RE: Izostala menga, test negativan (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


makkipille -> RE: Izostala menga, test negativan (29.8.2012 0:11:05)

I ja imam problem.Kasni mi memstruacija.Inace dobijam na 30-33 dana, a sad mi je vec 40 ti.Radila sam jutros test negativan je.Inace sam se porodila pre osam meseci i do sad sam imala normalne menstuacije cak sam odmah prvi mesec dobila posle porodjaja i sve su bile redovne.Ne znam sta da radim,bas se nerviram.Skoro sam bila kod ginekolog,zapravo 16.08 i dala mi je da pijem antibiotike jer sam imala enterokoku na brisevima pa mi je prepisala amoksicilin.
Da li mi mozda zbog toga kasni...Ne znam sta da radim,bas se puno nerviram




Ninnochka -> RE: Izostala menga, test negativan (9.9.2012 16:59:26)

Nemam nikakvo pitanje, a ne znam jos uvek sta mi je :)
Kasni mi vec dve nedelje skoro, radila test i Betu i sve je negativno, bila na pregledu, nije nikakva upala, nije nikakva cista, sutra imam zakazan ultrazvuk, da vidim jos i to. Po svemu sudeci u pitanju su hormoni.
Verovatno ce mi dati tabletice za izazivanje [sm=hudicek1.gif]
Nema nerviranja, jer tako bude samo jos gore...




milenatea -> RE: Izostala menga, test negativan (11.9.2012 12:48:05)

Moje misljenje je da obavezno odete kod endokrinologa i da kazete da imate neredovan ciklus, dace vam da proverite hormone i ako je potrebno neku terapiju [sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 1:03:51)

IZVORNA PORUKA: Anoniman

pozdrav svima :) kasni mi dvije sedmice i uradila sam do sad tri testa i svaki je bio negativan ali meni je svaki dan muka i imam vrtoglavice....da li je neko imao slicna iskustva i imate li neki savjet sta da radim...hvala


IZVORNA PORUKA: Torbica

Uradis betu ili odes kod ginekologa, ja bih tako. Mozda si imala kasnu ovulaciju pa su zato negativni testovi,a dve nedelje da kasni, ja bih otisla na pregled, ako si nestrpljiva. Ako ne, strpi se jos malko. Srecno u svakom slucaju!



IZVORNA PORUKA: emicaa

vjerovatno cu sutra uraditi ponovo test,zadnji put negativna linija je bila slabo vidljiva pa mi ja zato cudno..nadam se da ce sutra biti [sm=rozacrtici.gif] jer mnogo zelim bebicu [sm=smiley36.gif]





emicaa -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 14:10:26)

opet negativan [sm=smiley19.gif] ne znam sta da radim,jutros sam opet imala vrtoglavice pa ni sama ne znam sta da radim[sm=smiley13.gif]




zeksi -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 16:15:25)

Uradi betu, tako ces sigurno znati dali si trudna.




emicaa -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 16:38:29)

hvala,vjerovatnu cu sledece sedmice otici doktorici pa neka vidi ima li ista ili samo hormoni divljaju [sm=zmeden2.gif]




marince1 -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 16:58:27)

I ja da ensto pitam ovde,nisam radila test,jer nema razloga,sigurno nisam trudna.
Neznam ni koliko mi kasni,ali kasni.
Da li jemoguce da mi se od dijete poremetio ciklus?




magnetic -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 17:03:23)

Nekim zenama u prvoj godini nakon porodjaja neka menstr. dodje,a neka ne.I ja sam medju njima nakon drugog porodjaja,posle prvog mi se to nije desavalo.Valjda treba malo vremena da sve to dodje na svoje.




marince1 -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 17:05:17)

hvala ti




jovana13 -> RE: Izostala menga, test negativan (19.1.2013 17:09:19)

moja sestra je kao tinejdzerka imala je nekih 16-17god od dijete izgubila menstruaciju na sigurno 6 mes a mozda i duze,ne secam se. Hvala Bogu, da cim je pocela normalno da jede vratila joj se. S tim da je ona baaas rigoroznu dijetu drzala toliko da je upala u anoreksiju. Sad po tome mislim da je moguce da ti malo kasni od dijete proveri to u svakom slucaju mozda se iznenadis [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Izostala menga, test negativan (26.1.2013 15:57:00)

eto samo da napisem da mi je termin kod doktorice je zakazan sad i to moram cekat, a u zadnjih par dana me cesto zaboli stomak pa pomislim da sam ipak dobila kad ono nista[sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Izostala menga, test negativan (28.1.2013 10:24:48)

definitivno nista od [sm=duda.gif] jutros sam dobila.........




Mariya -> RE: Izostala menga, test negativan (29.1.2013 0:09:53)

Meni kasni 11 dana,a test je negativan,pa sam se sad bas [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Prvo sto nisam trudna, a drugo sto znaci da nesto nije u redu jer mi nikad ne kasni vise od 5-7 dana...




emicaa -> RE: Izostala menga, test negativan (29.1.2013 17:06:06)

sacekaj jos par dana pa ponovi test,mozda ipak ima nesto fino[sm=smiley1.gif]




iva80 -> RE: Izostala menga, test negativan (29.3.2013 21:23:27)

Izgleda da moramo u jednoj kalendarskoj godini da imamo jedan mesec kada nas poremeti [sm=hudicek1.gif] tj kada kasni bez razloga. Evo meni ovaj mesec kasni, sada već 12 dana, a juče mi bio negativam test. Imala sam blago krvarenje 5 dana pre očekivane i to samo iz 2 puta i trajalo 24 časa, pa sam se još primila da je to implantacija. Posle počela da mi kasni i kao danas sam počela da dobijam, ali evo pade mrak i jiš uvek ništa. I šta sada čovek da misli?!?!?
Mora da i ovo promenljivo vreme tj vremenske neprilike utiču i na nas!!!
Ne znam više šta da mislim, a sama sam sebi smešna jer sam se poradovala kao kuče za kosku [sm=smiley1.gif]
samo da smo zdravi pa ćemo i zabebiti!!! biće biće!!!




New Mom -> RE: Izostala menga, test negativan (29.3.2013 21:49:01)

iva, uradi betu i reše nedoumicu.[sm=smiley1.gif]
I meni je test bio negativan (čak 2) a beta bila pozitivna i ipak sam bila trudna.




iva80 -> RE: Izostala menga, test negativan (29.3.2013 21:59:01)


IZVORNA PORUKA: New Mom

iva, uradi betu i reše nedoumicu.[sm=smiley1.gif]
I meni je test bio negativan (čak 2) a beta bila pozitivna i ipak sam bila trudna.

Jao mila, teško mi je u to da poverujem više. Bazalna temperatura mi je mala a i nemam nijedan jedini simptom trudnoće [sm=smiley1.gif] Hvala ti u svakom slučaju! :*




New Mom -> RE: Izostala menga, test negativan (29.3.2013 22:05:12)

Simptome trudnoće imaš, tj. jedan - izostala menstruacija. A druge ne moraš da imaš uopšte. Ili tek kasnije (npr. ja sam sa mučninana počela sa ulaskom u 7.nedelju).
Samo uradi betu ako si u prilici.




petrovic -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 0:26:52)

cao svima...ja sam nova na ovom forumu.....vidim da je svako imao razlicita iskustva.....ali imam i ja problem....poslednju menstruaciju sam imala 15 februara...sada je vec 5.04.2013 a ja jos nisam dobila....radila sam test babyrapid i bio je negativan ali nisam ga radila sa prvom jutarnjom mokracom vec uvece i bio je negativan...[sm=smiley19.gif] nemam nikakve simptome sem sto me bole grudi malo na dodir i malo me boleo donji stomak u levom delu....ako iko ima takvo neko iskustvo neka mi kaze...bas bi volela da sam trudna ali me jako strah.....ako nisam!!!nemam nikakve simptome kao kad treba da dobijem a nikada mi nije izostala ovako ceo mesec i kad mi se desi da kasni to je bilo najvise 4_5 dana...pomagajte!hvala unapred[sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 18:12:16)

I za svo to vreme kasnjenja ti si radila samo 1 test? Alal vera kako si uspela, ja bih za taj period uradila 100 [sm=smiley1.gif]. Mozda bi bilo dobro da skoknes do dr. pa da znas na cemu si. I da naravno ponovis test [sm=smiley1.gif]




marince1 -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 18:20:11)

Ja opet,kao papagajce,da kazem.Meni je prvi test sa oba deteta bio negativan,jer sam ga radila prerano ili popdne.
Tako da trci u apoteku po nov,pa se javi tamo u kafanici da popijemo po nesto




Sanja90 -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 18:30:43)


IZVORNA PORUKA: petrovic

cao svima...ja sam nova na ovom forumu.....vidim da je svako imao razlicita iskustva.....ali imam i ja problem....poslednju menstruaciju sam imala 15 februara...sada je vec 5.04.2013 a ja jos nisam dobila....radila sam test babyrapid i bio je negativan ali nisam ga radila sa prvom jutarnjom mokracom vec uvece i bio je negativan...[sm=smiley19.gif] nemam nikakve simptome sem sto me bole grudi malo na dodir i malo me boleo donji stomak u levom delu....ako iko ima takvo neko iskustvo neka mi kaze...bas bi volela da sam trudna ali me jako strah.....ako nisam!!!nemam nikakve simptome kao kad treba da dobijem a nikada mi nije izostala ovako ceo mesec i kad mi se desi da kasni to je bilo najvise 4_5 dana...pomagajte!hvala unapred[sm=smiley13.gif]


zasto si uradila samo jedan test??Kupi ponovo i uradi sa prvom jutarnjom,ako bude negativan idi kod ginekologa i objasni situaciju. Mozes uraditi i betu.




petrovic -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 20:23:20)

da,samo jedan jer sam do sada imala jako losa iskustva kad god mi zakasni ja uradim po 50komada a sad me je bilo strah upravo toga sto sam i videla da se pojavila samo jedna crta.....u ponedeljak ujutru idem kod dr.ali me sve to muci jer jako zelim bebu a ne znam zasto mi sad toliko kasni.........




petrovic -> RE: Izostala menga, test negativan (6.4.2013 20:27:43)

da samo jedan jer me je bilo jako strah jedva sam skupila hrabrosti i ovaj da uradim i opet negativan....ali ako nije trudnoca kako je test pokazao ne znam sta bi moglo da bude?????u ponedeljak idem kod dr...ali do tada bas mi je ovo olaksanje...a sta da radim ako nisam trudna???[sm=smiley19.gif]stvarno mi je jako tesko i ne znam sta da kazem i mislim a jako bi volela jednu[sm=duda.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>