Razgovori mama 5/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Trcosava -> Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 7:10:33)

Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/aie-mame-n.jpg[/img]




Torbica -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 7:54:21)

Dobro juuutro![sm=smiley1.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 8:32:57)

dobro jutro [sm=kava.gif]
Meni stizu svekijevci iz Svice bice mesec dana ovde,ala ce nas biti puna kuca [sm=smiley29.gif]




jole82 -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 9:23:34)

Ajd i ja da se zapljunem [sm=smiley36.gif]
Dobro jutro mame...
T nema temp od jutros...sanjah za poziv dr da ce biti 19. maja...pa videćemo jesam li ubola[sm=smiley36.gif]
Lep dan i praznik vam želim




emicaa -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 9:25:23)

Dobro jutrooo,mi se pakujemo večeras oko 8 krećemo.Ovaj mala žaba vrišti od kad se probudila,baš je razigrana od jutros,okrene se na stomak pa vrišti što je uspjela pa se vrati na ledja i vrišti još više [sm=smiley36.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 9:48:39)

Dobro jutro mame. Meni Sara od sinoć povraća i ima proliv, verovatno je zakačila stomačni od Teodore, ali nema temperaturu, dadoh joj malopre linex. Ja ću sad do radnje, kod nas sve radi, pa popodne na posao, hm... praznik rada šta ćeš.
Jole drago mi je da je slatkiš bolje.
Srećan vam praznik i uživajte dok možete, ja dežurna i u nedelju...strašno[sm=hudicek1.gif]
Želim vam lep dan!




Torbica -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 9:51:08)


IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Ajd i ja da se zapljunem [sm=smiley36.gif]
Dobro jutro mame...
T nema temp od jutros...sanjah za poziv dr da ce biti 19. maja...pa videćemo jesam li ubola[sm=smiley36.gif]
Lep dan i praznik vam želim


[sm=smiley36.gif]
Tako sam ja sanjala psihologicu posle poslednjeg vidjenja, sad prosle nedelje, imali smo Mama klub, i posto se piskaramo mejlom, kazem joj.. Posto joj uvek prenesemo utiske i sta smo skontale posle istog. A divna je i mnogo je volim i mnogo mi je pomogla u roditeljstvu. Kaze ona posle odgovora - PS - nadam se da me nisi vise sanjala [sm=smiley36.gif]




jole82 -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 10:30:51)

[sm=smiley36.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 13:38:22)

Pozdrav mame!

Mi smo svi jos uvijek bolesni, cure malo prizdravljaju polako a danas rostilj iz tave....dan je ljepsi nego sto se ocekivalo, pa smo se malo gusterali i na suncu....nadam se da ce do veceras ostati ovako. Nadam se da se lijepo provodite danas.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 17:58:56)

zdravo drustvance ,meni stigli svekijevci pa nisam stigla da pisem,dobih gomilu poklona,sta cu kad me svekrva voli [sm=smiley36.gif] ujedno i zna moju slabost prema krpicama,hvala joj u svakom slucaju [sm=bravo.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 21:18:07)

e doco,blago tebi,još ti daleko pa još i donosi poklone!!!![sm=smiley36.gif]
mi se lepo naskitasmo




adulence -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 21:30:46)

Dobro vece mi se danas nauzivasmo kod mog tate,kuca,dvoriate...milina...tata pravio rucak,cuvao Ivu,a ja se naodmarala,a sutra nam dolazi moja mama...jole mnogo mi je drago ato je T bolje...




jole82 -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (1.5.2014 21:46:32)

adulence[sm=smiley31.gif] evo ceo dan nije imala temperaturu..čak joj je bila i niza malo...oko 36-36,2... merila sam joj nekoliko puta jer mi bila baš hladna...to nam se i prošli put desilo posle viroze..

Eto još jednog dokaza da je bio virus u pitanju[sm=smiley13.gif] od bakterija ne padne temp naglo i tako nisko...

Evo došli nam upravo kumovi na tzv. večernji uranak roditelja sa bebama[sm=smiley36.gif]
pa odoh malo da se družimo [img]http://yoursmiles.org/tsmile/drink/t0348.gif[/img]




Klarita -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 3:19:59)

Mamite, da se zapljunem kao co'ek odje...jos svracam u temi trudnica, a red je da se preselim kod vas [sm=smiley36.gif]
Cituckam, pa sam u toku.
Kod nas kisurina danima, bljak i fuj. Naspavala sam se danas, pa evo pozavrsavah sve po kuci, vidim ukljucen mi lap top, pa da dzvirnem. prepodne cemo imati goste. Dolaze meni dragi ljudi, kumovi i pobratimi da vide malog i da se izvidimo i mi stari, pa sam sredjivala i redjala sto i tanjire, pravila spisak za jutarnju kupovinu i takooooooo.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 8:26:52)

Dobro jutro [sm=kava.gif]
ANCI sve ima svoje i prednosti i mane,ok su oni,nego nas bas bude puna kuca kad su tu ,a ima dana kad to uopste nije lako
EMICE nam je verovatno u putu ili je stigla [sm=bravo.gif]
ja danas moram sa sveki i Dorom do grada da kupim neke poklone kumovima za Dorino krstenje




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 12:44:46)

dobar dan mame. Nadam se da se provodite. Moji su svi napolju a ja sam unutra jer moja D spava (a nikad nisam kupila baby monitoring). Jedva cekam da bude dovoljno velika da ustane iz kreveta i lepo izadje napolje. Cak se razmisljam da uskoro skinem ogradicu sa kreveca posto je to ionako krevet za decu do 7 godina jer zna da sidje sa kreveta, mada se bojim njenog nemirnog spavanja da bi u toku spavanja pala sa njega.

Juce smo uzivali u dvoristu, rostiljali a danas mm pravi kotlic. Familijarno uzivamo, D je bas zanimljivo, cak juce nije htela da spava u vreme kada inace ima dremku pa se srucila posle rucka.


Ja odoh da vidim neke recepte za kompot od tresanja (uskoro ce mi trebati pa na vreme da se obezbedim potrebnim sastojcima s tim sto planiram sve sa fruktozom da pravim ove godine)

Pozdrav




anci kv -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 14:16:25)

emica je verovatno već stigla
Doco,nema te danas kod Milančeta[sm=smiley36.gif]
Sve sam dane pobutala,sve mislim da je nedelja[sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 16:49:17)

Dobar dan mamike,nadam se da ste lepo provele praznik i da su vam decica dobro sto je najbitnije,zelim vam lep viken bez kise,sto vise sna i odmora koliko je moguce.[sm=smiley31.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 16:52:59)

šerpi [sm=smiley31.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 17:03:24)

Anci [sm=smiley31.gif] bas mi je trebao jedan hug....




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (2.5.2014 17:42:04)

ANCI u nedelju ujutru idem na frizuru posto krstimo Doru
danas isla do grada sa sveki i Dorom da kupim neke pokloncice za kumove,posle isla do mojih ,pa se vratismo malopre ,sveki uspavala Doru pa ja malo odmaram,prosto mi neobicno da sto imam vise vremena za odmor,veceras idem na moju antistres grupu [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (3.5.2014 8:15:59)

Dobo jutoooo! Tako kaze moj Djole, neverovatno je sladaak, mada dzonja jos! Samo beban mi je ustao u 7 i 20 , ostali spavaju, a ja kujem planove za danas. I moja mama se najavila da ce naici.
Doco, srecno Krstenje andjelu malom!
A ovaj mali porazbija sve po kuci. Jutros je rasturio korpu za ves. Cega god se dohvati tresne o pod, da vidi sta ce biti, blago meni.... Nijedno dete nismo toliko skidali sa trpezarijskog stola kao njega, baraba mala. A toliko se ukakao jutros da sam ga vec kupala, hehe, veselo od ranog jutra!
Lep dan mame!




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (3.5.2014 8:22:00)

jutro [sm=kava.gif]
danas sumorno napolju,izgleda da ce kisa
TORBI hvala duso,mnogo se radujem krstenju
Lep dan svima




Anoniman -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (3.5.2014 10:47:35)

Dobar dan mame! Hajte na [sm=kava.gif].
Ja sam u poslu i pripremama za utorak jer nam je slava i krstenje Filipovo bas se radujem!
Ljubac za sve




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 5/14 [chat] (3.5.2014 21:02:52)

sta je ovo nigde nikog,mi sutra krstimo Doru [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>