|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
5.7.2018 21:37:40   
Anck Su Nmaun
Meni su sapuni presuvi za kozu, ja samo se kunem u Mixa uljanu kupku narandzastu! Prava stvar

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Kozmetika za bebe..
5.7.2018 22:16:20   
mama Jo
Mi jedino sebamed koristimo, on mi jedini nije suv...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Kozmetika za bebe..
6.7.2018 8:08:32   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Rosita

Babylove sapun i kupku sam kupila malom, kao i nekad starijem. Jeftino, obojici je prijalo. Dm kozmetika. Da, u početku je bolji sapun. Neki blag i fin.

Vidis mogla bi da probam i taj sapun. Bar za pocetak. Posle imam i Hipp i Nivea kupku od L

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Kozmetika za bebe..
6.11.2019 22:07:57   
nata11
I poslednjih dana ima bas suvu kozu lica. Verovatno je od balica i guranja rucica u usta. 
Umivam je samo vodom. Brisala je kamilicom ali vidim da i to ne godi. Sada bih uzela Sudokrem kremu za negu lica bebe. Da li je neko koristio? Ili imate preporuku za neku drugu? 

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Kozmetika za bebe..
6.11.2019 22:13:25   
Maraj
Nato sudokrem isusuje kozu o ne bi smela dugo da se koristi.
Probaj mustelu. Imas manje pakuvanje, za lice. Bude na sniženju oko 800din. Mislim da je puna cena oko 1200

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Kozmetika za bebe..
6.11.2019 22:23:17   
Rosita
Nato, uzmi apotekarski emolijentnu kremu. Cena super, krema super.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Kozmetika za bebe..
6.11.2019 23:24:12   
bubulence
Nato zavisi sta je... Ako je samo suva koza, onda mozes i pavlovicevu, sudokrem nikako na suvu kozu. Uki je imao problem sa ekcemom na levom obrazu, desni je samo bio dosta hrapav ali nije bilo bas tako crveno. Po preporuci pedijatra sam uzela neku kremu, videcu ujutro kako se zove (elocom ili tako nesto) i bukvalno, ali bukvalno 2 sata posle prvog mazanja nije bilo vise crvenila, mazala sam jos 2 dana i vise nista nema, koza divna. Pa pre toga nema sta nismo probali


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Kozmetika za bebe..
6.11.2019 23:27:00   
Mirko Svirko
Nato probaj prvo pavlovicevu da ne susis kozu sudokremom. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 6:49:41   
nata11
Mislila sam na seba med, greska izvinite.


Ova

user posted image
Probacu Pavlovićevu prvo. Samo se koza osusila. 

_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 8:19:34   
Sanjica26 RR
Odlicna je sebamed. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 10:02:05   
flamingos
Sebamed smo dugo koristili,odličan je


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 10:07:30   
milicicak
Nato, ja nemam dobro iskustvo sa Pavlovicevom i suvom kožom kod mini bube, njoj se posle Pavlovićeve to dodatno upaljivalo i crvenelo. Sudokrem ne bi trebalo da mažeš, kako devojke već rekoše, dodatno isušuje kožu. Ni kamilica nema bogzna kakav efekat.
Zato je Mustela zakon, naročito Stelazopia ali je ona u prevelikom pakovanju za to što tebi treba. Ovaj Sebamed je odličan, oboma sam im mazala

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 10:32:52   
Sanjica26 RR
Mi smo koristili sebamed npr zbog ojeda na guzi i bilo je kao rukom odneseno 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 11:29:25   
lesli
Mi koristimo weledinu kremu za lice i telo.Pavlovicevu smo morali trajno da banujemo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 12:01:41   
Ana RR
Ni mom Marku svojevremeno nije prijala pavlovićeva, pogotovo za guzu, samo bi se pogoršalo. Koristila sam jekoderm, on mu je najviše odgovarao. Za crvenilo na guzi sudokrem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 12:59:44   
Mirko Svirko
SebAmed je vrh. To sam i ja koristila u srednjoj jer sam imala problematicnu kozu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 13:55:05   
kamičak
Sto ne probas Cortinat?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Kozmetika za bebe..
7.11.2019 15:23:00   
branki*
to mora svako da otkrije sta pogoduje kozi,nije isto kod svakog.mom sinu je svojevremeno najvise pomagala sebamed extra soft.stravican ekcem bio u pitanju.pantenol mast je diiivna krema ,jaftina,a dobra.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1343
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here