RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


jole82 -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (6.4.2014 20:27:02)

E adulence, vidim da nam se drugarica stabilizovala[sm=bravo.gif]
Dobro je hvala Bogu, sem šmrcavog nosa i kašljucanja..ono samo juče popodne bila temp..izgleda da je od zuba bilo, fali nam jedna četvorka za komplet[sm=smiley36.gif]
Evo inhalira je tata a ona peva, ludačić mali, pa sve lizućka onu masku[sm=jezicek.gif] da je okupamo, pa spakujemo..nadam se da se neće noćas buditi zbog glupog kašlja..pa onda odo i ja da se banjam (nedelja je[sm=smiley36.gif])
Kuckamo se sutra




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 6:49:08)

Dobro jutro mame. D mi u petak primila vakcinu, bila je skroz zdrava a u subotu pocela da slinavi. I sad mi uopste nije svejedno iskreno da vam kazem, bas sam ja mogla predvideti da ce njoj krenuti nos da slini. [sm=zmeden.gif] Nema temperaturu ni nista ali bas ima poteskoca da dise i lose je i spavala. Nadam se da ce brzo da je prodje. Torbice okacila sam joj luk o krevetic po tvom receptu[sm=smiley1.gif] i mislim da joj je pomoglo, nije se ona budila nocas ali se prevrtala okretala, sedecki spavala i svasta. Odoh da nesto poradim dok ne ustane. Jao jedva cekam da prodje 3 nedelje od mmr pa da budem mirna. Inace je gnjavim od petka kao ludak, zapitkujem kako kaze kuca, kako kaze vozic, kako dunja kaze jos, kako ovo kako ono, hajde ovo hajde ono. Kao da je proveravam da nije nesto slucajno zaboravila od primanja vakcine. Dete ce svisnuti od mene[sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 8:18:05)

Jutro..kafica[sm=kava.gif]




mamin mish -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 8:31:36)

Dobro jutro!
Evo i od mene jedne [sm=kava.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 9:55:31)

Jutro mamice [sm=kava.gif]
MiLj [sm=smiley31.gif] Bice sve u redu.




adulence -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 9:58:50)

dobro jutro mamice,ljisho ma bice ona super,mada mogu misliti kako ti je verovatno smo svi po malo paranoicni kada su vakcine u pitanju...no to je za drugu temu...
ja odvela moju zvrcu u vrtic,sad probudila mm pa cemo da pijemo kaficu....rucak za danas imam...




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 10:05:44)

hvala mame. Ne bih se ja nervirala ali sad taj nos. Poslednji put je slinila pred rodjendan (secam se da smo je za rodjendan mucili inhalacijama pa smo posle uljucili bratanca da se zajedno inhaliraju pa je sve bilo ok). Prosto me to zivcira sad. Radi crv sta da radim[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 10:46:36)

Dobar dan mame[sm=smiley1.gif]
Redovno vas citam ali tesko stizem da nesto i napisem. Vuka sam ispisala iz vrtica pa sam sada sa obojicom po ceo dan plus ostale obaveze[sm=smiley29.gif]
Ljubim vas sve i veliki pozdrav od nas[sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 10:47:58)

Cao mame!
Ljisho, nemoj se jediti, mozda je i ova promena vremena doprinela. Evo i moj beban je proslinavio... Mada su kod nas izgleda 5-ice...
Luk je zakon, mada mi nismo zapuseni, samo curka...
Mm se razboleo... Isla sam po njega u firmu, sinoc je imao 38... Mada ovog proleca je na nesto gadno odreagovao alergijski izgleda, proslog proleca je bio pod kontrolom, i od alergije njemu hoce temperatura da skoci... Eno ga lezi... Ja bila u Crkvi, Blagovesti su danas.
Kako li je Sanjicina Teodora, nadam se da je dobro.. Kod mene bomba u kuci, a i svekar i dolazi danas.. A bas mi se ne radi nista posebno. Stavicu hleb u pekaricu, to cu odmah da ne zaboravim.. Ljubim vas




adulence -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 11:49:42)

Mm i ja kafenisemo i posteno se iscakulisali....hehe....
Diksi drzi se...
Jao torbice Blagovesti,bas lep praznik...ajde da nam svi brzo ozdrave...ja sutra primam poslednju injekciju i idem na kontrolu za ovu gnojnu anginu...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 14:30:59)

Torbice hvala sto mislis na nas. Borili smo se temperaturom koja je bila 39,6. Dosao mi je mm, pa je mnogo lakse. Danas joj je temp.37, ali zali se na stomak i da joj he muka. Kaze da ne moze da hoda i non stop joj se spava. Izgleda je potkacila neki stomacni virus. Nista nece da jede. Samo bakinu supicu.
Uspela sam da odspavam sinoc, a mm je dezurao.
Sofija je nesto pocela da kasljuca, ali ne cesto. Sutra je vodimo kod dr da opet ne zakaci nesto. Odmah sam ukljucila inhalaciju.
Bas mi je zao sto nisam danas isla na sluzbu. Isao je mm za sve nas.
Torbice jel si isla nekad u manastir Celije i Lelic?




Torbica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 18:46:40)

Sanjice, drago mi je da joj je bolje. [sm=smiley1.gif]
Joj nisam bila, nije jos bilo prilike, obisli smo razne manastire ali Celije i Lelic nismo jos. Divan mi je ovaj post, od pocetka sam bila na svim Predjeosvecenim Liturgijama pride. Decica u vrticu pa ih nisam jurila po Crkvi kao nedeljom, hehe.. Samo nek su zdravi, blago meni, onda je sve lako. [sm=smiley1.gif]
Deda stigao, ide na fizikalnu za rame, pa svaki dan u 15h ima struju po 15 minuta. Bice tu cele nedelje.
Kad sam uzela malenog iz vrtica kaze sestrica, ne curi nos, hehe. Al taman je procurio u kolima. Drzalo ga ispiranje od jutros ceo dan. Jupi!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 19:25:12)

Torbice obavezno da ides tamo. Ja sam nekoliko puta tamo bila i opet bih otisla. Uh kakva milina. Prosto ti se ne izlazi iz crkve zbog mirisa koji se oseca.
Da ne bi bila vise off Teodora uzela moj tablet da igra igricu. Ja sam bas leskarila, a mm se bakce oko dece. Sad da nahranim Sofiju i da je ususkam u krevet. Zeljna sam citanja knjige.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (7.4.2014 20:48:17)

samo da se javim laptop mi u kvaru nemam pojma sta mu je [sm=smiley29.gif] pozajmih deverov samo da vidim sta ima novo kod vas pozdravljam vas sve




mama micki -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 7:09:41)

Dobro jutro mame. Ja ispratila mm i Teodoru, Sara spava a ja pijem kaficu pa da vidim šta radite. I vidim da sam prva od jutros, pa izvolte ko je za [sm=kava.gif]
Biće lep dan danas. Odoh nešto da poradim po kući dok zvrca spava pa posle idemo u šetnju. Danas imam ručak pa neću da kuvam, tako da imam više slobodnog vremena.
Doco brzo popravi taj lap top pa ajde na kaficu![sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 7:38:20)

Dobro jutrooo....ja ispratila mm i Ivu u vrtic i na posao...danas pocinje sajam gradjevine i firma moje mame ima stand,pa su me pitali da radim kod njih ovih 5 dana,uzbudjena sam nisam radila od kada sam ostala trudna,pa eto malo u pauzi od ucenja...hehe




emicaa -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 7:51:04)

Dobro jutro i od mene,opet smo imali lošu noć,stalno je u snu plakala i baš se vrtila pa sam je stavila pired sebe ali ni to nije pomoglo.onda oko 5 je nahranila i počelo vani grmit i sjevat pa više nisam smjela zaspat [sm=smiley13.gif].lijep dan vam želim




emicaa -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 7:51:54)

I daaaaa,danas nam je 5 mjeseci [sm=smiley36.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 8:12:22)

dobro jutro,evo pisem sa mog laptopa,isla sam na neku opciju pri startovanju windowsa i sad mi je sve kao na pentijumu onom prastarom ako iko kapira sta pricam,prozor razvucen ikonice neke isto razvucene,grafika nikakva al nema veze bitno je da radi.
Dora evo kuca sa mnom [sm=smiley36.gif] mi sutra idemo za Bg na kon trolu i kod moje kume da vidimo bebu,bas se radujem
EMICE ti se bas namuci sa tim spavanjem




Peace* -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 8:57:00)

Luka počeo da kašlje juče, odemo kod dr i pobegli smo glavom bez obzira. U čekaonici ozbiljno bolesna deca. Uključila sam pantenol*efedrin*fiziološki inhalacije, i već danas lepše kašlje...




Torbica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 9:37:26)

IZVORNA PORUKA: Peace*

Luka počeo da kašlje juče, odemo kod dr i pobegli smo glavom bez obzira. U čekaonici ozbiljno bolesna deca. Uključila sam pantenol*efedrin*fiziološki inhalacije, i već danas lepše kašlje...

[sm=smiley20.gif]
Cao mame! Kod mene standardno, utorkom i cetvrtkom kampujem u vrticu, prvo cu po decake oko 14 pa po smizlu posle njenog sportica i engleskog u 15 i 30, pa moj hor veceras... Uzivajte u suncu, pozdrav




lelaigor -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 9:42:41)

Dobro jutro. Sva sam nikakva. Imam neku cistu na zubu i nerviram se jako. Moraće da mi seku desni i odseku koren... [sm=smiley19.gif] Danas idem prvo na lečenje. Jel' imala neka nekad slično iskustvo?




pocahontas -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 10:32:31)

meni se desilo, daju ti anesteziju pa nije strasno, vazno da odes na vreme i to obavis jer kasnije uzaaaaasno boli i ako cista naraste teze se prima aneatezija, samo sto pre to odradi i ne sekiraj se, nije nista strasno!




lelaigor -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 10:40:23)

Mene sad trenutnoništa ne boli, imam samo gnojnu kesicu iznad zuba. Nije ništa veliko otečeno...Valjda ću preživeti. [sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (8.4.2014 11:11:44)

ma mkod na snikako da se to spavanje malo ustabili,par dana spava fino i onda opet lose [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>