|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:53:31   
melania
Ne razumem sta ti tu nije jasno?Kad si radila VTO oni su ti embrione oplodjene prethodno ubacili,i nije bilo potrebe da lezis na stomaku jer su se oni vec poceli deobu.Sad je potrebno da im ti pomognes da se jajna celija tvoja i spermici tvoga muza sretnu na pravom mestu i zapocnu slatku pricu,izgleda da si VTO radila bez ikakve presije posto te ovo zbunjuje,samo ti lezi na stomaku i ugledaces uskorouser posted image ,bas si me nasmejala.user posted image

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 12:58:34   
floresita
ok razumela sam vas . sad mi je jos gore . posto to sto ostane nista ne uradiuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:01:48   
melania
Naravno da treba da izadje napolje,ali kod zavaljene materice i njenog nezgodnog polozaja morate da malo pogurate stvari,a polozaj koji sam vam navela je najbolji za to.Nisam izmislila kiselu vodu,ali znam da je mnogima pomoglo.Isto me jako cudi kako mnogi sa tim problemom to ne znaju,cak postavljaju gotovo neverovatna pitanja,ali dobro.Idem ja odavde pre nego me napadnete,AFRODITA nisam tebe prozivala da se ne ljutis.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:02:51   
melania
Da li je on radio spermogram?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:03:59   
Anoniman
Ma ja kapiram zašto se leži u navedenim položajima, samo ne mogu da verujem da neko ne zna da će nakon 10, 20. 30min ležanja u tom položaju ipak sperma iscureti napolje, jer ne treba sva sperma da ostane unutra. user posted image

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:07:39   
floresita
vto sam radila na brzinu iskreno nisam znala sta me je strefilo. savet za sve one koje zele i to da probaju .dobar savet nije na odmet. ako nezelite da dugo cekate raspitajte se koji lekari rade u tom programu a rade i u privatnim ordinacijama.uhvatite muzica za ruku pa kod tog dr privatno ako on konstatuje da nemoze drugacije ubaci vas u program dok si reko keks. tako sam ja prosla.otisla kod dr u novemru radila transver vec u martu.

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:08:02   
melania
Ma kapiram i ja to,ali u tom polozaju pomazes sili gravitacije da stigne do zavaljene materice,i mnogo manje iscuri odmah nego kod drugih poza,probajuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:08:18   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma ja kapiram zašto se leži u navedenim položajima, samo ne mogu da verujem da neko ne zna da će nakon 10, 20. 30min ležanja u tom položaju ipak sperma iscureti napolje, jer ne treba sva sperma da ostane unutra. user posted image

Od viska glava ne boli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:11:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

Ma kapiram i ja to,ali u tom polozaju pomazes sili gravitacije da stigne do zavaljene materice,i mnogo manje iscuri odmah nego kod drugih poza,probajuser posted image user posted image


user posted image  Neću da probam. Za sada nisam zainteresovana za te tehnike. Sve kontam, uspelo je prvi put bez toga, uspeće i drugi.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:12:54   
floresita
ja sam panicar i idem uvek u krajnost .

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:16:39   
melania
Pa kad bi probala tu tehniku veruj mi da bi se zadrzala na njoj,ja nemam zavaljenu matericu ali mi tako prija ta tehnikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:25:16   
mazuljak
Sto se nas tice, kad sam zatrudnjivala bilo je ovako: meni se spava, muz navalio (iskreno, on je vise insistirao na user posted image nego ja,ali sada sam ja k'o luda za bepcem)... A, da. I on je vodio racuna kada bi mi bila ovulacija pa se tada cesce petljao oko mene... user posted image Elem, mene je posle mrzelo da bilo gde ustajem, na kratko sam drzala jastuk pod zadnjicom i zaspah ja snom pravednika... user posted image A vise se i ne secam koliko je ujutro izaslo "viska"... Uglavnom, onaj jedan je odradio svoje! Usput, i meni je jedan ginekolog jednom rekao da imam zavaljenu matericu; da li je to tacno, juser posted image m li ga... Promenila sam ih nekoliko od tada i niko mi to opet nije spomenuo... Racunam da je osnovno pitanje odavno odgovoreno: da, normalno je. I: nema sanse da SVE iscuri, nesto uvek ostane... Pitanje je isto i da li se to sve desava kada je i jajna celija dostupna?... (ne znam koliko tacno treba, al prodje i neko vreme dok spermici dodju do jajovoda, pa oni bi tu trebali da oplode jajnu celiju koja je, ja mislim tek posto je bio odnos ili tu negde, izbacena iz jajnika) Koga interesuje, ce pitam mm kako je racunao, pa cu da javim! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 13:55:38   
snješka
Pa normalno je da sicuri, ne znam kako bi moglo ostati unutra.user posted image Ja sam ostala trudna poslije seksa na kamenu u šumarku. E stvarno nisam ležala mi sekunde, odmah sam ustala. I sama nisam vjerovala šta me snašlo, a imam jajnike "zabetonirane" (PCOS).

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 16:47:28   
melania
Pcos i zavaljena materica su dva potpuno razlicita problema,u svakom slucaju super sto ti je uspelo!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
9.10.2009 16:55:24   
Verus
mazuljak jesi li se prijavila na spisak RR trudnica?  Pokusaj da stavis i tiker, tako ce svi znati koja si nedelja:  kako se ubaci tiker?

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2009 13:35:23   
mazuljak
Na spisku sam, stavise, to je bio moj prvi post... user posted image Pokusacu da stavim ticker, eto, to ne uradih...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
20.11.2009 21:04:06   
Ence
pozdrav svima
jedna prijateljica nije dugo mogla da ostane trudna a onda je cula
od neke druge cure da nakon odnosa stavi tampon unutra,
to je njoj pomoglo sada ima dvoje dece

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
20.11.2009 21:10:01   
Lilly*
Ence prvo dobrodošla user posted image a drugo, to sam i ja čula, ali mi je totalno bljak user posted image plus što smatram da je potpuno nehigijenski i što se mogu nakačiti svakakve bakterije, a i potpuno je nepotrebno, jer plivači otplivaju u jajovode odakle neće tako lako iscureti i mogu obaviti svoj posao i nakon 3 dana user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ence)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
20.11.2009 22:58:26   
Ence
hvala lilly.79
jeste bljak ali ako to nekom moze da pomogne sto da ne
ja licno tek sada sam nekako uspela da nagovorim supruga da
pokusamo da pravimo bebu, nadam se da mi nece biti potrebna
ni ova ni bilo koja druga metoda, ali sam unapred sva nervozna
jer ja sam mislila da cu i do sada ostati trudna bar slucajnouser posted image
pa sam se unapred raspitivala sta i kako ako nece...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
20.11.2009 23:30:34   
cipiripi
samo se opusti i ne razmisljaj...
bar sam ja to zakljucila..
ne juri plodne dane, ne dizi noge, opusti se bar neko vreme, a ako vidis da ne ide onda pokusaj sa akrobacijama i ostalim.
sve ide iz glav...skoro sve... user posted image

(odgovor članu Ence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 12:28:21   
soni
i ja sam od ovog meseca pocela sa akrobacijama.. dizem nogice posle odnosa ili bar stavim jastuce ispod zadnjice, cula sam da i to pomaze pa da probamo... inace ovo je 5 mesec kako iscekujemuser posted image ... valjda ce ovaj avgust biti user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 12:49:24   
Njakica
soni srecno ! user posted image Posto sam ja dva puta ostala lako trudna,nemogu pomoci,ali znam da sam sa prvim ostala da lezim do jutra,tj. nastavila spavati. A sa ovim nam je pukao prezervativ i evo ga beba user posted image Bila je planirana ali za nekih 5-6 meseci(to je muz tako planirao,ja sam zelela odmah user posted image ),ali ni ovako nije ispalo lose. user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 12:54:39   
soni
user posted image hvala... bice bice uskoroooo

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 12:55:01   
Nensi*
Posle odnosa jos jedan orgazam pomaze spermicima da udju dublje user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
3.8.2011 13:02:53   
soni
aha... znaci 2 puta i to odmah!!! moram preneti m jos jednu stvar ...ima da se obradujeeeeuser posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here