Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


lesica -> Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:19:17)

Da li šaljete Novogodišnje čestitke?
Odnosno, kada ste poslednji put nekome poslali čestitku, i kada ste poslednji put dobili od nekoga čestitku za Novu godinu? Pride, ne mislim na čestitke putem maila, niti e-čestitke sa raznih sajtova, niti na sms čestitke! Mislim na ove prave, stare dobre čestitke bez kojih se do skora Nova godina nije mogla ni zamisliti!

Da li ste do sad pravili sa dečicom čestitke za bake i deke, ujke, strike i tetke?
Tako lepa tradicija... i tako zabavno i radosno provedeno vreme sa decom [sm=smiley1.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/47/qZ/2AovITB1/5889131985754d9870e66aa0.jpg[/img]
Evo nekih ideja Novogodišnje i Božićne čestitke


A ja imam jedan predlog za vas, u cilju da to postane jedna lepa tradicija i praksa na našoj RR - potrudite se da sa nekim sa Ringeraje razmenite adrese, pa međusobno pošaljite čestitku!
Nema većeg i lepšeg uzbuđenja od toga kad se otvara koverta i čita tih par redova sa najlepšim željama




Olga75 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:21:25)

divna tema [sm=bravo.gif]
mi se spremamo uveliko za slanje




lesica -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:22:28)

I mi, i mi [sm=bravo.gif]
Biće od srca, kakve god bile [sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:25:46)

[sm=bravo.gif] Ideja je divna i mi ćemo se potruditi da napravimo neku lepu čestitku ,pa da se sa nekim razmenimo




Ana RR -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:33:10)

Jupiiii, baš se radujemo [sm=bravo.gif]




Lu -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:37:50)

Šaljem a ove godine proširujemo svoj prijateljstvo i na RR[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:42:31)

I mi spremamo cestitke [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

Malo nam je kuca svjetlucava od sljokica , kosa ofarbana zlatnim gliterom ali sve u duhu praznika . [sm=bravo.gif]




jole82 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 15:54:14)

E ovo je praznična euforija[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 17:51:12)


Predivna ideja [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 19:28:44)

Ideja je super...verovatno možemo napraviti i više čestitki pa sa razmeniti sa više ringerajaca[sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (3.12.2013 22:19:21)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Biće od srca, kakve god bile [sm=smiley36.gif]


Sa ovim se slazem[sm=smiley36.gif]




Alexxa -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (4.12.2013 13:58:47)

Divna ideja! Ja sam ove godine i onako planirala da pravim sa Mašom čestitke i da šaljem rodbini. Ona je još mala za neko veće učestvovanje, ali vol da šaramo zajedno.




Žapkić -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 13:35:24)

Ovo je sjajna ideja!!! Tina i ja ćemo rado napraviti čestitke i razmeniti ih sa RR drugarima koji to budu želeli!!![sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 13:44:11)

Ja sam se već dala u akciju i pravimo čestitke uveliko,ja napravim a Viki i Viktor ukrašavaju sa paketićima i pahuljicama,mada mi je Viki pomogla i da je isečem,nema šta imam pomoći i više nego što mi treba...Viki može i sama praviti čestitke




Didy -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 13:50:00)

Mi pravimo nekih 15-20 komada i nosimo bakama, dekama, ujacima, ujnama, tetkama, kumovima, prijateljima i šaljemo onima koji žive u drugom gradu i u drugoj državi. Dobijemo manje nego što mi sami napravimo, ali imamo posebno mesto za sve novogodišnje i božićne čestitke i sklanjamo ih tek kad i jelku sklanjamo, posle ih sve čuvamo.[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 13:53:40)

Znam da sam negde stavljala slike davno, evo ovde na OVOJ TEMI.[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 14:11:28)

Didy,super su vam čestitke....Evo ja ću ubaciti sliku naše čestitke što smo juče pravili ja Viktor i Viktorija

[img]http://www.dodaj.rs/f/3t/xq/1DWHm8C3/1/img0130.jpg[/img]
Ostaje još da vidimo kako ćemo se razmenjivati sa čestitkama




Dada81 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (6.12.2013 14:32:07)

Prelepe su,Lesice,nesto mi posebnu toplinu ima tvoja,mada ih dosta nismo ni videli. Ja sam sa samo jednom nasom ringerajkom razmenila cak koje pismo,ne e-postom,nego mi postar doneo ,posle duzeg vremena,bila sam odusevljena,nema takvog uzbudjenja kad otvaras e mail[sm=smiley1.gif] I posto imam dosta ovde dragih ljudi ,da ne bude sa samo jednom osobom,ja bih rado i od srca poslala nespretnu,ali ''''srcanu''''cestitkicu od mog Davida i mene.Naravno,ko zeli. Ako nas pre ne iznenadi malac,Davidov brat[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (10.12.2013 9:25:14)

Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštara[sm=smiley36.gif]




nela79 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (10.12.2013 11:05:56)

Evo nasih cestitki. Spremne za slanje.

[img]http://www4.slikomat.com/13/1210/fgo-IMG-30.jpg[/img]




Milica cica -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (10.12.2013 11:10:56)

Baš su vam divne čestitke, mi praktikujemo da šaljemo, iskreno to su me "navukli" svekijevci[sm=smiley36.gif], ali sada mi je to baš divno i uživam u tome.




dunja RR -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (10.12.2013 11:40:51)

Vikiveki, pozovi devojke sa kojima želiš da se razmeniš u pp, pa pošaljite jedne drugima. Biće baš divno da se mališani obraduju čestitkama od svojih drugara! Još ako se vide na Deda Mrazu, biće super :)

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštara[sm=smiley36.gif]





New Mom -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (10.12.2013 13:52:24)

A sto se mozda clanice ne bi prijavile negde pa da se "slucajnim uzorkom" razmene adrese ko kome treba da salje? Mozda bi se tako vise ljudi ukljucilo?
Sta znam... Ako je komplikovano nikom nista.




lesica -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (11.12.2013 18:27:39)

Ideja koju je iznela NM je sjajna, i mi smo pričali o tome, ali ne stigosmo odmah da ispišemo.

Dakle, hajde da se svi koji žele da naprave i pošalju/prime čestitku prijave ovde. Pa ćete nam pp-om poslati adrese, a onda ćemo mi bukvalno slučajnim izborom da izvučemo ko će kome da pošalje, i poslaćemo vam nazad na pp kome šaljete. A onda kako koja stigne možete da fotkate i napišete od koga je.

I hajde nek "prijave" za čestitke budu do 19. decembra, pa da već 20. pošaljemo ko kome šalje.


Nadam se da nisam previše konfuzna [sm=smiley36.gif]




New Mom -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (11.12.2013 18:35:27)

Evo Kaca i ja se prijavljujemo da budemo kreativne. [sm=smiley1.gif] Valjda ce liciti na nesto.[sm=smiley9.gif]

Lesice, Ani RR sam slala adresu zbog one nagrade. Je l treba da ponovim na pp?




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>