|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
27.2.2014 21:48:26   
mamica 91
Ja cu ( izgleda) i po struci i po "bavim se" biti veciti student, kako sam krenula... Likovni tehnicar srednja, i veciti student Prostornog planiranja na PMF-u user posted image user posted image ...
A mm elektricar user posted image a radi kao trener plesa, tek je to ni blizu jedno s drugim..user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
8.7.2014 16:59:48   
mtajcica83
Zavrsila sam menadzment, zavrsavam magistraturu, trenutno ne radim, a radila sam 4 godine u jednom hotelu na recepciji.Drzim ponekada casove engleskog.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
8.7.2014 18:25:30   
Žapkić
Ja sam po struci turizmolog, a ternutno se bavim "ispravljanjem krivih Drina"!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
8.7.2014 21:46:59   
Milagros
Diplomirani ekonomista,i neradim u svojoj struci,ali zato radim puno radno vrijeme od 0-24 h kao mama,kuharica,krojačica,sobarica,čistačica.............!!!

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
8.7.2014 21:54:57   
emicaa
Po struci ekonomski tehničar,vikendom radim kao ispomoć u kuhnji u restoranu,ostatak dana domaćica a životna želja mi da budem med.sestra ili kozmetičarka.....

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
11.7.2014 1:23:21   
ninulina
Diploma srednje - Laboratorijski tehničar

Diploma sa faxa - Sociolog


Ne radim nigdje, osim neke kućne varijante kao što je pravljenje kolača i pravljenje suvenira, slikica dekupaž tehnikom , crtanjem na staklu itd...

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
15.7.2014 15:56:59   
Kata90
Cao svima...user posted image ja sam po struci proizvodjac prehrambernih proizvoda....a upravo radim u firmi gde se siju hulahopke...sivacica sam...nebo i zemlja koja razlikauser posted image

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
15.7.2014 23:17:19   
SunFlower
Po struci sam diplomirani novinar, a u realnosti domacica user posted image (za sada). Ne znam uopste sta sam mislila kad sam zavrsavala taj fakultet, ni sta bih sada sa njim. Planiram prekvalifikaciju, kad izvedem moje pilice na put.user posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
15.8.2014 14:36:47   
pipi_coco
Diplomirani pravnik i radim u struci ali se već duže vrijeme bavim mišlju da sebi kupim stado ovaca/koza i put pod noge u planinu user posted image
Zahvalna sam sto imam posao i sto je u struci, ali posao je poceo da me izluđuje, pod stresom sam i velikim pritiskomuser posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
16.8.2014 0:28:40   
Azra_
Pipi, ako ti zatreba čobanica, zovi! Imam istu ideju pa da ne samujem u planini.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
16.8.2014 11:37:00   
17 joka
Fizioterapeut,a neradim,ali svaki dan imam nekog posla

a iskreno da imam novca otisla bih i ja u planine

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
21.8.2014 11:47:14   
jabudic
Po struci sam profesor francuskog jezika, a radim u jednoj receptivnoj, frankofonoj agenciji, tako da se može smatrati da radim u struci. Ne radim u školi, ali ono što je primarno kod mog zanimanja- francuski jezik, koristim svakodnevno po 8h.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
21.8.2014 12:02:21   
pipi_coco
Azra, Joko user posted image

Pa ja tek sad vidjeh da ima jos zenica zainteresovanih za planinu i čobanovanje user posted image user posted image

Što se mene tice ajmo odmah user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
21.8.2014 12:04:09   
Ipokrisia
Ja sam diplomirnai filolog...Radim vec 6 i po godina u banci, a pre toga, kad sam zavrsila fax radila sam kao profesor u privatnim skolicama stranih jezika

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
24.11.2014 21:37:27   
soni
Poljoprivredni inzenjer , a radim kao cistacica u srednjoj skoli user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
25.5.2015 18:16:20   
mila83
Diplomirani pijanista,zavrsila AU u Novom Sadu(2007),prosle godine zavrsila i master. Radim u muzickoj skoli kao profesor klavira. Trenutno uzivam u dvogodisnjem porodiljskom bolovanju user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
25.5.2015 18:32:01   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: emicaa

Po struci ekonomski tehničar,vikendom radim kao ispomoć u kuhnji u restoranu,ostatak dana domaćica a životna želja mi da budem med.sestra ili kozmetičarka.....



Emice nisi sama i ja sam isto Ekonomski tehnicar,trenutno ne radim nigde a radila sam kao prodavacica u Zdravoj hrani,sad sam samo domacica i od prekosutra skupljacica jagodicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
26.5.2015 7:18:40   
tekilica
Profesor razredne nastave, radim u jednoj firmi kao saradnik za strucno obrazovanje i usavrsavanje kadrova.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
25.6.2015 10:29:41   
amdn
Ja sam diplomirani graficar i Magistar umetnosti, radim kao profesor likovnog i istorije umetnosti u par skola, bavim se umetnoscu, grafickim dizajnom, jurim za karijerom heheh.
Mila ja sam zavrsila isto u Ns mozda smo se i vidjale, bila sam na akademiji kad i ti, ja sam magistrirala 2008.
poznajem dosta muzicara, druzila sam se sa Gabi koja svira fagot, Vedran- gitara.....

< Poruku je uredio amdn -- 25.6.2015 10:30:38 >

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
26.6.2015 11:31:40   
vikiveki
Ja sam diplomirani pedagog, a radim kao vaspitačica sa višom školom jer imam i tu školu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
26.6.2015 11:38:09   
veselicaa
Vikiveki da znam kome da se obratim kada mi treba neki savet user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
26.6.2015 11:46:37   
QueenJ
Ja sam apsolvent Učiteljskog fakulteta (sss-medicinska sestra), a radim u butiku (tzv. šef maloprodaje). user posted image Niđeveze jedno sa drugim....

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
18.7.2015 16:41:01   
LP mama
Ja sam završila srednju medicinsku- farmaceutski tehničar ( oko 2 godine radila u toj struci)
a imam i diplomu više škole- viši sanitarni tehničar , lepa struka ali nema nekih mogućnosti za zaposlenjeuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
14.10.2016 12:24:11   
Anck Su Nmaun
Po struci vaspitacica a radim u komercijali -prodajauser posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Po struci sam..., a bavim se...
14.10.2016 12:28:48   
Animsaj9
med. sestra i radim u struci

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here