RE: "X faktor" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Chipsy -> RE: "X faktor" (21.2.2014 22:26:29)

Da se ukljucim i ja...
Slazem se makedonac, pa Tamara, a moze i obrnutim redosledom. A i Doktori su mi preslatki. Maid i Ilma super pevaju, ostali su dobri, niko mi nije los.




NadaR -> RE: "X faktor" (6.3.2014 11:51:06)

Procitala sam nekoliko clanaka o Emini , Ilminom ispadanju , kletvama [sm=smiley29.gif]

Cini mi se da su Ilmi ustvari ucinili uslugu . Premlada je ona za cijelu tu pricu . [sm=smiley1.gif]




lanajelena -> RE: "X faktor" (6.3.2014 12:50:59)

U pocetku sam bila skeptik ali nas Uros(doktori) je prosao u finale[sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: "X faktor" (6.3.2014 13:33:34)

Zao mi je sto je Ilma ispala, mala ima prelep glas, ali je suvise mlada.
Ja se sva najezim kad momce makedonce zapeva, ako je on jos uvek aktuelan.




dijana1* -> RE: "X faktor" (6.3.2014 22:07:04)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Procitala sam nekoliko clanaka o Emini , Ilminom ispadanju , kletvama [sm=smiley29.gif]

Cini mi se da su Ilmi ustvari ucinili uslugu . Premlada je ona za cijelu tu pricu . [sm=smiley1.gif]


Emina, Kiki, Zeljko i Kristina su birali takmicare i izmedju ostalih su izabrali i Ilmu. Ona je u tom trenutku imala isto godina kao i sada. Ako su je vec prihvatili i uveli u celu tu pricu onda su je trebali pustiti da se bori do kraja. A ne pred sam ulazak u finale da spominju njene godine. Neozbiljni su. I jos nesto nije fer ,uvek su glasovi zirija bili 2:2 i prepustali su da glasovi publike odluce ko ce ispasti. Trebali su biti fer pa da puste i ovoga puta da publika odluci. Mozda bi Ilma ponovo ispala ali njoj i svima bi bilo lakse jer je tu odluku donela publika. Ja razumem.zasto je Emina donela odluku da Ilmu posalje kuci ali niko tu nije dosao da se sazaljeva nad njegovom sudbinom vec da se bori. Ali to ti je kao da gladnom das koricu hleba pa se predomislis i uzmes mu bas onog momenta kada je hteo da je zagrize.




Lu -> RE: "X faktor" (7.3.2014 7:32:50)

Pa sad ko god da ispadne dignut će se svi na noge, eto ispast će da svi drugi ne zaslužuju finale ili ne znaju pjevati, ili je sve namješteno ili neko nekoga mrzi itd..
Uvijek ista priča oko svih takmičenja na našim prostorima, niko ne želi da prihvati stvari onakve kakve jesu.
Ja to nešto posebno ne pratim.
Zapala mi je za oko i uho Tamara kad je pjevala onu pjesmu od Adele i stvarno me oduševila.
Poslije sam malo slušala i ostale i moram priznati da brate djeca pjevaju ali baš rasturaju, svi ovi što su ostali[sm=bravo.gif]




komplikovana -> RE: "X faktor" (7.3.2014 7:49:29)

moj favorit je Lukijan. Super glas, izgled. . Poslije njega mi je Maid. Ostali su mi dosadni . Nigdje ne vidim x faktor. Sto se tice Ilme drago mi je da je ispala. Ne znam sta dijete od 13 godina tu trazi. I nije je Emina izbacila nego publika.




anajid -> RE: "X faktor" (7.3.2014 9:49:49)

Moj favorit je Maid,nekako mi je sav za scenu,osim glasa ima i tu neku harizmu.
Bzvz je ovo sto se izdesavalo sa Ilmom,ona je dijete,cemu tolika fama sad oko ispadanja.I da,naravno da ima onih koji isto tako zasluzuju pobjedu.




Chipsy -> RE: "X faktor" (7.3.2014 10:36:42)

Svi su dobri, ko god da je ispao, bila bi steta, a za nju stvarno ima vremena. Nije ovo prvi put da ziri nekog izbaci, i Zeljko je izbacio H2O i to onako, sa uzivanjem...




jovicaa -> RE: "X faktor" (7.3.2014 18:00:51)

slazem se sa dijanom, nisam gledala emisiju ove nedelje. ali ako su razlog ilminog izbacivanja godine, onda je to apsurdno.
a i realno ona je sigurno jedan od najvecih talenata tu. nije mi favorit, ali bas me je zacudilo njeno izbacivanje.
lukijan mi je najneupecatljiviji, nije mi bas za super finale. svi ostali su ok.




Verolina -> RE: "X faktor" (7.3.2014 21:35:17)


IZVORNA PORUKA: Verolina


Mala Ilma je sila, ali nije mi "X"...Mora da poraste da bi bila.[sm=smiley1.gif]

Samocitiram se jer sam ovo misljenje imala od pocetka serijala.




indy_25 -> RE: "X faktor" (7.3.2014 21:49:40)

Meni Ilma najbolje pjeva sto se glasa tice ali mi nije favorit. Moji favoriti su Danijel i Tamara. Medjutim ne slazem se s obim izbacivanjem zbog godina. U svakom svjetskom x factoru niko nije gledao na godine. U Holandiji vec dva puta pobjedjuju djevojcice od 9 i 13 g. Znaci sta bi tek onda rekli za 9 g. To mi je mali glupo. Cisto sumnjam da je Ilma imala manje glasova od Lukijana npr. Maid me uzasno iritira al njega il vole il ne vole. Lukijan mi je totalno bezveze lik uopste nema harizmu u sebi, iako zna pjevati. Tamara me svaki put odusevi prosto prenese emocije pjesme na mene uzivam dok je gledam. Doktori su mi slatkisi pravi.




jovicaa -> RE: "X faktor" (8.3.2014 20:52:55)

ma da glupost. uostalom ne vidim da je u bilo cemu zaostajala zbog svojih godina. razbija kako peva i super se snalazi na sceni. deluje 10 godina zrelije dok peva.
meni je tamara super, ali nekako mi nije fer da pobedi i sl, zato sto je ona vec imala svoju sansu u ja imam talenat, mislim da je bila u finalu...




komplikovana -> RE: "X faktor" (8.3.2014 23:37:10)

ilma mozda ima dobar glas ali ne zna da dozivi I da prenese emocije. Iritantna je. Sa svojim izjavama tipa svi su ljubomorni na mene i sl. nervirala je ljude. Zato je I ispala. A tek poslije toga sto je klela [sm=smiley13.gif] Tamara kao da nema u sebi ni malo zivota. Sva je anemicna I staticna. Maid je super svaki put me razveseli sa svojom energijom. lukijana vole djevijcice ne cudi me sto je imao vise glasova od ilme. Decko je talentovan. svira, pjeva, pise muziku..




Verolina -> RE: "X faktor" (9.3.2014 11:47:58)

Ja sam se uvek pitala ko drzi Lukijana, a onda sam ga cula uzivo. Tacnije slusala sam ih sve uzivo na X pleju, sem Ilmice, koja je mala i ne moze da izlazi kasno. Tamara je najveci shit od svih i ja nisam mogla da verujem. Najbolji je danijel, pa Lukijan, pa Maid. Eto, uzivo je sve drukcije, pa i sama Aleksandra Sekulic koja toliko divno peva da sam se ja odusevila. Ponavljam, Tamara je bila bas nekako najvece razocarenje uzivo.




NadaR -> RE: "X faktor" (9.3.2014 12:03:14)

Ja ne kazem da Ilma nije talentovana . Mislim da bi ju ta industrija progutala pa bi do dvadeset_e bila vec potrosena . Dusu bi joj uzeli . Ovako ima vremena za sledeci pokusaj , ima vremena da prozivi tinejdzerske godine na miru da joj za vratom ne disu novinari.
[sm=smiley1.gif]

Kao pobjednika vidim Danijela. On mi je bas kompletan . [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: "X faktor" (23.3.2014 10:21:35)

Veceras je superfinale X faktora. Zna li neko u koliko je sati?
da znam u koliko cu decu uspavati[sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: "X faktor" (23.3.2014 20:33:12)

Procitah negdje da je u 21h.

Ko vam je favorit? [sm=smiley1.gif]




mtajcica83 -> RE: "X faktor" (23.3.2014 21:30:59)

Gledali se x faktor???[sm=smiley1.gif], Moji favoriti Maid i Daniel




NadaR -> RE: "X faktor" (23.3.2014 21:35:32)

Lukijan ili Danijel ...




dijana1* -> RE: "X faktor" (23.3.2014 23:12:10)

Moj favorit Daniel[sm=smiley1.gif]
Ali brate smorise sa stranim pesmama




pocahontas -> RE: "X faktor" (23.3.2014 23:26:36)

Danijeeeel!




anajid -> RE: "X faktor" (23.3.2014 23:42:36)

Maiiiiiiiiiiiddddddd




dunja RR -> RE: "X faktor" (23.3.2014 23:47:36)

Meni je Daniel za 5 klasa ispred drugih, samo ne znam koliko je glasačko telo Makedonije kao male države, da budemo realni. Ima nas koji nismo iz MK ali smo objektivni i cenimo kvalitet, ali ne verujem da smo u neko broju ..

Drugi put inače gledam ovo, i prvi put mi je Daniel bio mnogo ispred drugih.




mtajcica83 -> RE: "X faktor" (24.3.2014 0:42:15)

Sad kad je ispao Maid, navijam za Daniela..Ali mi je krivo sto je ispao..Momak pjeva stvarno extra..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>