Porodila se Fidelity :) (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


Klarita -> Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 8:53:41)

Jos jedan delija je stigao, 4600 gr, 60 cm dugacak [sm=bravo.gif]. Neka nam je zdrav, prav, srecan i veseo. Mami brz oporavak!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0319/mob-100-00.jpg[/img]




vonavoj -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 8:57:50)

cestitam!! neka je ziv i zdrav,veliki decko![sm=bravo.gif]




Didy -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:03:11)

Čestitam! [sm=bravo.gif]




Moja sreca -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:31:49)

Cestitam Fidelity [sm=bravo.gif] pravi momak




little_one -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:40:00)

Cestitke Fidelity! [sm=bravo.gif]




mama micki -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:41:08)

Čestitam, neka je živ i zdrav!!! Baš je veliki momak[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:41:16)

Cestitam ! [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:42:59)

Cestitam[sm=bravo.gif]




Jole84 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:53:45)

Fidelity čestitam,nek je živ i zdrav veliki naš momak [sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif]
kad imaš vremena piši kako si prošla...




ivaMark -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 9:56:53)

Cestitam Fideliti [sm=bravo.gif] stigao bata [sm=duda.gif]

Ipak dr nije pogresio, veliki deckonja [sm=bravo.gif]




degu -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 10:13:22)

O Veliki momak [sm=bravo.gif]
Čestitam Fidelity [sm=bravo.gif]




Ana13 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 10:21:43)

Cestitam [sm=bravo.gif]
Vejiki deckic [sm=smiley36.gif]




Fidelity -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 10:32:32)

Drage moje, od srca svima hvala na cestitkama i juce na podrsci!
Ja sam uvek iscekivala izvestaj sa porodjaja..kako je sve bilo..pa cu da napisem i svoje iskustvo, valjda necu da vas uplasim:
Oko 8h su mi stavili gel. Prvi blazi bolovi naisli vec za 15 min. Setala sam se do 10h..ne znam koliko je tacno bilo kad sam usla u salu..najvise 10:30h. Kontrakcije su vec bile ritmicne i bolnije ali ne puno bolne.
Brzo sam se otvarala, dr.zadovoljan, ja glasa ne pustam, disem lepo, svi me hvale..
Krecu naponi oko 13:30h. Sve radim super, na trecem naponu dr kaze Jos jednom i beba izlazi.
A onda samo cujem da pocinje panika..vidim doktorov izraz lica, pritrcavaju jos dve babice, vicu da guram i ja guram iz sve snage ali vidim da je neka frka..Cujem doktora- valjda mu je ovde rame, nek nam je Bog u pomoci..I izvlaci bebu. Kaze da se hitno zovu pedijatri. On ne place, ja pitam sta sam mu uradila..Kazu nista, nisi ti kriva..On se konacno cuje ali kad su ga podigli ja vidim da je tamno ljubicast. Desilo se to da kad je izasla glava, imala sam grc grlica koji ga je stegao oko vrata i poceo je da se gusi. Nisu mogli da ga iscupaju a on bez kiseonika. I dr da ga spase zavuce ruku i za rame ga izvuce ali mu je sad ta ruka klimava.
Kazu da ce vezbama da se povrati. On je jos u inkubatoru jer je preziveo veliki stres.
Mene su sekli ali ne mnogo, bar me ne boli puno.
Ja sam sitna i svi su se sokirali kad su ga ugledali.
A UZ u subotu pokazaao 3650gr. Omasio za 1kg..
Cekamo sad da ga neurolog pregleda.

Masem svima...




Jeltje -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 10:47:06)

Draga Fidelity,

Cestitam od sveg srca i divim se tome sto si uspela tako veliku bebu da rodis prirodno...Svaka ti cast!!!

Neka je mali dzin ziv i zdrav 100 godina, a i ti sa njim! Uzivaj u svom decku!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 11:32:35)

Cestitke i od mene,brz oporavak i mami i bebi zelim[sm=smiley31.gif]




mika79 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 11:44:03)

Čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] želim vam brz oporavak[sm=smiley1.gif]




jole82 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 12:18:12)

Čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




World -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 12:57:34)

Cestitam ti jos jednom fidelity, da se brzo oporavite [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 13:39:17)

Cestitaaam, svaka cast! Bice to sve super!




Klarita -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 13:39:27)


IZVORNA PORUKA: Fidelity

Drage moje, od srca svima hvala na cestitkama i juce na podrsci!
Ja sam uvek iscekivala izvestaj sa porodjaja..kako je sve bilo..pa cu da napisem i svoje iskustvo, valjda necu da vas uplasim:
Oko 8h su mi stavili gel. Prvi blazi bolovi naisli vec za 15 min. Setala sam se do 10h..ne znam koliko je tacno bilo kad sam usla u salu..najvise 10:30h. Kontrakcije su vec bile ritmicne i bolnije ali ne puno bolne.
Brzo sam se otvarala, dr.zadovoljan, ja glasa ne pustam, disem lepo, svi me hvale..
Krecu naponi oko 13:30h. Sve radim super, na trecem naponu dr kaze Jos jednom i beba izlazi.
A onda samo cujem da pocinje panika..vidim doktorov izraz lica, pritrcavaju jos dve babice, vicu da guram i ja guram iz sve snage ali vidim da je neka frka..Cujem doktora- valjda mu je ovde rame, nek nam je Bog u pomoci..I izvlaci bebu. Kaze da se hitno zovu pedijatri. On ne place, ja pitam sta sam mu uradila..Kazu nista, nisi ti kriva..On se konacno cuje ali kad su ga podigli ja vidim da je tamno ljubicast. Desilo se to da kad je izasla glava, imala sam grc grlica koji ga je stegao oko vrata i poceo je da se gusi. Nisu mogli da ga iscupaju a on bez kiseonika. I dr da ga spase zavuce ruku i za rame ga izvuce ali mu je sad ta ruka klimava.
Kazu da ce vezbama da se povrati. On je jos u inkubatoru jer je preziveo veliki stres.
Mene su sekli ali ne mnogo, bar me ne boli puno.
Ja sam sitna i svi su se sokirali kad su ga ugledali.
A UZ u subotu pokazaao 3650gr. Omasio za 1kg..
Cekamo sad da ga neurolog pregleda.

Masem svima...

Draga, ponosna majko, da se ispraviti sve, Neka je na tome, rame ce se srediti, radicete vezbice....dobices savete od lekara, necu da se pravim pametna, samo zelim da se opustis i ne brines previse ako je ikako moguce. Hvala na izvestaju, tako i treba[sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif]




Jole84 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 13:41:28)

Jao Fidelity mogu da zamislim koliko si se potresla [sm=smiley13.gif] bitno da je sve u redu,a kao što kaže Klarita srediće se to vežbicama,ljubimo te i brz oporavak želimo [sm=smiley31.gif]




moja ciklama -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 18:19:41)

[sm=bravo.gif] |Nek je živ, zdrav i pametan, i ti da uživaš u njegovom odrastanju!




nata11 -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 18:46:09)

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 19:04:04)

cestitam [sm=rozica.gif]




Verolina -> RE: Porodila se Fidelity :) (19.3.2014 19:11:34)

Cestitam. Sve najlepse mami i bebi[sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>