|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 13:45:59   
Anoniman
hvala svima...

ne znam...neki mi kazu pantenol..

ja je za sada blago umivam kamilicom...videcemo.

gagana kako se cita to ?tako kako si napisala??? user posted image
(sad ce verovatno neka iskusna mama da se smeje) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 14:48:15   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

hvala svima...

ne znam...neki mi kazu pantenol..

ja je za sada blago umivam kamilicom...videcemo.

gagana kako se cita to ?tako kako si napisala??? user posted image
(sad ce verovatno neka iskusna mama da se smeje) user posted image user posted image user posted image


Bas tako kao sto sam napisala.
To su obicne kapi za oci,tako da verujem da ne mogu da skode.
Nama se od njih povuklo,a isto nam se tako javile crvene bubuljicice po licu i vratu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 14:51:35   
Jeca*
ja sam Luki uvek sve brisala Acidi boricijem. Uvek u kuci imam onaj od pola litra. A ako zatreba za okice ja kupim onaj mali sterilni sto se posle 5 dana baca ako ga ne potrosis na okice.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 14:54:26   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam Luki uvek sve brisala Acidi boricijem. Uvek u kuci imam onaj od pola litra. A ako zatreba za okice ja kupim onaj mali sterilni sto se posle 5 dana baca ako ga ne potrosis na okice.

Jeco,meni su rekli da onaj u malim bocicama moze da stoji mesec danauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 14:55:29   
Jeca*
Ne. 5 dana od trenutka kada se otvori. Ako ga koristis za okice.
Mada ja taj koristim samo kad mu se zacrvene okice tipa konjuktivit ili sl i tad vodim racuna da bude taj mali acidi borici. U suprotnom sam mu okice brisala onim nesterilinim.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kozmetika za bebe..
12.4.2010 15:03:58   
gagana83
Nisam imala pojma,meni apotekarka rekla mesec dana!
Svasta!
Mada smo ga mi koristili za lice.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kozmetika za bebe..
27.4.2010 13:00:07   
Anoniman
da li je moguce da ne postoji tema TEMENJACA?
cini mi se da sam danas Tei videla na glavi sitne bele...kao perut...
To je valjda to?

Kako bese? Uljem namažem pa četkam...pa kupanje uveče?
Da otvaram temu? Tražila sam i nema..

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kozmetika za bebe..
27.4.2010 13:04:16   
gagana83
Evo teme Oti

Temenjaca


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kozmetika za bebe..
27.4.2010 13:30:24   
gaganele
MI SMO NA NAGOVOR PRIJATELJA UYELI MUSTELU...BEBA JE RODJENA KASNIJE I PUNO JOJ SE PERUTALA KOZA UY POMOC MUSTELE JE VEOMA BRZO PRESTALA...NIJE NI IMAO TEMENJACU...PREDOBRA JE....A STO SE TICE ACID BORICID PEDIJATRI KOD DR RISTICA SU NAM REKLI DA OSTECUJE SLUYOKOYU I DA NIJE NI YA PISU NI YA OCI...DA JE NAJBOLJE MAJCINO MLEKO )))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kozmetika za bebe..
27.4.2010 13:33:18   
gagana83
Mustela je user posted image
Una je imala bas suvu kozu koja se perutala,nakon nedelju dana koriscenja njihove kupke i kreme(po savetu Alexx RRuser posted image ) koza joj se sredila.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kozmetika za bebe..
27.4.2010 13:40:56   
gaganele
ISTO TAKO FENOMENALNA JE  I COLD CREAM JE SUPER A JA SAM ODUSEVLJENA I VODICOM YA PRANJE BEY ISPIRANJA UVEK MU SA TIME PREBRISEM GUZU I NIKAD SE NIJE OJEO,A NOCU GA NE PRESVLACIM... A BABICA KAD JE DOSLA KAZE DA JE NAJBOLJA KOZMETIKA TA ZA BEBE I DA ONA SEBI ISTO KORISTI TU ZA LICE I DA SA NJOM SKIDA SMINKU...JA PROBALA SUPER JE ))))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 16:02:50   
Unica
ja sam uni kupila sve seba med i nisam uopste zadovoljna. iz porodilista je izasla sa ojedenom guzom (kao presvlacili je redovno) i ja kupim seba med za ojed, sapun, kremu za ostatak tela i detetu se bukvalno ljuspala koza.
olanirala sam da je prvih  mesec dana kupam tako a posle da predjem na dzonsons kupku jer je i ja obozavam ( e nesto ne volim mirise tipa chiko jer me gusi) i poludim i pocnem da je 7 dan kupam dzonsons bed tajm i mazem obisnom pavlovicevom.
ojed se povukao za 2 dana i a una ima super kozu.
time joj i kosicu perem svako vece i nema temenjacu a videli ste kako je cupava...
pa eto mozda nekom pomogne (mada ona nema osetljivu kozu osim na lucu gde joj izadje 2-3 bubuljice od znoja jer place kao luda pa se znoji a iskreno i mi je ljubakamo-kazu da hoce od toga) user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:14:56   
Anoniman
Meni je Sebamed super....Tea je imala problema sa kožom i inače ima osetljivu kožu ali mi je sebamed za sada ok...

Imam jedno kretensko pitanje..
Kad posle kupanja namažete bebu kremom (bilo kojom) da li sačekate da se osuši i upije pa je oblačite ili ne???
jer nekad mi tea plače jer je gladna a ja je namazala i treba da je obučem...sva se benkica ulepi i teže navlačim sve na nju...

gde ja grešim????user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:26:57   
Anoniman
Nisam mazala bebu nikada. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:31:29   
Anoniman
Otice,ja mislim da treba malo manje mozda da stavis kreme,dok joj razmazujes da se ona lepo vec upije u kozu...ja sam Stefu tako mazala i sada iso to radim i odmah ga obucem nakon toga.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:42:25   
Anoniman
Ja je ne mazem svako vece nego na primer svaki treci dan...i vidim da joj prija..okrenem je na stomak pa malo po ledjima i ona to voli...i po nogicama...

A ne stavljam mnogo kreme nego je SebaMed malo masnija...Jos razmazem po rukama pa onda...



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:43:20   
Tufna
Čak i svoje lice mazala svojim mlekom. user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kazu, majcino mleko sve leci!!!


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:43:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Ja je ne mazem svako vece nego na primer svaki treci dan...i vidim da joj prija..okrenem je na stomak pa malo po ledjima i ona to voli...i po nogicama...

A ne stavljam mnogo kreme nego je SebaMed malo masnija...Jos razmazem po rukama pa onda...





a, da. najbolja kozmetika za bebe je kamilica...
skuvam kamilicu, stavim na tufere i onda tapkam po Teodori...milina jedna...
kamilica je zakon!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:44:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tufna

Čak i svoje lice mazala svojim mlekom. user posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kazu, majcino mleko sve leci!!!



uh bre zar se ne ulepi..????
Meni Tea ujutru sve ima po bradi tragove od mleka od nocnog dojenja...


(odgovor članu Tufna)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:46:03   
Anoniman
user posted image Šta bi sa tim citatom? Ne znam šta sam ja pisala a šta Tufna. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:51:36   
Tufna
Pa da vam se pridruzim user posted image Pavloviceva je zakon, mozda sam ja staromodna i nepoverljiva prema novim proizvodjacima, ali od samog pocetka je koristim i za lice i za guzu (naravno guzu uvek peremo posle stolice). Imali smo samo u jednom periodu problem sa licem ali je to bilo ciscenje.  Za kupanje kupka Kosili, za telo mleko Bekutan. Odlicno reaguje, da ne cuje zlo user posted image A to sa majcinim mlekom nisam probala nijednom. Ali je moja prijateljica kojoj je mali imao problema sa suznim kanalom. Stalno su ispirali, masirali i nikakvog poboljsanja. Kad je ona naciljala i naspricala mleka ono kao rukom odneseno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:54:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tufna

Ali je moja prijateljica kojoj je mali imao problema sa suznim kanalom. Stalno su ispirali, masirali i nikakvog poboljsanja. Kad je ona naciljala i naspricala mleka ono kao rukom odneseno user posted image user posted image user posted image



Isto kod mene. Luka je imao krmeljivo oko dugo, preko 2 nedelje kamilice, Hloramfenikola, masiranja... i onda sam dva puta nakapala u oko i kao rukom odnešeno. Isto sam čula i za nosić, ali nisam priobala (mada danas gaganele napisala da joj je pedijatar rekao da mleko nije za nos).
Moja drugarica je svojim mlekom brisala i sebi i detetu lice pred spavane.

(odgovor članu Tufna)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 22:54:50   
Tufna
user posted image Oti, nisam ja to probala. To mozda dodje kao ona peelof maska za lice, ujutro samo zgulis user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kozmetika za bebe..
28.4.2010 23:49:28   
Dora
Planirala sam da uzmem za bebu Seba med. Kakva je kozmetika?

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 8:51:36   
Jeca*
Po mom misljenju najbolja za tek rodjenu bebu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here