|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 9:21:54   
Modessty
mi bi smo ga baš koristili. Stari ne koristimo više, sem da Danilo s vremena na vreme gleda crtaće, jer je jako loš. A vala dobro je i trajao!
Ti Prestigio se meni ič ne dopadaju! I ne čudim se što vam ničemu i ne služi. user posted image

Nama treba tablet i zbog nas i zbog dece. Ja od mm ne mogu da dođem do kompa! A i lepše bi mi bilo da uveče zalegnem u krevet i uživam uz dobar tablet.

Acer je fenomenalan, ima Intelov procesor i odličnu rezoluciju. A Lenovo je jeftiniji ali kažu da se dobro pokazao. Mi ga svakako uzimamo na rate, pa kad njihove cene pretočim u mesečno plaćanje nije mi velika razlika.
Baš smo u neodumici šta da radimo. Da li dati 5000din više i uzeti odličan tablet ili ne bacati te pare i zadovoljiti se jeftinijim modelom? user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 9:57:10   
isidora88
ja sam uvek za bolje ako mozete, pogotovo sto cete na rate pa se ta razlika u novcu nece toliko osetiti.
lenovo mi lepse izgleda, ali acer ima bolje karakteristikeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 10:07:19   
Modessty

IZVORNA PORUKA: isidora88

lenovo mi lepse izgleda, ali acer ima bolje karakteristikeuser posted image


user posted image isto mislimo.
Ma ja se odma zaljubila u Acer al ne smem da priznam user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 10:10:32   
emicaa
Mod da sam na tvom mjestu radije bih uzela Acer.
Ja imam Samsung i od kad sam ga uzela skor da i ne koristim komp.Baš sam zadovoljna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 10:13:23   
Modessty
Emice ja nešto zaobilazim Samsung. Koji model imaš?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 10:20:09   
emicaa
Galaxy Tab 3,meni je bilo svejedno kakav je a ovaj bio na sniženju i super user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 10:22:26   
Modessty
gledali smo i njega. Ima veću ram memoriju ali su mu druge performanse slabije od ona dva gore.
Ne valja kad imaš izbor user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 11:16:34   
emicaa
Za ovo za šta ga ja koristim je super user posted image
A izbor sam prepustila mm,rekla da ne bude puno skup i da je bjel i eto ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 11:23:53   
soni
moja devojcica ima 2i po...na lap topu vec sama prebacuje ( kad joj dozolimo) i i gleda sta hoce...ne znam jel rano da joj kupimo njen tablet za igrice i crtace posto vidm da ce nam obaj biti unisten ako nastavi....

koji vi imate?? ne bih neki skup akoje moguce da ce padati na pod user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 13:52:58   
Modessty
soni tablet je odličan izbor za decu! naročito kad hoćeš da ih odvojiš od svog lap topa user posted image i kad hoćeš na miru da piješ kafu user posted image
Danilo je dobio svoj prvi tablet za drugi rođendan. Bioje prilično jeftin, ali je super odradio posao. Sad smo porasli pa su nam porasle i potrebe i apetiti user posted image
Ako je samo za dete gledaj neki jeftiniji. AKo joj padne da te ne boli glava user posted image
do koje cene?
ovde za 10000din može da se uzme sasvim solidan tablet, naročito kad su na akciji. Mi smo na primer gledali i Tesla od 7 inča i onaj veći Tesla od 7,85inča. Imaju dobru cenu. Moj šef ima ovaj od 7.85in i sasvim je zadovoljan

< Poruku je uredio Modessty RR -- 19.2.2015 13:59:37 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 14:34:09   
Bibilib
Mi se možemo pohvaliti GOCLEVER~om sasvim je zadovoljavajuci za dete,kupili smo ga Marku za 6-ti rodjendan i nije puno skup...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 9:42:03   
Modessty
Bibi pogledah kakvi su. Nama tj meni je to malo. Mislim malo memorije i mala rezolucija. Ipak mi treba da bude i za mene user posted image
A za dete je super! I cena mu je ekstra!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 11:30:19   
Azra_
Skoro kada je mm izustio da detetu kupimo tablet, zamalo ga nisami progutala. ˝Jesi li ti normalan?? On ima 3 godine! Šta ću mu kupovati kada bude imao 10?!˝. I tako, mm odustao. Evo sada čitam i vidim da je klincima to sada zapravo moderna igračka i da je to normalno. A ja onda definitivno nisam baš normalana. Mom detetu je zabranjen pristup desk top računaru u dnevnoj sobi, a i mom lap topu. Ja mu pustim crtani i to je to. Moram da se vraćam u ovaj vek i da počnem da razgledam koji tablet da kupujem i da se izvinim mužu.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 11:44:28   
Torbica
user posted image joj Azra.. I ja spadam u nenormalne, nisam pristalica tableta za decu, moji to nece docekati. Njima je zanimljivo dvoriste i knjige, razne decije igre, nikakve igrice na komjuteru ne dolaze u obzir. Pustamo im crtace, i to kontrolisano. Ali gledam za sebe, imam neke programcice za strebanje, neke interaktivne testove i mislim da bi mi bio zgodan jedan tabletic. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:00:20   
Azra_
Torbiceuser posted image , lakše mi je. Nisam jedina. Ja nekako polazim od toga da će ga tablet i mobilni svakako dočekati kada bude bilo vreme. Da ne mašimo temu...

Mod, ako uzimaš za sebe, uzmi nešto bolje ako se može. I obavezno, uvek gledaj šta ima dužu garanciju, meni je to presudno!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:05:20   
Torbica
Azric user posted image Bas tako.
Taj Acer mi se cini super! Mi imamo Flat monitor za stabilni comp, Acer, sluzi dugi niz godina... Mm ima lap top, na kojem projektuje, definitivno mi treba nesto samo moje user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:12:41   
dejana007
ja imam prestigio tablet. davala Nikoli i videla da nema svrhe, baca se, glupira isl. Onda mu je jednom pao i napuko ekran na vrhu i ja mu rekla da ne radi, i sad mi mirna glava. Nekako vise stete nego koristi od tableta i racunara. Igrice dobija jednom nedeljno, mozda i redje. Crtace gleda na tv-u ali to samo dok traje ova zima, cim krene lepo vreme bice i toga manje user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:19:57   
Modessty
Jes tema o tabletima al moram - nisam ja nenormalna majka čija deca samo bulje u kopmp i ne znaju šta je dvorište bicikla i slično. A verujem da nisu ni ostale koje su o tome pisale. Ne vređam se, ne želim raspravu na datu temu, samo me stvarno nervira kad mi neko kaže kako su eto mnogo mali za tehniku. Stava sam da živimo u svetu kompjutera i da će im to uvek trebati, čak mnogo više nego nama. Nisam za to da mala deca nose mobilni telefon, ali ću možda promeniti mišljenje kad još poodraste i kad bude krenuo sam u školu.

Zašto nama treba tablet - imamo jedan lap top i ne možemo svi u isto vreme koristiti taj jedan. Odnosno pre svega ne možemo ga koristiti mm i ja u isto vreme. Danilo je već dovljno veliki da zna da pazi na stvari kao što je tablet, tako da tu nemam neki strah da li će ga polupati. Neće sigurno. Pre će se meni desiti da mi ispadne user posted image
I pošto sam se zaljubila u taj Acer odluka je doneta user posted image Samo još moj muž ne zna za to. ALi saznaće verovatno već za vikend user posted image A kad tablet stigne eto mene na rr i uveče a ne samo kad sam na poslu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:21:52   
Modessty
Izgleda da niko nema Lenovo tablet? user posted image A baš bi volela da pročitam neko iskustvo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 12:35:54   
Torbica
Odmah da javljas iskustva! user posted image
Mene iskreno plasi prerano uvodjenje u svet odraslih. I korak do interneta koji je prepun svega i svacega...A sve tako naivno krene sa igricama, a onda u periodu osnovne skole bolje da ne pisem sta sve vidimo u KC. Katastrofa... Nemam ja nista protiv, neka svako po svom nahodjenju radi, samo toliko sam ojadjenih roditelja videla da mi ne pada na pamet.... Jednostavno se otme kontroli. Uzmu internet kako bi se uparili i igrali on line u osnovnoj, pa im postanu pristupacni i mnogi drugi sadrzaji.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tablet racunari
20.2.2015 13:24:47   
dejana007

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Jes tema o tabletima al moram - nisam ja nenormalna majka čija deca samo bulje u kopmp i ne znaju šta je dvorište bicikla i slično. A verujem da nisu ni ostale koje su o tome pisale. Ne vređam se, ne želim raspravu na datu temu, samo me stvarno nervira kad mi neko kaže kako su eto mnogo mali za tehniku. Stava sam da živimo u svetu kompjutera i da će im to uvek trebati, čak mnogo više nego nama. Nisam za to da mala deca nose mobilni telefon, ali ću možda promeniti mišljenje kad još poodraste i kad bude krenuo sam u školu.
user posted image


Daleko od toga, ne rasprava. I naravno da u odredjenom trenutku razvoja dete treba aktivirati sa tehnikom, ali mislim da je jos rano. Jeste jedno vreme mnogo koristio racunar i tablet, zato to kazem :)


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tablet racunari
6.3.2015 12:20:49   
vonavoj
Neki tablet za preporuku,do 10.000user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tablet racunari
9.3.2015 6:07:31   
acalukic
Super stvar odlicno dodje za put klincima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tablet racunari
12.3.2015 20:47:31   
Plavusa34
Mi jos nemamo al planiramo da kupimo mada sam se dosta dvoumila da li vredi uopste uzeti al cini se da vredi

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tablet racunari
12.3.2015 22:42:09   
choopa choops
Je l ima neka hakerka na RR koja bi znala da mi pomogne kako da provalim sifru za otkljucavanje tableta? Imamo neki Prestigio i izgleda da je M nesto prčkao i sada kad se upali pojavi se nesto kao da unesem sifru? Ne mogu nista da otvorim osim toga?o_O

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here