|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
13.6.2013 21:10:05   
Figaro88
Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......

< Poruku je uredio Figaro88 -- 13.6.2013 21:20:31 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
13.6.2013 21:16:20   
17 joka
Figaro, svaka cast, volela bih da nadjes posao u svojoj struciuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
13.6.2013 21:23:06   
Trcosava
Wow Figaro! A one viljuškare jel znaš? Ovde vidim to malo-malo pa traže

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 11:40:10   
Figaro88
Trco pa da dodjem onda ja tu da radim posto ovde posao moze da se dobije samo preko veze ili ako si rod sa direktoromuser posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 11:45:23   
adulence
po struci sam istoricar umetnosti,a trenutno ne radim..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 11:54:51   
nata11

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......


Bas kul zanimanje Figaro user posted image Ja obozavam te velike masine imam polozeno za kamion, a zelja mi je i da polozim za sleper (neznam sta ce mi E ali eto) .
Inace radim u gradjevinskoj firmi pa ponekad odmenim kolegu da odvezem kamion do pumpe po gorivo.

Da ne budem off topic, po zanimanju sam ekonomista i to i radim.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 11:57:39   
tijatija
Po struci sam zlatar, a trenutno sam domacica user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 12:04:22   
Dani.kv
Moja srednja je matematicko-programerski saradnik. Htela da studiram arheologiju il tehnuku. Nisu mi dali pa upisala ekonomiju. Napustila je cim su dosli ekonomski predmeti i upisala vanredno prava. Pocela da radim u poreskoj gde sam vec 18g. U medjuvremenu postala pravnik kome nisu priznali diplomu. Cekam da postanem mama, napustim Srbiju i budem bez posla. Mozda tamo upisem nesto

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 17:49:25   
simke

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Po struci sam geometar ( i to odlican,bez lazne skromnosti ) a trenutno full time wife & mommy.

I ja sam geometar,a ni dana staža nemam u struciuser posted image Radim kao trgovac.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 21:15:37   
marince1
Figaro ti si pobednik definitivno!Odakle si?
Ja sam prehrambene struke,a radim kao menadzer za ljudske resurse.Nidje veze user posted image

< Poruku je uredio marince RR -- 17.6.2013 21:18:35 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
17.6.2013 22:14:24   
Mishica 77
Super tema user posted image i tužna realnost.
Ja imam sreće da radim u svojoj struci i jako mi je žao kada vidim koliko ljudi nema tu mogućnost. Mada.... i to može ponekad da ispadne prava stvar.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
19.6.2013 11:27:29   
Jole84
Po struci sam profesor geografije i ne radim nigde samo se hvalim user posted image (jer sam završila prošle nedelje konačno,gulila sam sa zadnjim ispitom 3 godine user posted image )

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
19.6.2013 11:39:11   
minnica

IZVORNA PORUKA: pandina

Minnice, koji jezik?



Jao, pandina, izvini, ja tek sad vidim ovo. user posted image Engleski jezik je u pitanju, mislim da sam već na nekoj temi i pisala.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
19.6.2013 12:38:57   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Moja srednja je matematicko-programerski saradnik. Htela da studiram arheologiju il tehnuku. Nisu mi dali pa upisala ekonomiju. Napustila je cim su dosli ekonomski predmeti i upisala vanredno prava. Pocela da radim u poreskoj gde sam vec 18g. U medjuvremenu postala pravnik kome nisu priznali diplomu. Cekam da postanem mama, napustim Srbiju i budem bez posla. Mozda tamo upisem nesto

Eh kad bi me ubacila ali u NSuser posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
19.6.2013 14:04:18   
Snelle
Po struci dipl.ing. pejzažne arhitekture a radim finansije i administraciju u jednom stranom Predstavništvu. Ja sam tek hitić user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 14:05:53   
mama micki
Po struci sam pravni tehničar,a može se reći i da radim u struci, radim kao referent upravnih poslova u MUP-u.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 14:15:40   
Torbica
Lekar...u farmaceutskoj industriji!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 14:31:09   
lavica28
Ekonomista a radim u trgovini :)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 14:37:10   
Наташица
социјални радник. не радим већ више од двије године.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 15:02:19   
mika79
diplomirani ekonomista radim kao profesor ekonomske grupe predmeta u srednjoj ekonomskoj školi.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 15:18:58   
degu
dipl. inženjer poljoprivrede, radim u poljoprivrednoj apoteci
još razmišljam da tražim posao sa srednjom školom, bila bi mi veća plata. Po struci iz srednje sam babica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
5.2.2014 18:32:45   
New Mom
Po struci sam dipl.inzenjer u menadzmentu (pun naziv iliti menadzer). Zavrsila kurs racunovodstva i to najduze radila kao administrativni sluzbenik. Ali ako Bog da ne zelim ikakve veze sa svim tim jer sam apsolvent medicine i nadam se buduci lekar.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
6.2.2014 10:16:07   
nela79

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja izgleda imam najcudnije zanimanje-prosto receno rukovaoc onim velikim bagerima(glodarima,esevima) mada sam na praksi vozila i buldozere,i sl.Nisam zaposlena,ali bih bas volela da nadjem posao u struci zato sto to obozavam.U celom kopu ima samo jedna zena bagerista pa mi se to cini nemoguce......



Znam za ovo zanimanje Figaro. user posted image Sestra bivseg decka je bas tu skolu zavrsila. Mozda ste u razred isle zajedno ?user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
6.2.2014 10:38:56   
Didy
Ja sam po zanimanju profesor srpskog jezika i književnosti. Posle sam položila CAE iz engleskog da mogu da predajem engleski u nižim razredima osnovne škole. Završavam postdiplomske - master, ne znam ni ja kako se sad vodi (završila sam fakultet po starom programu, 4 godine i upisala još jednu godinu) lektorsko - redaktorski smer. Radila sam najduže u školi - predavala srpski, predavala engleski, predavala građansko vaspitanje. Radila sam za neke izdavačke kuće kao lektor, honorarno kao lektor, držim časove engleskog i srpskog privatno, predavala sam strancima srpski u Centru za srpski jezik koji se nalazi pri Filozofskom fakultetu u Novom Sadu... Da, radila sam i u prodavnici mobilnih telefona kad sam završila faks, pa dve godine nisam mogla naći nikakav posao...
Trenutno održim po koji privatni čas i to je to. Ne znam više ni da li da se nadam poslu u prosveti, tu je baš mrtva trka... Imamo i neke planove da odemo u inostranstvo, hvala Bogu, naše dijaspore svude ima, verujem da bih se tamo lakše zaposlila nego ovde.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
27.2.2014 20:58:20   
mali_mis
Zavrsila sam srednju Tehnicku skolu, upisala Visu poslovnu, nisam je zavrsila. Pre par godina sam zavrsila kurs knjigovodstva. Nemam radnog iskustva. I trenutno sam domacica (mrzim taj izraz).

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here