|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
24.5.2012 12:02:10   
Jelenahn
Počeo je stomak da bolucka...user posted image , znači biće user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
25.5.2012 10:15:44   
winksica
Hvala vam puno svima...drzim fige svima vama koji cekate user posted image user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
16.8.2012 13:53:26   
Nikara
Eh, ja sam bila malo zalutala na forumu. Pokušavamo nekih osam mjeseci, ali još ništa user posted image Nekad mi se desi da iscuri gotovo sve, a nekad ama baš ništa. Eh, zanima me to kad ne iscuri ništa. Moze li biti premalo sperme? Ili je sve ostalo unutra?user posted image
Ja uopće ne osjetim razliku između ejakulacije unutra i vanuser posted image

Hvalauser posted image

< Poruku je uredio Nikara -- 16.8.2012 13:56:02 >

(odgovor članu winksica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
16.8.2012 15:22:22   
Lilla
Nisam nesto strucna po tom pitanju pa ne bih da pametujem, hocu samo da ti kazem da se ne opterecujes time. To sto iscuri van je tecnost koja i nije toliko bitna, ono sto je bitno uveliko pliva ka cilju kad osjetis da to izadje van. Ako ste dosta aktivni (zdravi i mladi) onda se samo opusti i uzivaj, bice. A ako muckate povremeno, onda ce ti mozda pomoci da izracunas sebi plodne dane. Imas ovdje teme na kojima su cekalice, od njih ces svasta da naucis i velika su podrska jedna drugoj dok cekaju, pa pogledaj user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Nikara)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
15.9.2012 22:59:53   
bebica84
Cao svima....Nova sam na forumu....Hocemo bebicu....ali pokusavamo 4 mjeseca i nista jos...I svaki put kad dobijem menstruaciju razocaram se i ne prestajem misliti o tome....:((((

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 6:51:18   
lesica

IZVORNA PORUKA: medena slatka

nemogu da zatrudnim sta da radim ,posle odnosa sve iscuri dal je to razlog ili sta vec a jako zelimo user posted image .

IZVORNA PORUKA: medena slatka

molim vas da mi pomognete sta da radim



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bebica84)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 13:11:39   
medena slatka
ista sam takva 10 meseci pokusavamo i sve uzalud kad dobijem cikluis toliko sam razocarana

(odgovor članu bebica84)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 13:14:50   
Snelle
Uopšte nije problem u tome što sve iscuri van. Znači, to nije razlog neostajanja u drugom stanju. Pokušaj za početak da se opustiš, psiha možda radi svoje, pa ako još nekih pola godine ne dođe do začeća, idi do ginekologa da se sa njim posavetuješ o daljim pretragama.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu medena slatka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 13:42:27   
M.mama
I posle drzanja nogu u vis 20-ak min iscuri sve van ali ja ostala user posted image
Tako da zenice ne brinite, jedan je dovoljan da se snadje! user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 14:43:15   
Shishica
Pa normalno da iscuri, nece valjda da se apsorbuje u organizam?
Uhvate se plivaci, ne brini..

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
11.10.2012 22:54:51   
boba 11
Nije stvar u drzanju noga u vis vec stavite guzu na neku jastuk i ostanite tako podignute guze da bi se duze zadrzala spermaunutar.Ja sam tako i oba puta iz prveuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
12.10.2012 9:56:05   
M.mama
Pa to se za podignutu guzu valjda podrazumeva...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
12.10.2012 10:15:46   
mamicko
da li neko ima iskustva sa Zestica fertillity sprejom ili aplikatorima? pozdrav za sve

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
12.10.2012 13:57:52   
nata11
A cemu to sluzi mamicko?

(odgovor članu mamicko)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
12.10.2012 19:00:30   
mamicko
zestica fertiliti je kao lubrikant pre seed kojeg mnogi hvale za lakse zacece,lubrikant sperm friendly,s tim sto vise ima koliko sam citala iskustva sa tim pre seedom kojeg kod nas nema samo u inostranstvo,a ova zstica se pojavila kod nas. koristi se radi brzeg prolaska spermatozoida do grlica i njihovog duzeg zadrzavanja unutra kao i kad je problem ph plodne sluzi. neutralise ph plodne sluzi zato je i sperm friendly. jedini lubrikanti koji pomazu zacece. nemam iskustva ali cemo da probamo. ako ima ko iskustva nek se javi. pozdrav

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
13.10.2012 22:49:55   
bebica84
Ja sam isla kod ginekologa....i rekla mi je da imam upalu...koju vec vjerovatno duze vucem,dala mi je antibiotike i vaginalete,i sad za par dana imam kontrolu i nalaz PAPE...Nadam se da je sve ok i da je upala jedini uzrok ....

(odgovor članu medena slatka)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
14.10.2012 10:34:37   
nata11
Mamicko a koja je cena toga sto moze da se nadje kod nas?

(odgovor članu bebica84)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
14.10.2012 10:54:23   
nata11
Nasla sam :) 3.300 din

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
14.10.2012 13:42:40   
mamicko
ako se naruci preko apoteke je 2800din(dona farm). pozdrav

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 22:57:47   
beeban
Zdravo svima... Ja sam ovde nova user posted image
Ja ne dobijam redovno od pocetka a, zelim bebu. Svi hormoni su mi uredu i niko ne zna sta mi je, svi mi kazu " MLADA SI TI SRDICE TI SE TO " Al nista. DA li je neka radila produvavanje jajnika i da li je zatrudnela posle toga ???user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 23:04:09   
Snelle
beeban, imaš celu temu o produvavanju jajovoda, pa možeš da pročitaš iskustva. KLIK

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu beeban)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 23:05:48   
boba 11
Pod pretpostavkom da je sve u redu sto razmisljas o produvavanju jajovoda vec.Ne znam odakle si ali ja bih se javila nekim dr koji su na glasu za takvu problematiku.PS ima tema produvavanje jajovoda negde pretpostavljam u temi zatrudnjivanjeuser posted image

(odgovor članu beeban)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 23:08:48   
beeban
Izvini, a sta mislis o produvavanju jajnika, da li se posle moze lakse ostati u drugom stanju? Hvalauser posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 23:13:18   
beeban
Od pocetka ne dobijam redovno, prvo mi je bilo na godinu dana , pa na 6 meseci,pa na 3..pa se neko vreme stabilizovalo pa sad opet...Od prosle godine idem i vadim te nalaze i svi su mi kao u redu,. Sad sam pocela kod Golubovica u DM i poslao me je da opet vadim hormone pa da uporei sa starim nalazima.Nadam se da ce me poslati na to produvavanje i zatrudneti vise ...user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to...
5.11.2012 23:16:30   
boba 11
Nisam upucena u to proveri ovaj deo koji je snelle predlozila ,ja znam da mi je snajka isla na produvavanje jer nije bilo "nesto u redu"naravno nisam nikad zapitkivala sta ali nije ni posle toga ostalauser posted image Tako da proveri sa strucnjacima najbolje

(odgovor članu beeban)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here