|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 11:54:57   
Anoniman
Meni je rečeno sasvim obrnuto, da kupke nisu za jako male bebe. Da se za male bebe koristi sapun. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 11:55:18   
Lu
Oti,ja sam mišljenja da je svaka kupka bolja od sapuna,nebitno kojeg proizvođača.nikada nisam koristila sapun za bebu!
A što se tiče bebice od tvoje sestre,ako vidi da je bebi suha koža lica naravno da treba namazati odgovrajućom kremicomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 11:55:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je rečeno sasvim obrnuto, da kupke nisu za jako male bebe. Da se za male bebe koristi sapun. 


ko ce ih sve znati? sto ljudi sto cudi...
ja kupila sebamed i bas me briga...ako mi patronazna bude nesto rekla, dokupicu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 11:56:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je rečeno sasvim obrnuto, da kupke nisu za jako male bebe. Da se za male bebe koristi sapun. 


a i shvatila sam tasha povodom bas tvog iskustva da je taj sebamed dosta nezan i osetljiv ...zato sam njega i kupila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:00:36   
Anoniman
Luka se rodio sa baš lepom kožom na licu. Onda su krenule neke bubuljičice... iskreno, kada sada ovako razmišljam, za njih sam verovatno ja kriva. Bio je jul mesec, vrelina, ja sam se razbolela. Ništa strašno, niska temperaturica, dovoljna da meni bude hladno. Obukla sam dete u benkicu dugih rukava i ono izjedna (ruke noge, sa sve zatvorenim stopalima) i pokrila ga. Još ga gledam kako tako nemirno spava... Čujem se sa drugaricom, pitam šta je obukla detetu (mali stariji 10 dana), kaže bodić bez rukava i čarapice. Nazove drugu, njena beba 10ak dana mlađa od Luke, šta mu je obukla, bodić bez rukava i čarapice... UFFFFFFFFF tek tada shvatih, ali bilo je kasno. Osulo mu lice. Onda su krenuli razni saveti, maži mu lice kremom koja u sebi sadrži cink, da to malo osušiš, posle drugog mazanja, njegovo lice kao šmirgl papir, onda je krenulo mazanje Pantenolom... i mislim da sam ja kriva za to što i sada čim je malo toplije ili malo hladnije, njemu su obrazi kao šmirgl papir. Od nedavno mu mažem obraze Kosili sensitive kremicom ujutru i uveče, pa je bolje, a do sada sam mu mazala Pantenol mašću uveče, pred spavanje.

Telo mu nikada nisam ničime mazala (ne računam kreme za sunčenje i aftersun proizvode).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:01:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je rečeno sasvim obrnuto, da kupke nisu za jako male bebe. Da se za male bebe koristi sapun. 


a i shvatila sam tasha povodom bas tvog iskustva da je taj sebamed dosta nezan i osetljiv ...zato sam njega i kupila



On je najviše ph neutralan.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:03:35   
Anoniman
Drugarica moja je bebi brisala lice svojim mlekom. Umoči vatu i posle kupanja ga obriše. Čak i svoje lice mazala svojim mlekom. user posted image

A uvek se bebino lice može namazati i Pavlovićevom mašću.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:04:30   
Anoniman
znaci sapun i povloviceva za dupence i to je to...nista mi vise ne treba za mazanje bebe?

za pocetak...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:05:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

znaci sapun i povloviceva za dupence i to je to...nista mi vise ne treba za mazanje bebe?

za pocetak...


Nista.Ako ti zatreba lako ces kupiti.user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:10:00   
Anoniman
Recimo OTI možeš kupiti jedno baby ulje, verovatno će ti trebati za temenjaču u jednom momentu. user posted image Ali ga takođe možeš dokupiti i naknadno ako ti zatreba.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:11:48   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Recimo OTI možeš kupiti jedno baby ulje, verovatno će ti trebati za temenjaču u jednom momentu. user posted image Ali ga takođe možeš dokupiti i naknadno ako ti zatreba.

Da!
Mi nismo imali problema sa temenjacom ali nam je ulje sluzilo za masazu stomacica kad smo imali grceve.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:13:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Recimo OTI možeš kupiti jedno baby ulje, verovatno će ti trebati za temenjaču u jednom momentu. user posted image Ali ga takođe možeš dokupiti i naknadno ako ti zatreba.

Da!
Mi nismo imali problema sa temenjacom ali nam je ulje sluzilo za masazu stomacica kad smo imali grceve.



a koje ulje da kupim?
chicco, kosili, johnson

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:14:32   
Anoniman
Mislim da sam ja kupila Johnson. Ni ne sećam se. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:14:44   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Recimo OTI možeš kupiti jedno baby ulje, verovatno će ti trebati za temenjaču u jednom momentu. user posted image Ali ga takođe možeš dokupiti i naknadno ako ti zatreba.

Da!
Mi nismo imali problema sa temenjacom ali nam je ulje sluzilo za masazu stomacica kad smo imali grceve.



a koje ulje da kupim?
chicco, kosili, johnson


Meni je Nivea superuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:14:49   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni je rečeno sasvim obrnuto, da kupke nisu za jako male bebe. Da se za male bebe koristi sapun. 


a i shvatila sam tasha povodom bas tvog iskustva da je taj sebamed dosta nezan i osetljiv ...zato sam njega i kupila



On je najviše ph neutralan.



Ako si u mogucnosti kupi mustelu,ja je preporucujem svima,bices prezadovoljna.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kozmetika za bebe..
19.2.2010 12:16:31   
minavb
Ja planiram Mustelu da kupim. Koristim je u trudnoći i prezadovoljna sam, pa sam rešila i za bebu da je uzmem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 10:14:02   
Anoniman
moja beba dobila sitne crvene bubuljice po licu i vratu...

ja mislim da je od odece ljudi koji su je nosili ovih dana kad su dolazili da je vide...(moj tata, moja strina...vuneni dzemperi i slicno)

bez obzira na to...da li da je mazem necim?

pantenol?


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 10:17:27   
*Alexx*
Mislim da je najbolje da pustiš da se samo osuši. To su tzv. kontaktne bubuljice - od praška, omekšivača.. u tom stilu. Tako je nama rekla pedijatar. Moguće je da je od garberobe ljudi koji su dolazili.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 10:18:15   
sneza24
OTI ja sam negde citala da se te bubuljice javljaju kod novorodjencad i da igh ne treba nicim tretirati.
David ih je isto imao.Nisam ih mazala nicim i same su se povukle.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 10:23:55   
Anoniman
hvala devojke...

ja mislila makar kamilicom malo da operem...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 10:40:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

hvala devojke...

ja mislila makar kamilicom malo da operem...

Meni je receno da je to od ciscenja bebine koze u prvih mesec dana se javlja i prodje samo.Moj Stefan je imao skoro celih prvih mesec dana.Ne brini,proci ce samo,ne diraj nicim user posted image ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 11:42:34   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

moja beba dobila sitne crvene bubuljice po licu i vratu...

ja mislim da je od odece ljudi koji su je nosili ovih dana kad su dolazili da je vide...(moj tata, moja strina...vuneni dzemperi i slicno)

bez obzira na to...da li da je mazem necim?

pantenol?

I mi smo imali to,bas u tom periodu.
Pedijatar nam je preporucila da joj mazem Acidi borici kapi za oci i da pustim da se osusi i proslo je za par dana.




< Poruku je uredio gagana83 -- 12.4.2010 11:49:45 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 11:47:05   
Anoniman
Joj OTI, neću da te savetujem, jer sam ja sigurna da sam BAŠ TADA zeznula stvar sa Lukinim licem. Pisala sam gore negde... KLIK

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 11:57:11   
LillyT
Joj koja konfuzija, nama su u porodilstu savetovali samo sapun, nista vise, dosla patronazna i kaze, ma koji sapun, kupka je bolja user posted image Ja sam naravno sve uredno nabavila, pa cemo za sada da se kupamo kupkom. Inace, uzela sam SebaMed.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 12:00:07   
Anoniman
Kako mene nervira što u vezi SVEGA postoje oprečna mišljenja STRUČNJAKA. Ajde što mi imamo oprečna mišljenja, to je ok, ali nije ok da dr kaže jedno, patronažna drugo, pa druga patronžna treće, pa drugi dr četvrto. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here