2015 23:25:02)

da




vikiveki -> RE: Drugari iz vrtica (12.7.2015 17:42:35)

Moj Stefan u vrtiću ima najboljeg druga koji se zove Aleksandar...po ceo dan priča o njemu,a čujem da je i Aleksandar opsednut sa Stefanom.Njegova mama me nekoliko puta zvala pa smo se družili,njih dvojica se baš super druže i slažu.Kada je Aleksandar jedno vreme bio bolestan moj S. nije hteo da ide u vrtić.Druži se on i sa drugom decom iz grupe ali Aca mu je idol[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Drugari iz vrtica (12.7.2015 17:55:34)


IZVORNA PORUKA: mila83

Sto je to slatko. Moj sin se odmah vezao za drugara Stefana, samo o njemu prica,juce je rekao kako jedva ceka da on i Stefan imaju dve zene,svako po jednu [sm=smiley36.gif] bice mu kum kaze ! a Mima od pocetka ima najbolju drugaricu Taru,nerazdvojne su i jako vezane.kada se ne vide dugo, pisu jedna drugoj pisma.[sm=smiley1.gif]


I dalje ista situacija kod nas[sm=smiley1.gif] Samo sto sada u grupi kod Dimitirja imaju dva Stefana pa je onda on,valjda zbog vaspitacice,poceo drugara da zove Jankovic(po prezimenu,valjda i tako vaspitacice prave razliku kada im se obracaju,govore i prezime pored imena) Jankovic kaze ovo,naucio me ono...itd...[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Drugari iz vrtica (4.12.2016 18:55:04)

moja boka svaki dan nabraja njene drugarice i uzme telefon i pretvara se kao da ih zove da vidi sta rade,dusa[sm=smiley27.gif]mara,dunja,nina,kaja,vuk...




Sanjica26 RR -> RE: Drugari iz vrtica (4.12.2016 19:08:12)

I Sofi. Prepricava sta rade u vrticu. A danas mi je rekla da ju je drugarica Mia ogrebala tokom spavanja[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>