RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


MimaKos -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (2.5.2018 17:41:34)

Joooj ja sam skroz zaboravila... ali stvarno , na ovo...




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 18:09:53)

Meni jako malo krvi ide a proslo je tek 5 dana od porodjaja...da li treba da se zabrinem,odem kod dr?




IvanaSK RR -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 18:26:46)

I meni je islo bas slabo posle drugog porodjaja.




Maslacak15 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 18:50:27)

Vrsnjakinjo obavezno pricaj sa patronaznom! Rano je mnogo da bi stalo krvarenje. Ne mora da znaci da postoji problem ali treba povesti racuna da n edodje do takozvanog zastoja. Treba pratiti i kako s epovlaci fundus materice. Puno te pozdravljam!!




MimaKos -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 19:14:40)

Meni je posle drugog bilo obilnije, cini mi se sada, ali mnogo je to rano posle 5 dana da prestane.. inace sam tek sada za jun zakazala onaj prvi pregled posle porodjaja, izgleda da nemam prioritet pri zakazivanju [sm=smiley13.gif] mesec i po cekam na pregled..




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 19:46:24)

Ja jos nisam otisla na konreolu ☹




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (4.6.2018 20:07:51)

Da da...popricacu sa patronaznom,a i mozda odem kod dr ovih dana...
Hvala vam!




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 13:29:52)

Ipak se ponovo nastavilo krvarenje...




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:07:32)

Pari, koliko sad vec traje?




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:11:50)

Pari.ja jos krvarim..i to kao 4ti dan..
Moja cimerka iz bolnice je nagrabusila.nije krvarila i odjednom odliv..kao sto maslacak kaze, zastoj je bio..pa su j3 cistili..




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:14:07)

Ja sam imala pauzu par dana pa je onda ponovo pocelo,prvo krv a sad vise braonkasto...Doduse evo danas nema nista,a juce je bilo...




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:15:13)

Ja imam konstantno, bez prekida..mada mi je dr rekao da cu vise krvariti, jer je treca beba i veliki je..




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:17:21)

Pretpostavljam da je individualno...Videcu kako ce mi biti. Kod dr sam htela posle 30-40 dana od porodjaja




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 14:38:51)

Individualno je..ali morala bi da krvaris..makar i braon..
Jel su tebe pre otpusta pregledali na uz?
Mene jesu.jer je mislio da imam ugruske, pa mi je uradio uz i sve je bilo ok..




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:08:11)

Meni kad je prestalo porodjajno krvarenje na par dana, i kpet krenulo tako braonkasto... dr mi je rekla da moguce da sam dobila, da je to braonkasto menstroacija... u prvu menstroaciju posle porodjaja se sve racuna - makar i jedan dan da traje, i da nije bas krv nego braonkasto. Tako da je ona meni to racunala kao prvu menst.




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:08:34)

Da da,radili mi uz...rekli da je odlican...doduse trajalo je minut a mozda i manje ali valjda je ok




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:09:17)

Bas sam se pitala kako cu znati da li je to mestruacija ili nije...




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:11:26)

Ja to uopste nisam podvela pod menstroaciju, li sam joj rekla da mi se desio prekid krvarenja od par dana i da sam onda opet kao nesto prokrvarila, tj.ni ne znam sta je bilo... pa mi ona tako rece...




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:35:23)

Da da...evo sad ponovo imam...i cak mi deluje kao menstruacija jer me malo i stomak bolucka u donjem delu...
Ali i dalje ne znam da li je to to...ne znam ni kako dr to moze da zna...




IvanaSK RR -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:38:08)

Mislim da vide plodnost... Ljisa je negde bas pisala..




pari -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:41:36)

To sam i ja sad pomislila...jajnici,ovulacija...verovatno se tako vidi




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (11.6.2018 15:42:30)

Pa da, kad te gleda na uz...
Nemam pojma stvarno




jance -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 14:03:54)

Cesto citam ovu temu ovih dana. Osecam se ko da mi je ovo prvi porodjaj a ne treci 😁Apsolutno se nicega ne secam od prosla dva, totalna amnezija, neverovatno! Porodih se pre 15 dana. U startu sam bas puno krvarila i bolelo je ko djavo, toliko da sam zivela.na brufenu i paracetamolu. Sad je vec bez bolova ali zato me krvarenje zeza. Dva dana nista, treci dan krv. Taman pomislim - gotovo je, mozgam  da li da stavljam ulozak ili ne jer mi vec jako smeta da bih sutra ujutru opet bilo krvi. Naravno nenaspavani hormonski optereceni mozak odmah krene da smislja najrazlicitije crne scenarije, ali kontam da bolje napolju nego unutra, a i da je nesto lose, do sad bih vec znala. Cudno mi to sto krvarim tako svaki treci dan... 




Ana RR -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 14:09:18)

Jance, mislim da je to prosto krv koja se nakupi, kao i kod ciklusa. Meni nekad ne ide ceo dan, bukvalno sam za dnevni uložak pa onda sutradan opet krene.




jance -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 14:16:46)

Kontam i ja. Tacno sam juce prvi put izasla iz kuce, bila.malo aktivnija pa mozda i zbog toga. Nemam temperaturu niti bolove pa sad - sta je/tu je. Ja se ozbiljno ne secam kako mi je bilo prva dva puta 😮




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>