Porodjaj vs vojska (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


lanajelena -> Porodjaj vs vojska (11.6.2013 13:38:27)

Ko o cemu zene o porodjaju,muskarci o vojsci

Kome je teze bilo[sm=smiley36.gif],mogu li uopste te dve stvari da se porede




Peace* -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 13:39:31)

Ne mogu, vojsku su ukinuli a porođaj ne! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 13:40:11)

[sm=jezicek.gif]




minnica -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 13:44:01)

Jao, svaka čast za temu. [sm=bravo.gif] Pogodila si me u živac. Kod mm je apsolutno sve uporedivo sa vojskom, a naročito ono što on nikad nije niti će ikad moći da iskusi, kao na primer porođaj. Uvek ima potrebu da prokomentariše, a ja uvek na to flipnem. [sm=smiley15.gif]




Olga75 -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 13:55:58)

ma da cim se sastave dvojica koji su videli pusku odmah krecu : e znas kako smo imali jednog taj sto je bio [sm=smiley29.gif] pa kad smo ustali u cetiri i pod punom opremom isli tamo - vamo i jeli pastetu daaaaj




Trcosava -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:00:44)

Ne može to da se poredi!




Janncica -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:00:56)

Porodjaj je mala bebe naspram vojske... [sm=smiley2.gif] Trebalo je tamo svako jutro namestati krevete,slagati svoje stvari,prati sudove...mislim,'alo,SVAKI DAN...ne znamo mi muku ribanja podova i wc-a...[sm=smiley32.gif]




minnica -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:04:48)

Ma ne moraju ni da se porode. Treba im dati menstruaciju na 2-3 meseca i odmah će zaboraviti 'muke' iz vojske. [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:04:53)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ne mogu, vojsku su ukinuli a porođaj ne! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Neznam... cak i ako razmisljam o prvom porodjaju koji je bio KATASTROFA bolan... u poredjenju sa Godinu dana vojske.... neznam....




tijatija -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:28:15)

Meni vojska uopste nije strasna ( pod uslovom da je mir u drzavi) Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana [sm=jezicek.gif] Ja sam imala cetri porodjaja , iskreno... pre bi sluzila vojsku godinu dana a mm neka se poradja umesto mene [sm=smiley36.gif]




Janncica -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:31:28)


IZVORNA PORUKA: tijatija
Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana

ali samo udate... [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:36:14)

To sve zavisi i od coveka, i porodjaja! Ja sam licno htela da upisem vojnu skolu, jer me to uvek privlacilo...al za zene tada nije bilo puno izbora [sm=smiley13.gif]




tijatija -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:36:41)


IZVORNA PORUKA: Janncica


IZVORNA PORUKA: tijatija
Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana

ali samo udate... [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a to obavezno...[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:40:16)


IZVORNA PORUKA: Janncica

Porodjaj je mala bebe naspram vojske... [sm=smiley2.gif] Trebalo je tamo svako jutro namestati krevete,slagati svoje stvari,prati sudove...mislim,'alo,SVAKI DAN...ne znamo mi muku ribanja podova i wc-a...[sm=smiley32.gif]


[sm=jezicek.gif] pa to im tesko pada jer obicno u vojsku idu direktno od svojim mamica koje su sve radile za njih




Janncica -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:45:45)

A navike stvorene tamo,bar moj ne primenjuje sada... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




tijatija -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 14:49:15)

Moj mm je uzivao u vojsci, tako da ni vojska nije kao sto je nekad bila ...




isidora88 -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 15:32:33)

mm je isao u vojnu skolu(tija kod tebe u kraju je ta skola[sm=smiley1.gif])i ima neke navike, obuca uvek mora biti cista i izlgancana, namesta krevet, sredjuje za sobom(nekad se malo opusti ali mu ja ne dozvoljavam, gora sam od njegovih staresina[sm=jezicek.gif], kaze da mu je bilo lakse dok je isao u skolu, manje su ih maltretirali[sm=smiley36.gif]
joj a ja odlepim od te price kao da su vosjku sluzili u siriji[sm=smiley29.gif]




lanajelena -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 22:16:17)

mm kao u Afganistanu da je bio ,nikom nije teze nego njemu bilo[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: porodjaj vs vojska (11.6.2013 22:24:25)

lj upravo to, kao na frontu da su se borili, mnogo mi smesno kad slusam mm u drustvu, pa kad krenu da raspredaju price, ko je kakvu pusku imao, uniformu...




sneza24 -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 8:44:29)

Ma meni su smešni sa tim pričama o vojsci. Moj brat je služio 6 meseci od toga je dobio 27 dana odsustva i još 3 puta bio kući na vikend. I onda on kaže da mu je bilo teško u vojsci ma da, kako da ne. A nijednu naviku iz vojske nije primenjivao kući.
A mm kad je služio vojsku imao kao neku vezu i prva 3 meseca bio u Novom Sadu a onda ga poslali na Kosovo, u Prištinu i to baš kad je tamo bilo ratno stanje. U to vreme je i jedan dečko iz našeg mesta poginuo na Kosovu i ko zna još koliko njih. I ja njega nikad nisam čula da se žali zbog nečega u vezi vojske, jedino što je preko puta kasarne bilo groblje pa kad je na straži nije mu bilo svejedno.




marince1 -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 8:50:26)

I taaako sad njima ukinuse vojsku,a porodjaj jok [sm=jezicek.gif]




lanajelena -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 9:01:26)

Snezo i moj je bio tamo i shvatam da nije bilo svejedno(bilo je i onih sto su plakali na strazi) ali brate to ti je bila sva duznost [sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 9:09:59)

Bas sam se nasmejala, super je tema :) mm nije isao u vojsku al je bio samnom na porodjaju... komentar je da mu nije jasno zasto zene toliko kukaju kad porodjaj nije nista strasno :) ja mu pretim da ce sledeci put on da se poradja :)




mali_mis -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 9:22:44)


IZVORNA PORUKA: minnica

Ma ne moraju ni da se porode. Treba im dati menstruaciju na 2-3 meseca i odmah će zaboraviti 'muke' iz vojske. [sm=smiley36.gif]


Ja bi mom uvela godinu dana menstruaciju, jer se izvukao i izbegao vojsku. I to onu sa obilnim krvarenjem i jakim bolovima, to bi mu taman bila zamena i za porodjaj i za vojsku [sm=hudicek1.gif]




Brand new mama -> RE: porodjaj vs vojska (12.6.2013 9:26:09)


IZVORNA PORUKA: tijatija

Meni vojska uopste nije strasna ( pod uslovom da je mir u drzavi) Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana [sm=jezicek.gif] Ja sam imala cetri porodjaja , iskreno... pre bi sluzila vojsku godinu dana a mm neka se poradja umesto mene [sm=smiley36.gif]

Daj tefter da se prijavim i ja za vojsku,samo nek bude ko u Izraelu-2 godine[sm=smiley36.gif]. Mada meni porodjaj i nije toliko strasan-gore dolazi kasnije[sm=smiley1.gif]. Mani desetare,komandire i ostalo-ja imam tri djenerala,koji nikako da kazu "voljno"[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>