|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:37:55   
mamanp
Trinaestu godinu kako imam vozacku, a sve ukupno tri puta nisam sela da vozim auto. Imam najblistaviju vozacku karijeru - nemam ni jedan saobracajni prekrsaj.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:38:23   
buhla
Ja imam dozvolu dobrih 14 godina, ali nisam nikad vozila, nemam auto. Moj buduci muz nema dozvolu niti ga interesuje da polaze i vozi, ali je resen da kupimo neki autic za mene, jer ce nam trebati kad dodje beba. A mene je sad frka posle toliko godina da sednem u auto. Mozda cu kad ih kupimo da uzmem neke dodatne casove. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:45:59   
sephora
ja sam odavno položila ali isto nisam vozila jer nisam imala auto. pre 2 godine mi je pukao film i podignem kredit i kupim kola, bukvalno više ne izlazim iz njih. sa malom sam se nacimala po prevozima a sada sa dvoje dece bez kola jednostavno ne bih mogla...koliko mi je puta mali bio bolestan da mi nije bilo kola obrala bih bostan...
stvarno mnogo znači. moj auto je mali ali ima 5-oro vrata i odrađuje posao!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:49:30   
Anoniman
imam vozačku za b i c kategoriju već hm 12 godina .... i vozačka mi je samo na moje prezime user posted image

i vozim redovito naravno

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 14:45:14   
Skoki
Bila sam napisala dugacak post i kada sam pritisla potvrdi, samo je nestao...:(
Smorila sam se pa tek sada odgovaram.
Ne znam iz kog razloga, ali je vozacka dozvola za zene i dalje veliki bauk.
Imala sam tu srecu da mi se otac ceo zivot bavio automobila, pa sam jako rano imala mogucnost da naucim da vozim i da menjam automobile. Svoj prvi motor sam dobila u 14 godini, a auto u 16-toj. Od tada sam vozila gomilu kola od krseva, do najnovijih i obozavam da vozim. Nazalost moj mm dolazi iz drugacije porodice i nema isto misljenje kao i ja. Kada smo se tek uzeli nije hteo da mi da da vozim njegov auto, sto me je potpuno frustriralo, pa sam na svoju ruku kupila sebi jedan. Naravno necu da pominjem velike svadje tipa, vozis u 8 mesecu trudnoce, da li si normalna, ili vozis bebu od 3 meseca. Nazalost sam imala veoma lose iskustvo sa mojim mm-om sto se toga tice, ali ja ne bih mogla da zamislim zivot bez auta. Od svakodnevnog odlaska na posao, i ne razmisljanja o vremenskim uslovima posto sa sobom uvek mogu da nosim presvlake, do odlaska po dete u obdaniste, kod lekara i ostale sitne stvari. Ne mogu ni da zamislim da moram da vucem mm-a za rukav kada god mi se ide negde, jednostavno sednem u kola i ne razmisljam.
Zene treba da imaju vozacku i da imaju svoj auto za svoje potrebe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vozačka dozvola
15.9.2009 1:54:06   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: misha

Ukoliko si izvozila časove u Sloveniji, dovoljno je da doneseš potvrdu o tome u bilo koju auto školu, i ukoliko je to 40 časova, koliko je potrebno da ovde izvoziš da bi polagala, onda možeš odmah da polažeš, najpre test pa onda vožnju. Ukoliko nemaš tu potvrdu, probaj u nekoj auto školi da ti upišu kao da si vozila 40 časova, naravno da platiš tih 40 časova, pa onda odmah na polaganje. Požuri, jer ukoliko ne položiš do 10 decembra moraćeš po novom zakonu, što podrazumeva da ćeš ići u školu 6 meseci pre polaganja. Pozdrav.


Hvala Misha :) Poslace mi baka knjizicu iz avtoskole :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu misha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:38:20   
Anoniman
Istekla mi je vozačka. U napomeni mi stoji da mogu da vozim samo uz nošenje naočara ili kontaktnih sočiva. Zanima me da li treba da idem na kompletan lekarski pregled ili samo oči da proverim? jel zna neko?

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:44:12   
LillyT
Nop, meni stoji uz obavezno nosenje sociva, a nisam isla uopste na pregled (niti me je iko pitao o tome). Pride, meni je istekla 6 meseci, a morala sam i da menjam adresu, ovo niko nije ni gledao. Verujem da ides redovno na preglede (ja kod ocnjaka 2 puta godisnje zbog sociva), tako da nema brige.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:46:24   
Anoniman
Ma da, idem. Znači, uopšte mi ne treba potvrda lekara? Pa ko mene zajeb... ???! user posted image  Mamicu im njihovu!
Samo znači nosim onaj papir za promenu vozačke (pošto menjam i prezime i adresu), em je istekla user posted image , sliku i naravno uplatnice?

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:50:47   
LillyT
Ja ti pisem za BG, ne bi me cudilo da je kod vas drugacije, ipak je ovo Srbija user posted image . Ja bukvalno nisam imala pojma, dosla tamo, popunili mi obrazac, dali uplatnice, ja platila i kada sam predala, rekli mi da dodjem za mesec dana?!?!?! Reko, ljudi, kako cu da vozim, meni je istekla vec dozvola, bas se ne bih zezala vise. Kao, dosije treba da se prebaci iz ZR-a (znas, ZR je jaaaakooo daleko), tako da sam morala da cekam. Moju coravost niko nije spominjao. Koliko znam na preglede cemo tek kada predjemo 60 user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:52:26   
Anoniman
Hmmmm, moram ja to da proverim kod nas, baš me zanima. Mislim, sada mi koleginica kaže, ona je sada radila pregled (sada ide na vožnju) i platila je 2100din. Mislim, imam ja na šta da potrošim te pare. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:55:23   
LillyT
Ne kontam, kazes, ona sada ide na voznju!?! Onda se naravno radi kompletan pregled. Najbolje bi bilo da ih pozoves, ali ne verujem da ce da ti i to jos traze, mada, ako treba da se uzmu par, izmislice i ginekoloski

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 10:58:51   
Anoniman
Da, da, koleginica radi sve redovno.

ma, odem ja jedan dan i predam ono što imam pa me možda ne vrate. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 11:00:01   
magnetic
Kod nas se ide na kompl.lekarski pregled kada istekne vozacka.Tu spada vadjenje krvi,mokrace,ocno,psiholoh,psihijatar(tu ti samo potpise,nista te ne pita) i to je to.Jedino sto traje pola dana,dok docekas sve doktore

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 11:01:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Istekla mi je vozačka. U napomeni mi stoji da mogu da vozim samo uz nošenje naočara ili kontaktnih sočiva. Zanima me da li treba da idem na kompletan lekarski pregled ili samo oči da proverim? jel zna neko?


moja koleginica je skoro( isto jouj je istekla vozacka) morala na komlpetan pregled, isla je u privatnu kliniku, zavrsila za 10 minuta( imala zakazano) platila 2500 din, drzavno je u Bg-u 2400 ( a ceka se sto kaze magnetic pola dana)...

< Poruku je uredio dunja -- 27.10.2009 11:03:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 11:06:57   
LillyT
Dunja, a gde zivis? Ja stavrno nisam to cula, eto i ja imam ogranicenje, pa me niko nista nije pitao. A vidim da je u Subotici sasvim druga prica user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 22:11:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Kod nas se ide na kompl.lekarski pregled kada istekne vozacka.Tu spada vadjenje krvi,mokrace,ocno,psiholoh,psihijatar(tu ti samo potpise,nista te ne pita) i to je to.Jedino sto traje pola dana,dok docekas sve doktore


OZB?????user posted image

Nisam znala da kod nas ovako ide.... ja kad sam polagala vozachki...ishla sam na pregled...ali se ne setjam da sam davala krv i mokracu ....ochnog se setjam..i onog shto mi proverava reflekse....i negde sam se skidala...neznam za shta user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vozačka dozvola
27.10.2009 22:19:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

Dunja, a gde zivis? Ja stavrno nisam to cula, eto i ja imam ogranicenje, pa me niko nista nije pitao. A vidim da je u Subotici sasvim druga prica user posted image


U Beogradu, ali nisam razumela sta me jos pitas...napisala samkako je moja koleginica prosla( provericu jos jednom kada se vidimo na poslu) , skoro je radila produzenje vozacke.

< Poruku je uredio dunja -- 27.10.2009 22:22:44 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:07:54   
Lilly*
Jao žene, ja sutra krećem na vožnju user posted image Držite mi fige, baš mi je frka!

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:10:47   
magnetic
I ja sam nedavno zavrsila sa voznjom.Priblizno smo godiste pa te potpuno razumem,lakse je kada si mladjiJa sam imala neverovatnu tremu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:13:12   
Lilly*
Upravo zbog toga što sam omatorila user posted image Da sam polagala kad je bilo vreme, sela bih "mertva-hladna" u auto i haajmoo, a ovako razmišljam o milion stvari šta i kako, uff!

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:17:18   
Trcosava
kad već videh vozačku... ja ne mogu da izvadim međunarodnu jer mi se razlikuje prezime u ličnoj i vozačkoj... lilly jel ti poznato šta je potrebno za promenu prezimena u vozačkoj?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:19:11   
magnetic
Nista mi ne pricaj,iako sam zavrsila sa voznjom,polozila test,ali voznju jos nisam.Kada sa instruktorom vozim sve super,a kada mi je pandur seo na polaganju totalno sam se pogubila i naravno pala.Sada ponovo izlazim 12.11.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:23:40   
Lilly*
Trco, nemam pojma. Idući logikom, moraš odneti venčani list i vozačku u sup. Najbolje da ih nazoveš i pitaš, ili pošalješ nekog da pita.
Magnetić, tek od polaganja me hvata frka na kub. Joj!


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vozačka dozvola
3.11.2009 20:26:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: magnetic

Nista mi ne pricaj,iako sam zavrsila sa voznjom,polozila test,ali voznju jos nisam.Kada sa instruktorom vozim sve super,a kada mi je pandur seo na polaganju totalno sam se pogubila i naravno pala.Sada ponovo izlazim 12.11.


jel' to znaci da te " hvata " novi zakon, rece mi frizerka malopre da pocinje zakon da vazi 11.11, jel' zna neko kada tacno?

< Poruku je uredio dunja -- 3.11.2009 20:27:33 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here