RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


viking -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2009 22:52:39)


IZVORNA PORUKA: Verus RR

  On je glava porodice, ali sam ja vrat-a bez njega, glava ne moze da se okrece![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



hsha, sviđa mi se ovo, iskoristiću ga prvom prilikom :)




Verus -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2009 22:55:09)

hej viking, pa dok god on misli da je doneo odluku, sve je cool[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley2.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley15.gif[/image]




Anoniman -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2009 23:20:22)

jos uvek ne zivimo zajedno ali nista necu da krijem! Ne volim toliko da kupujem za sebe,vise volim da kupim njemu ili nesto za kucu! Verovatno cemo uvek zajedno u kupovinu i da idemo!




NadaR -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (8.9.2009 8:25:01)

Uglavnom ako je nesto skuplje u pitanju,ponekad mu malo umanjim cijenu a ostalo ne... ako ja setam sa bebom i vidim neku majicicu koja nije pretjerano skupa, naravno da je necu zaobici!
kozmetika, farba za kosu,tako te sitnice,nikad![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mamanp -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (8.9.2009 9:01:10)

Moj je puuuuuno stedljiviji od mene tako da ga nerviraju neke gluposti koje ja cesto kupujem. Ja znam da preteram posebno kad su u pitanju deca, kupujem dukseve na dukseve, pantalone na pantalone, imaju stvari koje su mozda obukli jednom ili dvaput, a vec su im se smanjile. E, to njega i nervira.
U svako slucaju kazem mu kad nesto kupim mada ne prijavljujem sitnice tipa sminke, carape, brusevi jer znam da to njega i ne interesuje mnogo.




Mery -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (8.9.2009 11:55:18)

Sve prjavljuem jer jednostavno volim da mu pokazem sta imam novo ( i da mi kaze da mi lijepo stoji [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ). Cijenu nikada ne smanjujem jer ako mu kazem da sam nesto jeftino platila on se ljuti, kaze da je to neka losa roba i da je bolje da kupujem kvalitetnije stvari.
Krupne stvari ( namjestaj, isl) uvijek zajedno kupujemo, i stvari za njega.
Namirnice za kucu, uloske, hemikalije, i sl. ne prijavljujem.




Rivana -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (9.9.2009 15:26:41)

Prijavim zasto da ne mada sad vise kupujem bebi nego sebi [sm=smiley1.gif]




vodolija 82 -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (9.9.2009 15:28:19)

i ja mom sve prijavim,dosada nisam imala razlog da krijem bilo sta....mada nikad se ne zna :)




gagana83 -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (9.9.2009 20:11:29)

Ja mm sve prijavljujem sto kupim,ne moram,niti to on zahteva od mene,jednostavno volim da mu se pohvalim i da cujem njegovu reakciju(znam da ce uvek iskreno da mi kaze da l mu se svidja i kako mi stoji,verujem u njegov sud). Mozda i nisam pravo zensko sto se kupovine tice,ne kupujem nepotrebne stvari i ne trosim vise od njega.




dacca -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (9.9.2009 21:26:30)

Ja garderobu uvijek, ali kozmetiku ponekad zaobidjem.




dunja RR -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (9.9.2009 21:30:21)

skoro nista ne prijavljujem , ali kad kada on vidi , pa ja onda kazem:" od kad je to dragi moj, pa to je od pre sto godina"[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




branki* -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 12:49:40)

ne,ne prijavljujem..ne mora da zna za svaku bas krpicu koju kupim.to su zenske stvari[sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 12:51:30)

Jok. Ni on meni ne govori.




Dani.kv -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 12:56:19)

Nisam luda. Brinem za njegovo zdravlje




Torbica -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 12:58:27)

ne...ponesto da, ponesto ne




Sanjica26 RR -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 13:07:21)

Sve zna jer ja cim nesto kupim moram nekom da pokazem.




eca89 -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 13:11:38)

Kako kad, nekad i zaboravim[sm=jezicek.gif]!




Mala Elena -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 13:30:38)

Realna da budem, ne bi sve bas morao da zna, a i provuce se po neki lakic za nokte (imam ih mali milion ni ja ne mogu da pohvatam ) ili nesto sitnije od kozmetike . Ali nista skupo jer se krpimo da izguramo mesec. . Sto se tice garderobe ne zivimo 2 dana zajedno pa da ne zna sta mi je u ormaru . [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 13:31:52)

Haha Dani, i to sto kazes ![sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 13:52:36)

Uglavnom da,ali nije mi nakad rekao zašto si to uzela,i ja radim koliko toliko pa red je da se nekad malo i počastim.za lakove mu ne govorim jer to je baš sitnica pa ga i ne zanima previše




wivern -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 15:52:06)

Da, jer svakako manje kupujem od njega. Kod nas u kuci on je shopping manijak, ja sam na zalost racionalana i to mi se sve manje dopada kod mene.[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 16:00:56)

Samo sminku ne, jer mm ne moza da shvati zasto mora da se kupuje skupa sminka [sm=smiley29.gif] ne ljuti se, ali se zgrazava, pa me to izbaci iz takta, pa nastane dzumbus [sm=smiley24.gif]




Ivanka 75 -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 16:02:27)

Skoro nikad, on ionako kaže "kupi ako ti treba" [sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 16:08:51)

Prijavim samo ono sto ne mogu da sakrijem..[sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite (7.9.2014 16:16:48)

[sm=jezicek.gif] hihihihi...
Ne krijem nista , kad primeti/primeti. Uglavnom ovo sto kupim za kuhinju to provucem kad je naaaajraspolozeniji jer imam opreme za tri kuhinje! I kolege ga zezaju na poslu... [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>