|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Helanke
15.6.2017 13:43:24   
Sanjalicaaa
Ja u zadnje vreme kupujem helanke u Teranovi. Sviđa mi se kako mi stoje, tanke su, uvek na nekom sniženju...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Helanke
15.6.2017 16:21:50   
vocicana
Sanjalice da tejurim po temama. Odlicne, imam 3...4 paranjihovih, iznova se odusevim , peru se i fino odrzavaju, dugo ih nosim, kao sto rece, bas dobro stoje.
Kupicu sebi neke od Gajic sportskih. Oni imaju savrsene modele, jesu malo skuplje, ali ja samo to nosim, tako da na farmerice i neke druge stvarine trosim novac.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Helanke
15.6.2017 16:24:27   
Sanjalicaaa
Voci user posted image
Ja ne treniram puno, pa onda prave sportske i ne kupujem. Isla sam u ovim par puta na trening i super su mi bile.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Helanke
15.6.2017 16:28:19   
vocicana
Ma da, da. Ja sam bas u jednim 3-4 Trn dosla jutros na posao, a veruj m ida ne mogu izbrojati unazad koliko ih godina imam. Divno, fina cena prihvatljivca. Imam i jedne sa medama na kolenima, muzme je pitao da li sam krstena kada sam to kupila ja da nosim

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Helanke
20.6.2017 14:14:04   
Dragce86
Obozavam helanke, svaki dan nosim neke, imam ih tonu :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Helanke
22.6.2017 6:52:22   
Anck Su Nmaun
Gajiceve su dobre, mi smo njih od firme dobijali user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Helanke
22.6.2017 6:59:53   
Sandricak
Ja voooolim helanke... bas bas.. i cesto sam u njima... navucem njih i neku tunikicu i napred ili majicu na patike... steta sto ih ne mogu na posao nositi, nisu deo formalne garderobe :-/

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Helanke
22.6.2017 7:20:33   
Sanjica26 RR
Dobro si mi rekla Voci za Gajic helanke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Helanke
3.9.2017 16:43:54   
krin 40
U trudnoći ih nisam skidala.Sad uglavnom u sportskoj kombinaciji

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Helanke
3.9.2017 20:43:06   
vocicana
Uvek dobre, neprevazidjene, nosive, mekane, najidealnije, cim zadje sunce, Voci ne izlazi iz njih do sledeceg leta

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Helanke
3.9.2017 20:45:54   
mama Jo
Ja tragam za udobnim helankama, sad u trudnoci posebno... kakve suto Gajic helanke? Ja nisam nikada cula za njih...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Helanke
4.9.2017 8:51:03   
krin 40
I ja sam za njih ovde čula?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Helanke
4.9.2017 9:21:48   
dddaca
I ja prvi put cujem za njih. Nabavljaju se on line ili...?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Helanke
4.9.2017 9:23:09   
mama Jo
Cekamo da nam neko javi, ala ce biti porudzbina 😍

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Helanke
4.9.2017 9:24:22   
krin 40
Anck ih ima ja msm

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Helanke
12.7.2018 20:56:54   
veselicaa
Ovde kod nas ima super kvalitetnih helanki,pamucnih,ne provide se a samo 3e.Kupila sam 4 pari i nosim ih i po kuci i kada izadjem.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Helanke
12.7.2018 21:15:10   
IvanaSK RR
Ja helanke bas mnogo nosim. Retko kada farmerke.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Helanke
12.7.2018 21:16:03   
Maraj
Gajic ima u Piramidi. Bar su ranije bile tamo. Sportske onako kao svilene. Danle nisu pamucne. Extra stoje

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Helanke
12.7.2018 21:18:31   
veselicaa
Ja sam pre kupovala u sportskim radnjama,ali ove sada sto kupujem su savrsene,sada je toplo pa je lepse da se nosi pamucna odeca.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Helanke
12.7.2018 21:21:13   
Maraj
Pa jeste. Pamuk je pamuk. A sta nosite gore? Kratke majice ili tunike

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Helanke
12.7.2018 21:22:26   
veselicaa
Ja majicu obicnu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Helanke
12.7.2018 21:22:40   
Anck Su Nmaun
Za po ulici kratke kad negde idem onda tunika lepse je

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Helanke
13.12.2018 19:31:44   
branki*
helanke su postale maltene moj omiljeni odevni predmet.posle haljina.nosim ih sa kratkom majicom leti ili sa duksicem kracim kad je hladnije.uglavnom sportske varijante.volim kad mi onako lepo stegnu noge i guzu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Helanke
13.12.2018 20:09:18   
Jekica86
Najomiljwnije.
Volim da nosim helanke i imam ih bas puno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Helanke
13.12.2018 21:17:57   
vocicana
Narucila preko neke stranice na FB pre neki dan, boze savrsene su, bas sam veceras obukla jedne.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here