|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za dojenje
8.5.2010 16:45:10   
dijana1*
Ja sam prosle nedelje kupila ovaj jastuk i sve pohvale za njega, vredi svaki dinar. Za sada ga naravno koristim samo za spavanje i savrsen je. MM se pre par dana. u snu slucajno naslonio na njega i od tada je borba ziva ko ce sa njim da spava pa razmisljamo da kupimo jos jedan da ne bi bilo problema user posted image sto on kaze kako god da se naslonim udobno je, ne moram nista da izvlacim, pomeram. . . . svaka cast na izumuuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Jastuk za dojenje
8.5.2010 21:16:37   
Anoniman
hahaha...i moj dragi je jutros zaspao na jastuku... nadam se da mu se nece zasvidjati....jer tjemo morati da kupimo jedan...user posted image

Inache...moja ideja o pravljenju ovog jastuka bi propala...jer ne bi mogla nigde da nadjem ovo punjenje... a ja mislila da je punjenje kao kod obichnog jastuka...pa bi onda shila... ovako ta opcija otpada....

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 19:05:06   
Cvorak
I ja sam od pre par dana postala ponosna vlasnica Beluga jastuka.user posted image Sjajna stvar. Samo, ne smem da ga ispuštam iz vida, jer ga moj muž prisvajauser posted image user posted image user posted image
Svaka čast, nije jeftin ali vredi svaku paru.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 19:10:11   
Snelle
Cvorak, gde si ga kupila i koliko si ga platila?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 19:44:09   
dijana1*
Snelle imas u Aksi, ja sam platila oko 2300 nisam sigurna ali uglavnom je 2000 i nesto, i mnogo dobra stvar. MM i ja se vec raspravljamo oko njega on kaze "to je jastuk od mog sina, i moj sin ga meni daje" user posted image a ja mu kazem ja nosim tvog sina i nas je dvoje tako da jastuk treba da bude kod nas user posted image user posted image user posted image . Borba ziva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 19:50:18   
Snelle
user posted image Ma ja razmišljam još odavno o njemu, i nikako da ga kupim, i sad pred porodjaj se opet nešto razmišljam. Ja bih ga možda više koristila kao pomoć pri dojenju, jer ne znam još koliko imam vremena da spavam na njemu user posted image Našla sam belugin site. Kod njih košta 2.290 din, i za tu cenu dobiješ i jastučnicu po želji i poštarina je u to uračunata, pa zato pitam za cenu u Aksi.
Al sam stipsa, gledam svaki dinar da uštedim user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 19:54:30   
dijana1*
Ja sam napisala okvirno user posted image ali ti mozes da ih nazoves pa da pitas, mozda nesto da i ustedis user posted image imaju i u Aksi sve boje kao na sajtu pa ti biras, samo ti je Aksa prednost mozes odmah da vidis da li ti odgovara ili ne. 

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 20:04:15   
Nensi*
U Aksi kosta 1990 din

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2010 20:05:37   
Snelle
IZVORNA PORUKA: nensi27

U Aksi kosta 1990 din


Aha! Eto rešenja user posted image Hvala nensi user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 9.5.2010 20:06:27 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Jastuk za dojenje
10.5.2010 17:06:26   
Cvorak
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: nensi27

U Aksi kosta 1990 din


Aha! Eto rešenja user posted image Hvala nensi user posted image


Ja sam naručila preko Beluginog site-a. A pre toga sam bila u Aksi u Immocentu da ga opipam i tamo je cena ista kao i preko site-a, a kako nisu imali željeni mi dezen, ja sam naručila preko interneta. Ne znam u kojoj to Aksi je 1990din, treba proveriti user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Jastuk za dojenje
10.5.2010 17:32:38   
dijana1*
I ja mislim kao Cvorak, kupila sam ga pre par dana i sigurna sam da je oko 2300 din

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Jastuk za dojenje
27.5.2010 13:54:52   
Shishica
Na kraju kupili smo ga..

Ne da sluzi nego ne bi mogla bez njega.. i kad dojim i kad mala spava i odmara.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Jastuk za dojenje
29.5.2010 10:56:26   
Anoniman
Ja moram da pohvalim belugu user posted image user posted image user posted image

Pre par nedelja sam zatrazila dopunsko punjenje....jer je ovaj jastuk koji sam dobila prilichno prazan.... Dopuna nije stizala...i ja sam mislila da su me zaboravili... user posted image

Medjutim....dolazi mi danas poshtar...i nosi JASTUK user posted image Dobila sam nov jastuk u znak izvinjenja shto mi nisu poslali dopunu kao shto su obetjali... user posted image

Znachi....prijatno sam iznenadjena....svaka im chast na profesionalnosti.... user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Jastuk za dojenje
3.6.2010 21:05:42   
MASHKA
juče sam ga poručila - danas mi je stigao.
deluje super, noćas da prespavam na njemu pa vam sutra javljam utiske!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Jastuk za dojenje
7.7.2010 22:32:00   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jastuk za trudnice

Beluga jastuk predstavlja neverovatno pomagalo svakoj trudnici, mami, tati....tj. celoj porodici.
Svrha ovog jastuka je da Vam bude udobno!

Tokom trudnoće:
* ispraviti ga duz tela i jednom nogom opkoračiti, a on će svojom dužinom od oko 1.5 m pružiti potporu ispod glave stomaka i nogu.
* saviti ga u obliku potkovice i udobno se smestiti na njega,
* ili ga presaviti na pola i koristiti kao oslonac za noge

Beluga jastuk se sastoji od navlake specificnog oblika i punjenja polistirenskim perlama, koje mu daju potrebnu elasticnost i anatomsku prilagodljivost obliku glave, vrata i kicmenog stuba. Beluga jastuk je potpuno neskodljiv po zdavlje, ne sadrzi zice, federe niti slicne elemente, tako da je povreda majke i bebe potpuno isključena. Uz Beluga jastuk dobijate jastučnicu odabranog dezena.

user posted image

user posted image




_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Jastuk za dojenje
19.8.2010 22:52:26   
Nana*
Mm mi ga je kupio pre nekoliko dana. Posto znam za funkciju i korist od zaove, kod koje i ona i muz i cerkica od 7 godina i beba uzivaju u njemu. Ja se sad vec par dana ne izvlacim iz njega a ni mm user posted image

Kad sedim stavim ga iza ledja, legnem u njega, kad lezim sa strane stavim ga medju noge, kad hocu u polulezeci polozaj bez problema ga namestim. Stvarno je super i rekla sam treba ga koristiti bez obzira da li si trudan ili ne, mlad star, znaci uvek user posted image

Ovde su mali jastuci do 140 cm tu do 40 eura, a veci koji je meni muz kupio 180 cm od 50 pa na gore...
Mislim da se jako lako moze sasiti, ko zna da sije.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Jastuk za dojenje
20.8.2010 8:40:44   
Jele
Ja sam ga kupila kad sam bila trudna sa Urošem i super mi je pomagao kod spavanja, stavim jedan kraj između nogu i super, pa onda kao uzglavlje kad gledam TV, pa onda kada je Uroš počinjao da sedi kao potpora i graničnik za njega, pa onda kada smo spojili krevetac i naš krevet između da mu nogica ne upada u rupu, a i kad spava kod nas da ne udara glavom u ogradicu... Jedino mi za dojenje nije koristio, nikako mi nije bilo zgodno, tako da bih ga ja preimenovala u Jastuk za trudnjače user posted image

Sad je već vreme da ga vadim iz naftalina, narastao stomak, ne mogu da se namestim da spavam...

< Poruku je uredio Jele -- 20.8.2010 8:41:22 >

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Jastuk za dojenje
20.8.2010 16:58:36   
pepeljuga
obozavam beluga jastuk za dojenje iako ga koristim za sve osim za to user posted image
bio mi je jako koristan posle carskog reza jer sam spavala na njemu kad sam dosla iz bolnice a i sad mi je udoban za leskarenje, mm i ja se otimamo oko njega user posted image
osim toga koristan mi je i da zagradim bebu ako je ostavim na krevetu ali jedino mi nije zgodan za dojenje, nikako ne uspevam da se namestim user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 20.8.2010 16:59:17 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Jastuk za dojenje
16.9.2010 22:56:39   
Jele
Evo da podignem temu, ima zainteresovanih trudnjača u temi III tromesečje...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 0:33:03   
Anoniman
moze li neka vlasnica jastuka da mi pomogne tako sto ce svoj jastuk da premeri i napise mi dimenzije?
ajde ljubim vas posto planiram da ga sasijem u sto skorije vreme.
user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 12:29:03   
Verus
Macaki, ja mogu kasnije danas: kako ti trebaju mere? (mislim, ja ne umem da sijem, tako da ne znam kako bi se to merilo?user posted image ), on je savijen, kao slovo U, pa jel ti tako treba duzina, debljina?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 12:29:57   
Verus
Da dodam da ga ja i dalje koristim: super, super stvar.  Stavim ga u krilo, pa H na njega i tako joj dam flasicu pred spavanje.  Noge na tabure i uzivancija, nema savijanja ledja itd.  Odlican je. 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 12:40:16   
MASHKA
sve pohvale, i dalje ga koristimo!
sada zagradim bebu i ona tako vežba sedenje.user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 18:44:16   
Anoniman
verus, izmeri koje su duzine tih krakova od pocetka do krivine, koja je ukupna sirina jastuka i koja je sirina svakog kraka. i reci mi koje je tvrdoce.
user posted image

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 18:49:39   
Verus
Hocu! Kod mene je tek 13h , tako da ja ne dodjem kuci pre 22h po vasem vremenu: ali cim dodjem merim po uputstvima.  Mozda je glupo pitanje, ali kako da ti opisem tvrdocu? Ovaj se malo "udubio" pa je po mom misljenju mogao biti tvrdji, ali ne znam kako bih ti opisala kako je bio?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here