RE: Tvoje lice zvuči poznato (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vikiveki -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (9.11.2013 21:47:39)

I ja mislim da Tamara i nije lepo otpevala pesmu, ali zato je Sky osvetlao obraz, sa obzirom da je dobio težak zadatak dobro se snašao...šta će mu Marija reći




dunja RR -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (9.11.2013 21:54:11)

odličan [sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Bravo za Skaja[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] svaka mu cast[sm=bravo.gif]






Dani.kv -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (9.11.2013 22:50:18)

E ovaj Zeljko je car




vikiveki -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (9.11.2013 22:51:57)

[sm=bravo.gif] za Kneza i njegovog Fredija[sm=bravo.gif]nemogu da verujem kako dobro peva
I Željko je super




dijana1* -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (9.11.2013 23:00:57)

Zeljko je super. Ana ima nesto skroz smekerski u sebi, bas je pozitivna [sm=bravo.gif]
Sara mi se nesto ne svidja, mislim da je mnogo isfolirana. Sva je kao nesto fina. Veceras za malo da nije zaplakala.




ivaMark -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 9:02:58)

Zene, sada gledam emisiju od sinoc i mogu da kazem da su svi takmicari dorasli zadatku a neki me jakooooo iznenadjuju, Skaj, Zeljko... nikada nisam ni pomislila da ljudi super pevaju... [sm=bravo.gif]




hanka -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:12:08)

Boris Milivojevic [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:14:15)

Da, za Skaja pojma nisam imala, za Željka jsam iole. Ali ne samo to, već i kao likovi su cool, njih dvojica, Boris, Sneki. Goca mi je bljak.
IZVORNA PORUKA: ivaMark

Zene, sada gledam emisiju od sinoc i mogu da kazem da su svi takmicari dorasli zadatku a neki me jakooooo iznenadjuju, Skaj, Zeljko... nikada nisam ni pomislila da ljudi super pevaju... [sm=bravo.gif]





vikiveki -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:20:23)

Da i mene su baš prijatno iznenadili Željko i Sneki,super pevaju i zabavne stvari i deluju mi kao pozitivni ljudi,šire neku pozitivnu energiju oko sebe




degu -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:22:03)

Boris je meni pravo otkriće, svaki put me nasmeje [sm=jezicek.gif]
sinoć mi nisu bili nešto u elementu, kao da se osetila neka negativna energija između žirija i takmičara. Inače emisija mi je super, obožavam osećaj kad jedva čekam subotu uveče da počne [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:30:57)


IZVORNA PORUKA: degu
obožavam osećaj kad jedva čekam subotu uveče da počne [sm=bravo.gif]


I ja. Juče moja drugarica koja je odsela kod mene kreće na neku žurku, i kaže žao joj što ja ne mogu. Ja reko samo uživaj, imam ja šta da radim [sm=smiley36.gif]




anajid -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:35:29)

I ja se odlicno zabavljam uz njih.Subota vece mi je onako kao "Groznica subotnje veceri"[sm=jezicek.gif]

Meni su super Zeljko,Knez i Boris[sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 21:38:40)

Meni su svi simpatični, i simpatično mi je i to što će do velikog finala, evidentno svako od njih po jednom da pobedi ( prosto mislim da je onako ciljano namešteno jer nagrada svakako ide u dobrotvorne svrhe) A onda će u finalnoj emisiji/emisijama da stvarno neko bude pobednik.

Uglavnom, posle dugo dugo vremena jedan onako fin, krajnje simpatičan i kulturan tv šou.




Figaro88 -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (10.11.2013 22:30:22)

Ja negledam redovno,odgledala sam veceras snimke online,ali ne sve.Sky me je iznenadio,lepo je odradjen sou,ali voditelji i ziri su losi




Misha i Ljisha -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 10:50:54)

Ja sam sinoc odgledala deo emisije i stvarno je simpaticna s tim sto ja nemam pojma ko je onaj Aleks i ko je ona Ana[sm=smiley36.gif]. Ne pratim scenu uopste. Knez me bas iznenadio ali sam odmah skapirala da je on (tad sam ukljucila tv) cim sam ga videla jer ipak ima one svoje karakteristicne pokrete hehehe...U svakom slucaju ja nemam pojma kad ide ova emisija ali ako naletim sigurno cu gledati.




Alexxa -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 11:19:29)

Ja i suprug smo oduševljeni. Inače, nemamo televizor (verovali ili ne) i gledamo online,. Da, maske, nekad nisu dobre, nekad imitacije nisu dobre, ali sve u svemu, najzabavniji šou kod nas, sa jednom divnom svrhom, da pomogne, ali i zabavi.




vikiveki -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 11:24:41)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam sinoc odgledala deo emisije i stvarno je simpaticna s tim sto ja nemam pojma ko je onaj Aleks i ko je ona Ana[sm=smiley36.gif]. Ne pratim scenu uopste. Knez me bas iznenadio ali sam odmah skapirala da je on (tad sam ukljucila tv) cim sam ga videla jer ipak ima one svoje karakteristicne pokrete hehehe...U svakom slucaju ja nemam pojma kad ide ova emisija ali ako naletim sigurno cu gledati.

Emisije se emituje svake subote na Prvoj televiziji.....ni ja neznam sa čim se bave Ana i Aleksa[sm=zmeden.gif] za ove ostale sve znam[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 11:31:05)

Ana Kokic je pevacica-narodnjak.Aleksa je glumac(valjda).Ja ne slusam Aninu muziku,ni Sneki,Kneza,Gocu,ustvari nikoga osim Đorđa[sm=smiley36.gif]Mislila sam da nema sanse da on odpeva molitvu,ili bilo kavu slicnu pesmu.




anajid -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 11:56:34)

Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.[sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 12:39:15)

Ne gledam redovno, ponekad bacim pogled ako naletim; ali, primetila sam da je , recimo, Boris sve do sad jako lepo odradio.




Misha i Ljisha -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 20:48:47)


IZVORNA PORUKA: Alexxa

Ja i suprug smo oduševljeni. Inače, nemamo televizor (verovali ili ne) i gledamo online,. Da, maske, nekad nisu dobre, nekad imitacije nisu dobre, ali sve u svemu, najzabavniji šou kod nas, sa jednom divnom svrhom, da pomogne, ali i zabavi.

[sm=bravo.gif] ja sam bez tv-a zivela preko 10 godina ali mm ne moze bez te sprave pa sam na kraju popustila i sad imamo tv ali je meni komp glavna sprava. mislim da cu odgledati sve emisije na netu jer mi se bas svidela ova od sinoc




vikiveki -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (11.11.2013 20:55:47)


IZVORNA PORUKA: anajid

Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.[sm=smiley1.gif]

Nisam znala da je sin,mada sam mogla da pretpostavim pošto je Jelić a u YU grupi ih ima dosta,mada ne liči mnogo[sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (16.11.2013 21:53:38)

Gleda li neko?
Bas me zanima kako ce Ana otpevati?[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (16.11.2013 21:55:21)

Meni je u faci preslikan ćale ..
IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: anajid

Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.[sm=smiley1.gif]

Nisam znala da je sin,mada sam mogla da pretpostavim pošto je Jelić a u YU grupi ih ima dosta,mada ne liči mnogo[sm=smiley1.gif]





dunja RR -> RE: Tvoje lice zvuči poznato (16.11.2013 21:55:32)

Aleksa vrcka za medalju [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>