|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 16:23:33   
Anck Su Nmaun
Ne krijem al nekad ne kazem pa kad vidi i pita kad si to kupila ..ihhh odavno user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 16:25:56   
amelia
Da...inace mi uvek zajedno idemo u kupovinu,ako se i desi nekad da idem sama kupim i odmah mu pokazem sta sam kupila user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 16:29:57   
Mala Elena
Takodje i ja kupujem dosta za kuhinju, vise nemam posudje gde da stavim.Jednom donela neke soljice iz conforme , poludeo je ahahaha user posted image sad gledam da promenim ove case za sladoled nesto mi velike, po 5 /kugli ne moze da ih zadovolji!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 19:52:43   
bubulence
kazem, sto da skivam kad mora jednom videti...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 21:14:18   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ne krijem al nekad ne kazem pa kad vidi i pita kad si to kupila ..ihhh odavno user posted image


user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2014 21:21:32   
minnica
Svaku kupovinu ili obavljamo zajedno ili ja sama. Ako sam kupila nešto što mu je zanimljivo da vidi, pokažem mu. Ne referišem mu svaki put kad kupim sebi ili deci neku kozmetiku i sl, jer ga to ne zanima. Inače, mm baš i ne voli da kupuje, pa i garderobu za njega uglavnom kupujem ja. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
26.12.2014 21:23:42   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ne krijem al nekad ne kazem pa kad vidi i pita kad si to kupila ..ihhh odavno user posted image

Isto

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
26.12.2014 21:26:12   
mirkam

IZVORNA PORUKA: minnica

Svaku kupovinu ili obavljamo zajedno ili ja sama. Ako sam kupila nešto što mu je zanimljivo da vidi, pokažem mu. Ne referišem mu svaki put kad kupim sebi ili deci neku kozmetiku i sl, jer ga to ne zanima. Inače, mm baš i ne voli da kupuje, pa i garderobu za njega uglavnom kupujem ja. user posted image


user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
26.12.2014 21:32:34   
Bibilib
Uglavnom,cak ga i pitam sta misli o tome jer mi stvarno nikad ne brani...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
28.12.2014 13:12:58   
jelenica011
Obzirom da nemam platu, jer nemam posao, tesko mogu nesto kupiti a da ne zna user posted image

_____________________________

Svako ima NEKOG koga nema

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
28.12.2014 15:18:31   
cetvrtko
mm nema problem sa tim sto kupujem .... bar za sada user posted image

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
28.12.2014 20:08:34   
maminozlato1
naravno da NE

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
29.12.2014 11:56:54   
superm
U principu, nemamo takav odnos da moram da 'prijavim' bas svaku sitnicu. Mi smo tu opušteni. Nema tajni. Moja kartica je kod njega, njegova kod mene, zavisi kako se dogovorimo.

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
30.12.2014 12:30:20   
jabudic
Uglavnom da, prije ili kasnije. Ne zat što moram da prijavim, već što imamo normalan odnos bez tajni
Dosta naručujem i preko interneta, pa ne prijavljujem baš obavezno, kad stigne vidi, i to je to. Kozmetiku ne prijavljujem, jer ga to ne zanima.
A dosta kupujem i njemu, pa nema šta da se žali user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
30.12.2014 13:26:45   
NadaR
Kako kad . Ako je tu kada donesem to sto sam kupila ili narucila , pokazem mu I cekam da se odusevi user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
30.12.2014 14:34:01   
vikiveki
Uglavnom zna šta kupujem i kada se desi nekada da sam zaboravila da mu kažem,kažem mu kada vidiuser posted image nemam toliko vremena da mu prijavljujem sve što kupim...koliko bi samo tel. potrošilauser posted image pogotovo kada smo i ja i on na poslu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
30.12.2014 15:11:28   
Brand new mama
Naravno-kada vec regularno kupim:) Jer on je stalno-kakve sve tebi gluposti trebaju:) A on stalno kupuje stvari za kuhinju. "Zeno,reci dragicka, kupio sam ti serpe" sav odusevljenuser posted image Ko vic je;) Ode da kupi sebi cipele i kupi porcelanske tanjire i obaveznu ciniju za supu koja je kostala sama 100 eura. A cipele mu skupe;) A te tanjire smo izvukli na svetlo dana citavih 4 puta, racunajuci na mirnocu nasih izdanakauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
8.3.2015 18:01:19   
veselicaa
Ne,dok ne stigne postar user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
8.3.2015 18:02:54   
amdn
ne krijem, ali ni ne prijavim bas sve, knjiga, sminka....to mi je nekako normalno, ne moram odmah da kazem e kupilla sam :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
8.3.2015 18:15:38   
QueenJ
Ne. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
9.3.2015 20:57:43   
acalukic
:) ovo da pitate moju zenu,ali ja mislim da mi prijavljuje

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
10.3.2015 18:54:50   
Plavusa34
ne kazem sve sitnice cokoladu neke grckalice i tako nesto to je samo za mene mislim ponekad a ponekad kazem i to

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
10.3.2015 19:37:50   
Bibilib
vec sam pisalauser posted image user posted image user posted image user posted image jedino za cokoladice ne pitam i sve sto se hasauser posted image user posted image user posted image i pitam jer ja hocu i zanima me njegovo misljenje a ne sto mi on brani,jer ne brani nista...

< Poruku je uredio Bibilib -- 10.3.2015 19:40:46 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
11.3.2015 13:14:51   
MakiJ
Pa sad sve sto je bitno, sad cokoladu i ne moram da prijavim user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 8:26:37   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

ne,ne prijavljujem..ne mora da zna za svaku bas krpicu koju kupim.to su zenske stvariuser posted image

Jos sam gora...apsolutno nista ne prijavljujem.Ponekad tako neku posteljinu koju uzmem preko skole ili mali kucni uredjaj...odeca,obuca,kozmetika,apsolutno nista.Zlo i naopako kad bih prijavljivala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here