|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativno
3.12.2019 10:44:25   
Filadendronka
Ja sam odusevljena sapunima, prelepoooooo!!!! 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Kreativno
3.12.2019 13:13:34   
Khaleesi
Hvala draga😘

Prijavi se na insta. Bice 3 dobitnika 🤗

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Kreativno
3.12.2019 15:01:06   
flamingos
Khaleesi,svaka čast,bravoooo👍


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Kreativno
3.12.2019 18:14:39   
Khaleesi
Hvala draga user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Kreativno
3.12.2019 22:53:26   
MamaNecaVo
Bravo, meni ne bi palo na pamet police sama da pravim po principu bacicu pare na gotove 🤷‍♀️


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Kreativno
3.12.2019 23:03:53   
Mirko Svirko
Khaleesi,jel ovo mija sapuni i na fb?Sad sam gledala ako si to ti bas mi se svidelo.Nesto bi spremila sestri za ng i  svideo mi se jedan poseban sapuncic 🤗🤗🤗

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:11:22   
Khaleesi
E Mirko sad vidim poruku. Jeste MiJa sapuni. Ima insta i fejs. Mada vise ljudi prati insta... I tu se vise cujem sa kupcima 😉 dodaj na insta ako imas pa pusti poruku... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:13:10   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Bravo, meni ne bi palo na pamet police sama da pravim po principu bacicu pare na gotove 🤷‍♀️


Ja sam trazila gotove, ali  ista nije odgovaralo jer mi ja malo kupatilo i ima te kose zidove. Kada smo kupili stan imali smo mali premali uzasni lavabo. I onda smo mm i ja napravili zajedno ono kao deo od medijapana i radne ploce i stavili super novi lavabo... 


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:30:23   
MamaNecaVo
Ahaaa jasno. Hvala na pojasnjenju. ❤️


Mm se priprema da pravi element koji ide ispod lavaboa.kazu navodno sve ti u Agaciji iseku ti samo spojis. Videcemo da li je zaista tako

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:33:34   
Sanjica26 RR
Samo im das mere i oni ti iskantuju. Ti posle sastavis. Mm sve tako radi. Sad plakar pravi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:46:00   
Khaleesi
I mi smo tako veliki plakar napravili i to za kupatilo i kuhinju. Mnogo je bolje i od forme i ne znam cega jer je iverica mnogo punija i kvalitetnija.  Mada i dodje duplo skuplje nego u radnji ali je kvalitetnije i dugotrajnije 😉


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:48:25   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Ahaaa jasno. Hvala na pojasnjenju. ❤️


Mm se priprema da pravi element koji ide ispod lavaboa.kazu navodno sve ti u Agaciji iseku ti samo spojis. Videcemo da li je zaista tako


Mi smo u Darexu narucivali. Ne znam kolika je razlika jer u Agaciji nismo bili. Kupovali smo i u Eurohrastu misl da se tako zove, nego su u Rakovici daleko su nam... Pa se Darex vise iaplati I jeste das mere iseku i kantuju, kantovanje se placa. I ne kantuje se sve. Imas i neko Abc kantovanje to je skuplje ali bolje za te elemente kupatilo ili gde ce vise voda da praska... 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Kreativno
4.12.2019 11:53:46   
Khaleesi


user posted image Vidis kako je nezgodan cosak i kriv zid. Sve je po meri, moja je zamisao i kdeja on je narucio i zajedno sastavili. Lavabo sam ja birala mnogo mi se svidjao taj elipsasti i bas lepo izgleda... Nemam sliku kako je bilo pre sa tim investitorskim lavaboom... 🤣

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Kreativno
4.12.2019 15:24:10   
Mirko Svirko
Khaleesi mogu da ti pisem na fb?Nemam instagram.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Kreativno
4.12.2019 17:43:33   
Khaleesi
Mozes naravno 😘


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Kreativno
4.12.2019 20:44:29   
bebilule
Juče i danas sam nešto pokušavala. Na kraju mi Deda Mraz najdraži.



user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Kreativno
4.12.2019 20:49:04   
Dragica Draga
Wow, jesu to rodjendanske pinjate?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:05:36   
bebilule
Imaju neku akciju u vrtiću, pa su pozvali roditelje da doprinesu. Prodavaće to na nekom bazaru. 


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:08:16   
milicicak
 Bebi, odlican ti je Deda Mraz, skroz profi!


I mi imamo neku prodaju novogodisnjih rukotvorina, mozda ti ukradem ideju 😉

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:10:43   
dunja RR
Pinjata Deda Mraz je vrhunski Bebi user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:11:32   
Sanjica26 RR
Bebi, bas si darovita. Bravo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:12:43   
Filadendronka
Bebi Lule, odlicno sve izgleda. Deda Mraz moze odmah u neku radnju na prodaju. Ja pravim cestitke, ali posto cemo slati medjusobno ne smem sad da okacim. 🙈😁

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Kreativno
4.12.2019 21:14:49   
dunja RR
Fili mi ćemo za vikend, malopre smo iz knjižare dovukli svašta nešto, još poštari da prestanu da štrajkuju, i biće super.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Kreativno
4.12.2019 22:43:24   
Khaleesi
Bebi aupee je Deda, a jel on punjen bombonama tako nesto? Kao na filmu kad mlate pinjatu ili samo je dekorativan? Od cega ga pravis? A ovi mali jednorozi, jel iati fazon kao deda? Samo malo... Bas je zanimljivo... Meni se ti mali bas svidjaju ako objasnis postupak da napravim deci 😁


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Kreativno
5.12.2019 6:35:34   
bebilule
Kh, ideje nadjem na netu. Ovo su prave pinjate koje se mogu udarati. Nisam ni ja štela, prije ovih sam pravila samo jednu za M rođendan.


A ovi jednorozi su super, lako se i prave o mogu puno bolje izledati. Našla sam na netu isto, pod unicorn christmas ornaments. Kada bi se rog pravio od Fimo mase kada bi ovi cvjetići bili baš cvjetići, a ne ovaj papir... Uglavnom lijepi se sve na kuglu, ostane onaj dio koji se kači za jelkicu. I definitivno kupujem pištolj za lijepak! 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here