RE: Školske tašne (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


vonavoj -> RE: Školske tašne (11.8.2021 20:54:57)

Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2132379-7887.jpg[/img]




flamingos -> RE: Školske tašne (11.8.2021 20:58:41)

Vonn,baš je lep.Bravo za tetku.❤





dddaca -> RE: Školske tašne (11.8.2021 21:04:25)

Super Dunja! E sad sam ja na redu da se bacim u potragu za rancem. Pa kad napravim uzi izbor da pustim gospodjicu da bira.
Ono sto sam primetila je da vecina ranceva koje sam pogledala ima neka ojacanja od debelog sundjera na ledjima. Da li je to ok?
I svi ti koji su cvrsci mi deluju teski kad ih uzmem. A ovi koji su laksi mi ne deluju dovoljno kvalitetno. Pa onda oblik. Svidja mi se ovaj sto je Dunja danas stavila, ali svidjau mi se i neki sa vise pregrada.
Pretpostavljam da se ranac uzima bar za dva-tri razreda da ga nose, ne bih da se pocepa posle godinu dana




dddaca -> RE: Školske tašne (11.8.2021 21:07:18)

Von sad vidim tvoju poruku. Lep je [sm=smiley27.gif]. To je ta druga varijanta o kojoj sam pisala da razmisljam - sa vise pregrada. Kakv je pozadi. Ima li ta ojacanja od sundjera na ledjima?




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (11.8.2021 21:58:14)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2132379-7887.jpg[/img]



Sofijin je samo drugi dezen. 




vonavoj -> RE: Školske tašne (11.8.2021 22:23:30)

Ovako izgleda nazad


[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2132395-7962.jpg[/img][img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2132395-9847.jpg[/img]Sanjice,kako se pokazao? Meni se bas svidja,lagan je,ima 3 pregrade,taman..




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (11.8.2021 22:42:33)

Iskreno rucke su popustile i jedna se odrašila, pa sam nosila kod šnajdera. Posle toga je ok. Potpuno je isti. Nije težak što je bitno. 





Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (11.8.2021 22:45:28)

I Sofiji je kupila tetka. 😁





vonavoj -> RE: Školske tašne (11.8.2021 22:46:10)

Teske knjige...usicemo,valjda nece.





dddaca -> RE: Školske tašne (11.8.2021 23:03:13)

Hvala Von. Cini mi se da ima ta ojacanja na ledjima, to sto kazem da je od sundjera. Mozda meni samo tako deluje, ne znam koji je materijal u pitanju.
Sta pokriva garancija? Ne verujem da ce je uvaziti ako se ranac pocepa




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (11.8.2021 23:14:49)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Teske knjige...usicemo,valjda nece.





Ma, mislim da je sad šnajder baš ucvrstio. Tako da mu nema mrdanja. 🙂




dunja RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 0:09:02)

Von pa 1100 gr, to je malo teže od vašeg, valjda nije strašno?
Ovi jeftniji su su oko 800gr.

I na naš je garancija 2 godine, dobijamo ga od ujaka, on sarađuje sa ovom firmom i kaže da su spektra ranci ekstra kvaliteta.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.






dunja RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 0:22:02)

Koliko su važne pregrade, čini mi se da ih nema u ovom našem?




IvanaSK RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 6:53:30)

Nama nije bilo bitno. 





Tiziana -> RE: Školske tašne (12.8.2021 8:34:36)


Najbitnije je da moze sve da vam stane, mislim da vam pregrade nisu previse bitne. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Koliko su važne pregrade, čini mi se da ih nema u ovom našem?






vonavoj -> RE: Školske tašne (12.8.2021 8:38:50)

Ja volim pregrade zbog razdvajanja knjiga i svezaka i uzine kad nosi...pernicu da odvoji... nekako mi je lakse kad su na jednom mestu sveske,na drugom knjige.

Sanjice,sto niste reklamirali😁




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 8:52:23)

Pa treba da  idem u Obrenovac, a školska godina js bila u toku. Nije mi se isplatilo da se cimam. A cika šnajder me je koštao 200 dinara.😁





dddaca -> RE: Školske tašne (12.8.2021 9:11:05)

Dunja, meni se ucinilo da imate neku usku pregradu, ali sad videh da je to u stvari unutrasnji dzep.
Mislim da je deci sve jedno, da ce cak vise cepati te sa pregradama kad pocnu da guraju knjige i sveske unutra, ali meni je prakticniji. Tako da i dalje ne znam sta cu. Da bar znam koji tip da gledam, da pocnem da suzavam izbor




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 10:18:41)

Koliko vidim ima na tom rancu jedna pregrada napred i ima sa strane pregradice da može da se ubaci flašica, ako sam dobro primetila.

Mi sad jurimo kofer ranac za T. 




dunja RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 13:27:15)

Vidi se na jednoj slici da ima neka pregrada koja mislim da nije integrisana, već se pomera, pa je postaviš gde želiš. I plus džepovi, unutra, sa strane.
Biće valjda ok, brat sarađuje sa njima, kaže da su neuništivi, kvalitetni.




Didy -> RE: Školske tašne (12.8.2021 15:31:34)

Dunja, Sofija ima Belmil koji ti se najviše dopao, ali si ga izbacila iz konkurencije. KlikNe znam šta im znači do 9 godina. Ona puni 10 sad, i dalje joj je dobar, a ona je baš krupna i visoka. Sve knjige joj i dalje staju. Lagan je, jednostavan, pomerio se nije za 3 godine. Sama ide u školu i iz škole (ja sam je pratila samo 1. dana) i sama nosi sve, nije se nikad žalila, stvarno je lagan i kompaktan.




dunja RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 16:06:09)

Joj Didy, bacaš me u dilemu sada da jvim bratu da zameni, znam da su kvalitetni jer je brat baš detaljista, i tvrdi mi da je ovo nešto najbolje na našem tržištu od torbi za školarce, verujem mu jer dugo radi ovaj posao, i već deset__ak godina prati iskustva korisnika. On mi je rekao da koji god uzmem od ovih Spektrinih neću pogrešiti, baš su dobri kaže.
I tvoje iskustvo mi znači,

Meni se zaista OVAJ najviše dopao, to je taj kao vaš.




Sanjica26 RR -> RE: Školske tašne (12.8.2021 16:29:10)

Сузи, свакако ниси и са оним погрешила који си поручила😉 И он је спектра.






Tiziana -> RE: Školske tašne (12.8.2021 17:10:07)


Ma Dunja, ni sa jednim ne bi pogresila! Na kraju krajeva ovako unapred ne mozes ni da znas da li ce njemu odgovarati ili ne, dok ne krene da ga koristi. 
Od mog sina stari ranac je bio slican, do petog ga je nosio, a tovario ga je kao lud. Mogao je i u 5. da ga nosi, ali je hteo da promeni. Sad ima neki koji zapravo mozda i nije za skolu, ali je funkcionalan. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Сузи, свакако ниси и са оним погрешила који си поручила😉 И он је спектра.









Didy -> RE: Školske tašne (12.8.2021 18:10:33)

Videla sam koji si postavila. Meni je lep. Stefan je imao conect s fudbalskom loptom, ali nije toliko izdržao kao belmil Sofijin. Posle je opet uzeo conect s dinosaurusima i nosio do 6. razreda. Dečaci su detinjastiji od devojčica, oni duže nose te sa motivima. Mislim da bi Stefan i u 6. nosio dinosauruse, da mu ja nisam rekla - Mislim da je vreme za neki drugi. 🤣




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>