Nagradna igra poreske uprave (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Ivanka 75 -> Nagradna igra poreske uprave (10.7.2013 20:23:18)


Fiskalnim računom protiv sive ekonomije – Poreska uprava objavila početak nagradne igre
Poslato na 05 jul 2013 od admin

| Izvor: Tanjug
Poreska uprava objavila je danas početak nagradne igre za građane „Fiskalnim računom protiv sive ekonomije – osvojite automobil“ čiji je nagradni fond 2, 5 miliona dinara.
Pomoćnik direktora Poreska uprave Vidoje Jevremović rekao je na konferenciji za novinare u Beogradu da je prvi ciklus te nagradne igre praktično već počeo i da se završava u septembru, a da je glavna nagrada automobil.
Potrebno je sakupiti 30 fiskalnih računa, a ako je neko sakupljao račune tokom juna može ih takođe poslati na adresu: Poreska uprava Republike Srbije, Kružni put 38, 11 309 Leštane, Beograd sa naznakom „Za nagradnu igru“, i ti isečci će biti važeći.
Jevremović je rekao da najmanji iznos na fiskalnom računu koji se šalje u nagradnu igru može biti 300 dinara, a prilikom slanja potrebno je navesti ime prezime, adresu i telefon pošiljaoce.
Govoreći o motivima za pokretanje jedne takve nagradne igre, Jevremović je rekao da je na samom početku uvođenja fiskalizacije taj proces proticao disciplinovano, a da je primećeno da se sada fiskalni računi manje izdaju nego što se očekuje te da je nagradna igra jedan od stimulativnih načina.
Nagradna igra će imati dva ciklusa-prvi se završava u septembru, a izvlačenje nagrada biće 20. septembra, dok će drugi ciklus početi praktično odmah posle prvog i izvlačenje nagrada planirano je 20. decembra.
U svakom ciklusu biće poseljeno po 20 robnih nagrada, uglavnom električnih kućnih aparata, a glavna nagrada biće automobil.
Jevremović je rekao da je u toku postupak javne nabavke i da će se tek nakon što taj postupak bude okončan znati koji automobil će biti namenjen kao nagrada.
On je dodao da će u nagradnoj igri biti formirana komisija koju će činiti predstavnici Poreske uprave, Ministarstva finansija i privrede, Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju GIZ i jedan predstavnik medija



Kažu da je račune najbolje čuvati u tamnoj kesi da ne bi izbledeli, ja sam skupila već za 2 koverte [sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Nagradna igra poreske uprave (10.7.2013 20:24:06)

Molim moderatore da obrišu temu ako misle da je neprikladna ili reklama.




lesica -> RE: Nagradna igra poreske uprave (10.7.2013 20:50:56)

O svašta, šta sve neće smisliti... Ali mi je najzabavnije to što neće uvažavati fiskalne račune izdate za iznos manji od 300 dinara. Maaa....




dijana1* -> RE: Nagradna igra poreske uprave (11.7.2013 1:39:26)

Mene ne bi cudilo da Ana Bekuta osvoji glavnu nagradu[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Nagradna igra poreske uprave (11.7.2013 11:17:26)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mene ne bi cudilo da Ana Bekuta osvoji glavnu nagradu[sm=smiley36.gif]

ha ha ha[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




miladininatasa -> RE: Nagradna igra poreske uprave (11.7.2013 11:22:54)

Para na paru ide. Sigurno ce taj auto dobiti neko ko lezi na parama, a ne neko kome je potreban.




lanajelena -> RE: Nagradna igra poreske uprave (11.7.2013 11:34:51)

Svaki dan sam u poreskoj i danas idem a nisam primetila da se pise ili prica nesto o tome [sm=zmeden2.gif]




Dani.kv -> RE: Nagradna igra poreske uprave (11.7.2013 11:36:04)

Ma ne, odkud ti ti to? Nismo mi poreznici takvi[sm=smiley36.gif]




zece -> RE: Nagradna igra poreske uprave (23.3.2014 23:25:15)

I kaj nas u makedonija e taka sobirame fiskalni racuni za nagradnata igra




anci kv -> RE: Nagradna igra poreske uprave (24.3.2014 16:31:57)

Dijana,pa gde nadje bekutu, ha,ha [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 10:23:06)

Igra li ko ovu nagradnu igru skupljanje racuna? Ja poslala vec 5 koverti , mm me zeza kako sam se angazovala mora da cemo osvojiti...nista [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 10:32:34)

Evo i ja sam skupila 2-3 koverte i bas danas planiram da idem do poste da posaljem 😊
Prosli put smo isto slali...
Moj tata je prosli put poslao gomilu koverata, preko 200 😂😂 on je samo isao i skupljao racune , od svih ☺ nista nije dobio, ali zato jedna baka u nasem selu je poslala jednu kovertu i dobila televizor... jos nije ni znala da popuni kovertu i adresira - komsinica joj to uradila 😊




Sarav -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 10:44:28)

Ja sam pre par dana počela da skupljam račune, kinezi su mi dali motivaciju. [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 10:46:10)

Ja sam prosli put mozda dve ispravne poslala [sm=smiley13.gif]
Prvo sam pisala na imena dece [sm=zz_banghead.gif]
A onda mesala slipove i fiskalne.

Sad sam sve ok, i dala deci jos da ukrase koverte, kao cirkus su [sm=jezicek.gif]




vocicana -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 12:17:35)

Eto srece. Baka srecnica. Moj svekar i moji roditelji sakupljaju, videcemo mozda dobijemo slusalicu za fixni tel kakve smo srece.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 13:58:06)

Da, to se bas zove sreca zaista 😊
Mibsmo prosli put isto na decu pisali, sad necemo naravno 😊
A sasa vise nema onih specijalnih koverti, zar ne? Moze u bilo koju?




nata11 -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 14:11:30)

Ja ne igram ali mislim da ne moze na decije ime. Zar ne mora biti punoletna osoba dobitnik?




mama Jo -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 14:19:37)

Da, da, mora punoletna osoba... pa i prosli put je bilo slucajeva da nekima nisu urucili nagrade jer su slali na decu. Mi prosli put uopste nismo o tome razmisljali...




Misha i Ljisha -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 15:09:38)

A na poledjini koverte se pisu podaci posaljioc? Ili se stavi pismo unutra u kovertu?posto kaze i broj telefona. Pa mi bas i nije do tlga da na poledjini koverte pisem svoj broj.

Razmisljam se da igram. Tata je prosli put igrao. Nije nista osvojio. Al sto kaze u vicu Bog:uplato tiket[sm=smiley36.gif]




medamisko -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 16:09:34)

Moja koleginica dobila auto. Malo li je?




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 16:16:20)

MOZE BILO KAKVA KOVERTA
I da Ljiso sve se pise na poledjini [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 16:46:07)

I idu racuni samo od 01.02.?




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 16:55:18)

Mislim da vaze svi od 1.Januara 2018




Misha i Ljisha -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 17:21:14)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

MOZE BILO KAKVA KOVERTA
I da Ljiso sve se pise na poledjini [sm=smiley1.gif]

(odgovor članu mama Jo)
[sm=smiley36.gif] nista ondak cemo mi da uplatimmo tiket heheh...Evo bas sam a tatom pricala. Skupljacemo. [sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Nagradna igra poreske uprave (19.2.2018 18:03:23)

Jadan ovaj nas narod i nasa drzava...ostalo je jos samo da igra na srecu, jer nema ni posla, ni redovne penzije, ni drugih primanja bez obzira o kojoj je oblasti rec [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>