|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Helanke
1.12.2013 12:21:33   
New Mom
Ja imam samo jedne, crne onako elasticne iz Manga, imaju vecnost.
Sad sam mislila da kupim jos neke. Videla sam u ludim dezenima u Tali Vejliju, idu dvoje za oko 1700 din. Cisto da menjam tokom trudnoce.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Helanke
1.12.2013 12:50:16   
Didy
Ja ih nisam nosila još od osnovne škole. Ne volim ih.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Helanke
12.5.2014 8:50:14   
Anck Su Nmaun
Imam ih 10-tak i jako ih volim bas su mi udobne i za sve prilike!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Helanke
13.5.2014 9:35:08   
Klarita
Nosila ih u obe trudnoce, ali ih ne volim...izmedju trudnoca i sada, samo po kuci. Ne svidja mi se kako mi stoje koliko god mrsava bila, a recimo mojoj kumi savrseno stoje i stalno kupuje i menja dezene i materijale.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Helanke
13.5.2014 9:46:57   
Sanjica26 RR
ANCK gde ih nahvata tolikouser posted image Ja imam samo jedne. Helanke mi bas lepo stoje, ali ja bih nosila samo jednobojne. Ovde uopste nisam nasla odgovarajuce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Helanke
14.5.2014 0:27:13   
dijana1*
Obozavam ih. Udobne , lagane i naravno gore nesto duze da mi prekrije dupeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Helanke
14.5.2014 8:22:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

ANCK gde ih nahvata tolikouser posted image Ja imam samo jedne. Helanke mi bas lepo stoje, ali ja bih nosila samo jednobojne. Ovde uopste nisam nasla odgovarajuce.


Pa ono imam deblje za zimu, za leto, 3/4 , ali uglavnom su sve crne, sa cirkonima, sarama... jer na svetlim mi se ne svidja jer se previse vide ta ocrtavanja. Za svetlije boje volim da vidim idealnu gradju!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Helanke
4.3.2015 18:22:07   
veselicaa
Obozavam ih imam ih bas dosta i kuci uglavnom samo njih nosim.Trenutno imam deblje crne plisane a kupila sam ih i u sivoj i teget boji.Imam i dva,tri para malo boljih koje nosim uz cizmice kada izlazim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Helanke
4.3.2015 23:00:58   
Mala Elena
Ja ih obozavam... A danas su me nervirale jer su mi se dizale nogavice na ulici user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Helanke
4.3.2015 23:13:55   
veselicaa
Haha znam za taj problem,pogotovo kada ispod imas carape user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Helanke
5.3.2015 6:34:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Obozavam ih. Udobne , lagane i naravno gore nesto duze da mi prekrije dupeuser posted image




isto i ja user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Helanke
5.3.2015 7:29:31   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja ih obozavam... A danas su me nervirale jer su mi se dizale nogavice na ulici user posted image


Meni se kod jednih samo dizu nogavice, a kod drugih jos gora situacija, spustaju se. Jednom sam dosla kuci, one su se bukvalno spustile na pola guzice user posted image Da sam jos malo setala, spustile bi se sigurno do kolena user posted image Srecom uvek imam duzu bluzu-majicu. Nije ni stvar u lastisu, vec je valjda takav materijal.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Helanke
5.3.2015 9:39:57   
Bibilib
Ja ih obozavam i stvarno su udobne i dobre,niti se dizu,niti spustajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Helanke
5.3.2015 9:51:53   
vonavoj
ja mogu samo da ih sanjam,imam 180cm i nema helanki za meneuser posted image ,sve su mi 3/4user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Helanke
5.3.2015 10:00:24   
cockic
jao dobra si von,ja volim da nosim i izgleda da cu ovo leto biti samo u helankama.jer su mi noge iz godine u godinu sve gore.tj.listovi su mi puni ispucalih kapilara user posted image

mada bolje da cutim dobro sam prosla moj tata je operisao vene,imao je one ogromne na obe noge jedna vena dva prsta debela user posted image
a koliko licim na tatu stvarno sam dobro prosla.nadam se da ako nisam u trudnoci i od stajanja na poslu dobila te vene da sam se izvukla.a za kapilare jedino me tesi da kad se malo osuncaju noge manje se vide user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Helanke
5.3.2015 10:02:16   
vonavoj
meni se posle druge trudnoce pojavila celom duzinom noge,i bas je izbacena..ne boli me,ali je grozna..a kapilara imam koliko hocesuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Helanke
5.3.2015 10:06:57   
doktorkakristal
obozavam ih,upravo imam jedne na sebi user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Helanke
6.3.2015 14:38:20   
Plavusa34
Ja ih ne nosim nesto mislim da retkim osobama stoji lepo mislim da ne spadam tuuser posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Helanke
6.3.2015 14:42:55   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja ih obozavam... A danas su me nervirale jer su mi se dizale nogavice na ulici user posted image


Meni se kod jednih samo dizu nogavice, a kod drugih jos gora situacija, spustaju se. Jednom sam dosla kuci, one su se bukvalno spustile na pola guzice user posted image Da sam jos malo setala, spustile bi se sigurno do kolena user posted image Srecom uvek imam duzu bluzu-majicu. Nije ni stvar u lastisu, vec je valjda takav materijal.



Da, klizaju , ma neki lagani materijal...ali nosim ih godinama unazad...kad se jednom budem naljutila, bacicu ih u kantu .user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Helanke
6.3.2015 14:46:27   
adulence
ja bih sada kupila par novih da imam u trudnoci da ih akam,to mi je najlakse....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Helanke
6.3.2015 14:47:56   
Anoniman
Ja bas malopre pisem, meni sveki kupila troje u c&a kao da zna da mi to trebauser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Helanke
6.3.2015 14:49:27   
adulence
um jel to nesto skoro ili?cisto da znam gde da se uputim...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Helanke
6.3.2015 14:50:52   
Anoniman
E ona je u Nemackoj, ne znam da li je ovde isto kao i tamo, u kompletu crne, tamno sive i sarene crno bele sitne prugice, malopre ih je uzela.

< Poruku je uredio Unina mama -- 6.3.2015 14:51:23 >

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Helanke
6.3.2015 14:53:59   
adulence
hvala ti svakako sam sutra planirala da skoknem do nekog centra pa cu da vidim....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Helanke
6.3.2015 14:55:46   
jabudic
Ja sam kupila skoro super helanke u OVS.
Nisu bile ni skupe, 10e, ali su odlične, udobne, sad samo njih nosim.
I onako uvjek nosim crne, pa svejedno koje obučem, izgleda da su jedne iste user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here