RE: Dormeo proizvodi (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


blackmagic -> RE: Dormeo proizvodi (1.3.2012 21:27:51)

Ma zvala sam ih odmah,veruj mi..nemaju odgovor..samo kazu da se "ne peru"..nikako....a ja je pitam..a st ase radi u situaciji kad detetu curi krv iz nosa..ili povrati...sta onda...ona je ucutala..jer nema odgovor na moje pitanje..jer zna da ce ga bilo koja hemikalija unistiti...




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (5.7.2014 10:31:56)

Da li neko ima dormeo kofere? Trenutno su na 50% popusta, najveći od 100l je 8000 din. Deluju mi kvalitetno pa me zanima da li je neko koristio.




Dada81 -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 0:08:00)

Ja Ana za sada nemam nista od njihovih proizvoda.cula sam da su koferi dobri,al to sam cula od kumine prijateljice koju ne znam ja licno.A,uma opet ima druge njihove proizvode i zadovoljna je. Mi smo planirali njihov dusek kupiti,govore svi stverno da su dobri,ali i da su malo''navikani''pa drze cenu.Ali i ''ubise'' reklamama.




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 8:46:26)

Ja imam Dormeo kofere.
Tj, mama je kupila sva tri, a ja samo srednji, i u taj srednji se opušteno spakujemo svo četvoro. Ako idemo na skijanje, onda ski odela stavljam u vakuum kese, prosto nema smisla da stavljam u kofer, ali sve ostalo staje i za leto i za zimu u srednji kofer.

Čvrsti su - lako se pakuje. Imaju pokretne točkiće (lako skrećeš [sm=smiley36.gif]).

Ja sam baš baš zadovoljna!!!!




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 9:22:47)

Tnx, na odgovoru, i zaboravila sam da sam pitala [sm=smiley36.gif]

Tash, zezaš da se svi spakujete u jedan srednji kofer??

Deluju mi kvalitetno, verovatno ćemo kupiti dva velika+jedan najmanji+ranac. To je ono što nam treba pa sad, videćemo.




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 9:48:32)

Možda i kupim... nema nigde, rasprodali su sve. [sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 9:52:34)

jesi zvala u call centar? posto se u radnjama prvo rasproda a u magacinu ostane jos. kukaj, jer sigurno imaju. radila sam,kod njih, znam,kako to ide. moraju imati bar jos 1000 kom u slucaju da je potrebna neka zamena




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 9:54:33)

Nisam, ajde pozvaću i njih. Mada, ne znam ti ja da kukam, ako kaže da nema ja ću reći hvala najlepše i to je to. [sm=smiley13.gif]




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:02:20)

Tash, zezaš da se svi spakujete u jedan srednji kofer??


Ne zezam.
Mislim naravno na garderobu. Čak leti uvalim moju i dečiju obuću, a zimi dečije čizme, naše pakujem posebno.

Jao Anči, kad nema, onda ide onaj deo "Jaooooo, a hoćete dobijati? A kada? A jel možete molim Vas da proverite, pozvaću vas opet?" [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:15:50)

Ma ja moram nositi zimske jakne, to će mi zauzeti dosta mesta. Jedino da ih pakujem u vakum kese, ali ne znam da li smem?

Tash, tako sam kukala [sm=smiley36.gif] ali u svakoj radnji su rekli da nema više [sm=smiley13.gif]




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:41:03)

Ja sam propustil: gde ideš?

Možda možeš da vakumiraš u male kese pa u kofer da staviš? Ne znam koliko to povećava kilažu? Ja uvek imam utisak da je vakumirano teže. Da li jeste ili ne - ne znam, možda je taj utisak samo jer kad vakumiram sve je na gomili, a kad ne vakumiram, nikad mi u ruke ne staje sve odjednom. [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:48:36)

Idemo u Kanadu za mesec dana.

Pa to sam i mislila, da vakumiram i spakujem u kofer nego ne znam da li će me carinici nešto popreko gledati [sm=smiley36.gif]

Zvala sam call centar (na broj u NS, drugi nisam našla na sajtu) i nemaju veliki kofer. Rekla sam mm da svrati negde u top shop da vidi koliki su ti srednji i da li se tu možemo spakovati.




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:52:22)

U jedan za mesec dana Kanade, vas toje.... ne.




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:53:47)

Kuma mi je sad u Kanadi. Pre koji dan su bili na plaži, a danas u jaknama. [sm=zmeden.gif]
Pitaću je.




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 10:59:07)

Uostalom, za mesec dana će možda i kod nas biti zima, pa jakne nećeš pakovati. Čak mislim da ih ja svakako ne bih pakovala, obukla bih je pa taman umrla. [sm=smiley4.gif]

I, ja sam pročitala NA mesec dana, a ti si rekla ZA mesec dana. [sm=smiley29.gif]




pocahontas -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 11:00:27)


IZVORNA PORUKA: Peace*


Možda možeš da vakumiraš u male kese pa u kofer da staviš?



aaaaaaa! ovo je genijalna ideja! nikada mi ne bi palo na pamet[sm=smiley9.gif] iskoristicu za prvo sledece putovanje!
mislim da samo deluje teze jer je na gomili, samo subjektivan osecaj...




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 11:02:42)

Mi to radimo sa ski odelima svake godine. Pa gde ću spakovati 4 ski odela. [sm=smiley3.gif]
Ovako vakumiramo, ostane fino čisto, a kući kad idemo, ako nema usisivač, samo potrpamo u prtljažnik i vozi.




Ana RR -> RE: Dormeo proizvodi (15.8.2014 11:07:36)

Za mesec dana, a na koliko... to se ne zna. [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 14:42:25)

Zene koje imate dormeo dusek, da li vam se dusek ulubio?
mi nas imamo 5 god. tacno i dusek je udubljen tamo gde spavamo. na sredini i na ivicama je tvrd, kao nov, a sa leve i desne strane gde mm i ja spavamo je udubljen i mnogo meksi i oseti se razlika i pod rukom, a tek kad legnemo[sm=zmeden.gif] Okretali smo ga, ali rupa je i dalje tu i mogu reci da smeta kad spavamo.
Razmisljam ozbiljno da ga reklamiram.




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 14:52:43)

Mi smo naš kupili pre 8 godina, i isti je kao i tada. Tvrd, nema rupa. I dalje ne osetim ako mm leže posle mene.




isidora88 -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 16:57:04)

tash da ne znas slucajno koji je vas dusek? mi moramo noi dusek da uzmemo, ja se sva pokocih na ovom starom (ima 4 godine, ali je ocajan)




bubulence -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 19:50:57)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Zene koje imate dormeo dusek, da li vam se dusek ulubio?
mi nas imamo 5 god. tacno i dusek je udubljen tamo gde spavamo. na sredini i na ivicama je tvrd, kao nov, a sa leve i desne strane gde mm i ja spavamo je udubljen i mnogo meksi i oseti se razlika i pod rukom, a tek kad legnemo[sm=zmeden.gif] Okretali smo ga, ali rupa je i dalje tu i mogu reci da smeta kad spavamo.
Razmisljam ozbiljno da ga reklamiram.


koji dusek imas i gde ste ga uzeli? ako je uzet bas u dormeu (radnji ili u top shopu preko telefona) ne sme da propadne. tako da ga slobodno reklamiraj, zamenice ti ga bez problema...
isi moja preporuka je memori... u njemu dobijas sve a povoljniji je od ovih sada novih...




isidora88 -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 20:37:58)

bubi aj daj link koji je to, ja ne mogu da se snadjem[sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Dormeo proizvodi (12.11.2014 21:23:36)

sa tel sam, ne mogu da ti dam,link. udji na topshop.rs, onda trazis tamo dormeo. i onda nadjes dormeo memory 2+12




Peace* -> RE: Dormeo proizvodi (13.11.2014 8:43:16)


IZVORNA PORUKA: isidora88

tash da ne znas slucajno koji je vas dusek? mi moramo noi dusek da uzmemo, ja se sva pokocih na ovom starom (ima 4 godine, ali je ocajan)


Poimence? Ne znam.
Znam da ima letnju i zimsku stranu. Znam da ima memo penu, neki antistatički sloj, neki antialergijski sloj.
Sećam se da smo ga onomad platili oko 20.000 (180x200 ili je 200x220 [sm=zmeden.gif] - znam da je nestandardne veličine, pravljen je po meri).




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>