RE: Sta se trenutno desava oko vas? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vonavoj -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 10:58:04)

Bas sam htela da kazem da je trudna!
Trenutno i mene to uzasava...prvo su sekli drva,pa su radnici zelenila prosli sa kosilicama,htela sam da ih podavim!




branki* -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 10:59:25)

vi trudne da dodjete kod mene,ja kao u pustinji da zivim,a ne u gradu.nista se ne cuje,ni automobili,ni psi,ni ljudi,samo pticice.

ne dasava se nista apsolutno,sama sam,sedim na podu i kuckam.




Anoniman -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 11:04:34)

hahahaha Bubi , Von, onda je i mm trudan, i njega sve ovo nervira ahahha




vonavoj -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 11:10:51)

Znas da su i muski trudni sa nama..sa jos gorim simptomima..




branki* -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 11:14:27)

leleee,svi su trudni ovde[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 11:18:48)

Cekam na salteru da se sestra pojavi , slusam kako sklampcu klompe i skripe vrata a odnekud se oseca i promaja ....




Mala Elena -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 17:54:59)

Gedam kako su se crni oblaci navukli a evo i oluje, pljusak i grmljavina. Nekako mi prija ovo, valjda je bilo mnogo sparno , i bebana se bunila kad smo bile napolju, a bas sam je natrontala bezobraznica jedna. [sm=smiley36.gif] nasred ulice sam je skidala , totalno druga slika iz stana i kad izadjes napolje .




bubulence -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 18:12:15)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Znas da su i muski trudni sa nama..sa jos gorim simptomima..


naravno, osim ako dete nije komsijino [sm=smiley36.gif].
kod mene se ne desava nista, Ema je kod komsnice , igra se, ja kao kuvam pasulj a ustvari lezim i slusam kako kisa tiho pada... uzivanje...




Torbica -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (8.9.2014 21:36:28)

Mm cita, a ja virim!
Danas sam mislila na tebe Bubi i na tvoj entuzijazam oko ribanja podova pa sam se tesila kako mi dobro ideee!




Žapkić -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 1:15:25)

Baš ništa...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 6:13:28)

dve cimerke u sobi melju od ranog jutra....ludim, glava me boli....odakle im snage jbt.

od kojih jedna ima jako iritirajuc glas i ne prestaje tri dana da priča.






dijana1* -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 6:55:25)

Iva gde si sada?
Lepo reci da ti se spava i da smanje tel[sm=smiley36.gif] ako su paglu onda direktno reci da ucute.
Mene nije bio blam da ucutkujem alapace. Mora da nauci osnovnu kulturu i pravila ponasanja.
Cak sam i sestrama u bolnici rekla pa zar morate u 6 h uleteti u sobu kao tornado i dati mi toplomer[sm=zmeden.gif] otvori normalno vrata i spusti toplomer a ja cu da se razbudim za minut i da upalim svetlo. A ne spavam i odjednom kao da je rat bum, bum, bum. .... uzas !!!!!




emicaa -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 8:13:43)

Glumim majmuna da mi djete ne zaspi do 10.jer mala je noćas imala pametnija posla od spavanja




Torbica -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 8:53:33)

Apsolutni mir!




Mala Elena -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 9:17:48)

Beka peva, napolju saobracaj i buka jer prave zgradu preko puta ...




Žapkić -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 9:39:35)

Tina skače toliko da se podovi tresu. Sve čekam kad će da propadne dole kod bABE!!! a PEVA-DERE SE IZ MOGA!!![sm=smiley36.gif]
spavala je noćas kod ujka, pa se probudila u 6h kad je on ustao za posao. Sad ne zna šta će od sebe!!!




jabudic -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 9:43:23)

Ja sam u kancelariji, pripremam ponude za 2015.
Sunce sa terase mi grije ledja, pijem kafu i prijatno se osjećam...




bubulence -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 9:47:18)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Mm cita, a ja virim!
Danas sam mislila na tebe Bubi i na tvoj entuzijazam oko ribanja podova pa sam se tesila kako mi dobro ideee!


hihihih [sm=smiley36.gif]....
gledam moje dete kako skace i razmisljam odakle joj snaga... ustala je pre 15 min, jos se ni umila nije a skace kao placena...




mali_mis -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 9:49:27)

A. je u kolicima, ceka babu da idu u radnju, i protestvuje sto mora da sedi. Sa tv se cuje neki crtani (kod mene na tv ili reklame ili crtani ili neke serije).




wivern -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 10:21:46)

Pokusavam da iscitavam sta se pisalo po rr od jutros i na vecini tema naletim na nestle [sm=smiley36.gif]. Ili ja jos uvek spavam ili jos uvek nisam skontala sta se dogadja od jutros.




big mum -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 10:51:08)

Sofi se igra sa barbikama a Strahinja vadi hurmašice iz tepsije.I naravno hoda go po kući[sm=smiley29.gif]




anita -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 11:06:17)

Ja ispijam kaficu i citam knjigu, muzika u pozadini. Uzivancija[sm=smiley1.gif]




ivaMark -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 15:35:21)

.........ona i dalje priča, priča i priča.....
ima jako iritirajuć glas, ludim ženeee....

dijana, u porodilistu sam...nadam se da sutra izlazimo. a to za toplomer mi ne spominji...grrr





Cakana84 -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 15:51:05)

IZVORNA PORUKA: wivern

Pokusavam da iscitavam sta se pisalo po rr od jutros i na vecini tema naletim na nestle [sm=smiley36.gif]. Ili ja jos uvek spavam ili jos uvek nisam skontala sta se dogadja od jutros.



Devojke su preozbiljno shvatile savete, mada sve žele da učestvuju, a nikako da pobede, pa udri gde stigneš. [sm=smiley36.gif]Ali tu su strpljivi modovi usmerili na pravi put. Ne računam sebe.




Žapkić -> RE: Sta se trenutno desava oko vas? (9.9.2014 16:02:22)

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

IZVORNA PORUKA: wivern

Pokusavam da iscitavam sta se pisalo po rr od jutros i na vecini tema naletim na nestle [sm=smiley36.gif]. Ili ja jos uvek spavam ili jos uvek nisam skontala sta se dogadja od jutros.



Devojke su preozbiljno shvatile savete, mada sve žele da učestvuju, a nikako da pobede, pa udri gde stigneš. [sm=smiley36.gif]Ali tu su strpljivi modovi usmerili na pravi put. Ne računam sebe.

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Dodoh da napiše kako sam se odvalila od spavanja, a Tina još spava, ali me Cakana ponovo zasmeja sa ovom nagradnom igrom.[sm=smiley36.gif]
Najjače mi je jutros bilo-gde god uđem- pojave se dva Nick-name sa savetima. U jednom trenutku sam se plašila da otvorim sopstveni frizider- K"o velim-posavetovaće me sta da (ne)jedem!!![sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>