RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Klarita -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (8.3.2014 10:36:12)

Serpi [sm=smiley31.gif] Svakim danom sve ti se vise divim [sm=smiley1.gif] A, ne pitajte me kao sam...odmah pocnem da se zalim[sm=smiley36.gif] Nimfa dobrodosla i na ovu temu!
Jos nesto...ja slavim 8.mart Klari kao imendan (interna sala zbog Klare Cetkin) pa joj cestitam jutros: "Duso mamina, srecan ti imendan" i ljubim je, a ona se prozeva, kaze "Hvala, a gde je poklon?" [sm=zmeden.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (8.3.2014 12:45:56)

zdravo mame,ja veceras idem u provod zvale me koleginice da proslavimo 8 mart,nadam se da Dora slusati tatu [sm=smiley36.gif]




jole82 -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (8.3.2014 12:51:59)

Doco lepo se provedi [sm=bravo.gif] a za tatu...ako ne bude slušala Dora...pa onda će tata nju da "sluša"[sm=smiley36.gif]
Ja dobila pa sam ko naduveni balon..čekam mm da dodje da preuzme vodanje gospodjice a ja da operem grivu i sredim malo nokte...naravno i neki ručkić da napravim...a sutra smo na škarpini kod svekijevaca...vala svekar ume tako lepo da začini i ispeče..a i za tri unuke sprema posebno manje začinjeno[sm=bravo.gif]
Večeras nam kumovi dolaze posle sto godina, pa će da padne i Somersby...i to nisam davno[sm=smiley36.gif]
Odo da spremam klopu za mog pilepčića




anci kv -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (8.3.2014 19:38:40)

doco,nek se snalazi kako zna i ume
Ja sam nešto unervozila, mora da je pms, samo mi je još to trebalo
Jedva čekam da se dočepam kreveta




Fidelity -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (8.3.2014 23:19:13)

Evo mene malo i na ovoj temi..Visim samo tamo kod trudnjaca[sm=smiley36.gif]
Moja upisulja ova dva dana zaspi oko 22h, jer je budim ranije, a inace od prvog rodjendana ona nam ne zaspipre 23:30-00h. Danju spava jednom, na nogama je non stop, ma nema vremena da sedne ni da jede ni da se zaigra. I izdrzi do kasno. A i kad je probudim rano ona posle sat zadrema, unervozi se ako ne odspava i nadoknadi ona svoje. Zvrk. Al eto, ova dva dana kao ranije malo..Mozda i zbog vremena.
Nas dvoje popadamo dok ona zaspi.

I budi se nocu, trazi caj ili sok..mora na flasici da se uspava. Moram da je odviknem jer ne znam kako cu uskoro bebu da dojim a njoj da titram sa flasicom. I to moram ja jer mora da me cupka za kosu dok pije...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 8:28:14)

evo mene,bilo je super sinoc,bas mi je prijao izlazak mada je muzika losa za moj ukus,onako svadbarska,al dobro ekipa je bila super ,prijalo mi da pricam malo i o medicini [sm=smiley36.gif],Dora je bila dobro zaspala je jos pre nego sto sam otisla,tako da nije mucila tatu,ali je zato budna od 7 h jutros ,a ja jedva gledam na oci [sm=smiley29.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 10:52:20)

Dobro jutro mame!
Doco [sm=kava.gif]?
Super što si izašla sinoć.
E kod nas je ovih dana bilo svačega. Saru odvedem na kontrolu u petak i pošto joj nije bilo mnogo bolje posle pet dana korišćenja antibiotika dobijemo uput za pulmologiju, odemo tamo isto veče i načekasmo se a na kraju doktor prepiše samo inhalacije spalmotilom i kapi dexamethason-neomycin, ništa ab. Doboro, drago mi je da nije ništa ozbiljno i da već prolazi,a temperaturu nema uopšte.
Ja i mm sinoć bili u pozorištu, nismo išli godinu dana i baš nam je prijalo i lepo smo se nasmejali. Bili smo u Pozorištu na Terazijama, to nam je inače omiljeno i gledali "Dva mirisa ruže".
Nisam stigla sve da čitam, nadam se da su dečica bolje.
Odoh, Sara me zove, mislim da joj se spava.
Lep dan vam želim!




ivaMark -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 11:07:48)

Zdravo mamike,
Fideliti, moja bebana je ospednuta kosom i kada treba da spava a i preko dana ponekad dodje joj da cupka kosu, vise je pipka...
Nocas se probudila oko pola tri bas je plakala, ali kroz san...kad sam je probudila prestala je i zaspala... Nemam pojma sta joj je bilo [sm=zmeden.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 11:21:15)

Kao da pišeš o mojoj curi, ista situacija, to je valjda normalno za taj uzrast, koliko sam uspela da vidim razlika između njih dve je jedan dan[sm=smiley1.gif]
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Evo mene malo i na ovoj temi..Visim samo tamo kod trudnjaca[sm=smiley36.gif]
Moja upisulja ova dva dana zaspi oko 22h, jer je budim ranije, a inace od prvog rodjendana ona nam ne zaspipre 23:30-00h. Danju spava jednom, na nogama je non stop, ma nema vremena da sedne ni da jede ni da se zaigra. I izdrzi do kasno. A i kad je probudim rano ona posle sat zadrema, unervozi se ako ne odspava i nadoknadi ona svoje. Zvrk. Al eto, ova dva dana kao ranije malo..Mozda i zbog vremena.
Nas dvoje popadamo dok ona zaspi.


I budi se nocu, trazi caj ili sok..mora na flasici da se uspava. Moram da je odviknem jer ne znam kako cu uskoro bebu da dojim a njoj da titram sa flasicom. I to moram ja jer mora da me cupka za kosu dok pije...





Fidelity -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 12:02:26)

Mama Micki..Sad mi je lakse[sm=smiley1.gif] Da znas da sam se pitala da li smo mi najgori, nasi prijatelji kazu da su im deca do 21h u krevetu.. A spavaju dva puta dnevno.
Slicnog su uzrasta svi..
A vidi stvarno, razlika je jedan dan :)
Vidim da su obicno devojcice zvrkovi..decaci su mirniji. Mada mislim da se to posle obrne oko trece godine.

Iva Mark...Kosa joj je sredstvo za smirenje:))
Pipka, cupka..napravi perce pa se miluje po usima i ustima:))




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 12:54:26)

Vala moja ima 3 i po godine i dalje ne miruje[sm=smiley36.gif] Eto cisto da znas.[sm=smiley1.gif]
Mi smo za sada super. Treba da se bacim na spremanje rucka, a bas mi je mrsko.




jovicaa -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 13:13:50)

ja sredjujem po kuci, uf pored svih obaveza, mi to dodje kao takav visak, uopste ne mogu sve da izbalansiram, definitivno sam previse sebi nakarakila na vrat..
nasi decaci su sve samo nisu mirni, meni bas deluje kao da je sa devojcicama mnogo lakse[sm=smiley36.gif]




Fidelity -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 14:24:43)

Ma naravno da nema pravila....sto se kaze- Gde si video lepu babu i mirno dete[sm=smiley36.gif]

A ja sve kao cekam..nadam se- ma to je faza [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 17:38:23)

Pozdrav mamice,mi smo danas bili na maškarama,šteta što su samo jednom godišnje...doktorka super si izgledala sinoć,vidjela sam slike [sm=smiley36.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 18:04:07)

EMICE hvala ti [sm=smiley9.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 20:09:14)

Ja ipak nisam dobro videla, razlika je 3 dana...svejedno to je to.
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Mama Micki..Sad mi je lakse[sm=smiley1.gif] Da znas da sam se pitala da li smo mi najgori, nasi prijatelji kazu da su im deca do 21h u krevetu.. A spavaju dva puta dnevno.
Slicnog su uzrasta svi..
A vidi stvarno, razlika je jedan dan :)
Vidim da su obicno devojcice zvrkovi..decaci su mirniji. Mada mislim da se to posle obrne oko trece godine.

Iva Mark...Kosa joj je sredstvo za smirenje:))
Pipka, cupka..napravi perce pa se miluje po usima i ustima:))





Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 21:14:55)

Dobro vece mame. Mi smo konacno kuci. Sinoc mi je D zaspala u 7 i to sam joj oko 6 dala da pojede oblatnu jer sam videla da je vec tad gotova i da kljuca pa malo da je secer razdrma. I tako se moja frajla probudila u 5 i u 9 smo krenuli kuci. Put joj bas ne prija i te krivine ali kad smo izasli na autoput je vec sve bilo bolje. Ne mogu vam opisati koliko je D bilo drago sto smo stigli kuci i u kakvom je zenu bila. Nas dve sele na stolicu tj ona meni u krilo i gledale smo u nase dvoriste. Verovatno se pita i gde je sav onaj sneg i gde smo bilo ma ko zna sta joj je u glavi ali je presrecna sto je dosla kuci. Dusa mamina.

spava ona naveliko od 8. Zaspala bi i ranije ali nismo stigli da ranije odemo u krevet jer smo morali da sve prvo malo pospremamo i pripremimo za spavanjac pa tek onda kupanje i ostalo.

lepo je spavala ovih dana pa se nadam da ce i nocas, nadam se da nam nece sad biti potrebno par dana da se naviknemo na kucu i krevetac. Eno je spava za sada ali videcemo.

pozdrav mame




Fidelity -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (9.3.2014 23:10:37)

Evo bori se mm sa njom da je uspava.
Mama Mici..pa to, tu su..nisam ni ja pogledala lepo..

Ovih dana nam pomaze Leontinina pesma - Prica o zvezdi..Prelepa je. Mene uspava...




emicaa -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 6:04:07)

Ooo prva sam jutros,dobro jutro mamice,jeste li se naspavale,kako dječica.Dora je super spavala i spavala bi još da nije morala ranim jutrom kakati[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 6:48:12)

[sm=kava.gif] jutro....




mama micki -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 7:00:29)

Nama ne pomaže ništa, dok gospođica sama ne odluči da spava, nikakve pesmice ne pomažu, ako ti je za utehu[sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: Fidelity

Evo bori se mm sa njom da je uspava.
Mama Mici..pa to, tu su..nisam ni ja pogledala lepo..

Ovih dana nam pomaze Leontinina pesma - Prica o zvezdi..Prelepa je. Mene uspava...


Dobro jutro mame![sm=kava.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 8:19:28)

Dobro jutro [sm=kava.gif] MM stavih i za tebe jednu [sm=smiley36.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 8:21:52)

Hvala doco!Može kafica. Kako ti je Dora?




adulence -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 8:28:12)

Dobro jutro mamasitas....nama se nocas desilo nesto sto nam se nikad nije desilo,ivka je sinoc zaspala normalno ,ali oko pola 12 se probudila i do 3 nije zaspala,nije bila nervozna niti uplakana,3 sata je prelezala budnA,uopste mi nije jasno sta joj se dogodilo....ljubimo vas sve




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 3/14 [chat] (10.3.2014 10:05:31)

MM kako koji dan
ADULENCE verovatno se i bebama i deci desi da budu budni tokom noci kao i nama ,valjda naidje i njima nesanica ,verujem da je to bilo samo sinoc




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>