|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JAJE
18.5.2018 19:56:01   
IvanaSK RR
Kuvano kod nas nikako ne dolazi u obzir. Przeno ponekad. A ja ludim jer sam bas ljubitelj jaja.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 301
4.6.2018 22:56:45   
Bunnyca
Kada ste i kako uveli bence.Moj A ima 11 meseci jos nismo uvei.Ne znam ni koliko ni kako.Da i prvo kroz neku pitu ili keks, pa onda kao kajganu?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 302
4.6.2018 22:59:30   
mama Jo
Ja sam sa starijom prvo kroz neke kolacice koji sadrze celo jaje, mislim da sam joj dosta kasno dala samo belance... sigurno posle god.dana... ali smo najpre tako, kroz neke namirnice koje sadrze celo jaje.

,,Carpe diem"

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 303
5.6.2018 1:58:36   
MimaKos
Isto kao glre napisano, ne samo jaje vec kroz nesto, pa tek kasnije celo, za svaki slucaj..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 304
5.6.2018 10:41:00   
mama Jo
Ja sam cak jedno vreme i sumnjala na alergiju na belance, zato sam i odugovlacila

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 305
13.12.2018 11:43:33   
Rosita
Devojke, kod uvedenog zumanceta i spremanja neceg sa zivim zumancetom (tipa proja, palacinke, mafini), koliko je verovatno da i belance bude okolo zumanceta? Je l se mogu ovakva jela spremati?

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 306
13.12.2018 11:54:13   
IvanaSK RR
Rosi, ja sam spremala i jela je, nismo imale problem.. Ne znam sta da ti kažem..

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 307
13.12.2018 19:48:22   
branki*
moji vole kuvano oboje,boka samo belance,a boza celo jaje,ali tek od pete godine.jedu i jaje na oko,boka samo belance,a boza celo jaje.kajganu i mesano nece nikako..

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 308
13.12.2018 22:02:54   
vocicana RR
oje dete ne voli kuvano, bas sam se iznenadila, nije hteo ni sada nece u vrticu. A pohovane stvari hoce sve, kackavalj, tikvice, meso i naravno kada mama przne jaje, dok se dno tanjira ne vidi ne staje. Pojede po dva komada vrlo cesto za dorucak.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
13.12.2018 22:10:35   
Rosita
Ivana, hvala. Dala sam bebcu malo proje. I tako on ne ume da jede. Mrvu je pojeo. Inače, proverila sam sa zaovom, njen mali ima alergiju na belance, potvrdjenu i jaku, dr rekla samo kuvano žumance.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 310
13.12.2018 22:13:19   
vocicana RR
Joj srecna sam da nisam imala te probleme sa malim.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 311
28.2.2019 23:40:12   
Sanidej
Jedino nam jaje ne prija tj. žumance, bebac sve povrati koliko god malo da ga ima

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 312
21.7.2019 12:48:52   
MimaKos
Mi smo zumance kuvano tek sa 9 meseci i to1/, pa 1/2 i na kraju celo. Belance sa godinu i nesto tek

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 313
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:

Kuvar: Bubamara14
Prolece u serpi
Click Here

WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA!
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni jer se i aktivnosti boduju, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>