RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


lesica -> RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (23.9.2019 15:57:54)

Ma s njim sam od starta naučila kad da reagujem odmah, a kad mogu da se razvlačim. 😉

Ljubi ga mama kilavog.




vonavoj -> RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (23.9.2019 19:11:59)

Zasto su decaci toliko kilavi?!?!




Rosita -> RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (23.9.2019 19:36:36)

Crkle dabogda boleština. Les, brzo ozdravite.





flamingos -> RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (23.9.2019 23:10:46)

Von,i ja sam bila kilava,a nisam dečak,ha,ha.Malo i da se našalim.Imala sam 4 godine kada sam dobila zapaljenje pluća.Buncala sam od temperature,nikog nisam prepoznavala.Smestiše me u bolnicu,samu,majka morala sa sestrom kući da bude,a ja 9 meseci u bolnici.Strašno je bilo.Tamo dobih(i prreležah boginje).To je bilo inekcija,lekova.I sad mi žao moje majke kad dođe u poset_u,a ja plačem pokazujući kukove izbodene inekcijama,kažem da me boli,a ona me jadna teši,a suze sakriva od mene.Spasio me je dr.Boža iz Umke,i dan danas sam mu zahvalna.Privatno su me vodili kod njega.Sada sam super.Vučem posledicu zapaljenja,jer sam,kao mala,bila podložna čestom dobijanju bronhitisa.Pre par godina sam i skener radila.Bogu hvala sve je čisto,ali posledice su ostale,u smislu -kod jake prehlade,gde ne mogu da prođem bez antibiotika.Samo ga na vreme ispijem,nema kašlja niti temperature.





flamingos -> RE: Pneumonija (zapaljenje pluća) (23.9.2019 23:16:41)

Les,brzo ozdravite.Ne napisah kako sam dobila zapaljenje pluća:Na selu smo,jesen,deda i baba nas čuvali(a ljudi riljali baštu).Sestra i ja lepo na bunaru kvasile se vodom(do mile volje),vetar duvao,mi mokre.Ona je dobro prošla,a ja-haos.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]