Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Dunjava -> Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (4.5.2014 15:59:46)

Cao svima :) U 21. nedelji sam trudnoce i mislim da nesto nije u redu... Od pocetka nisam imala mucnine, vrtoglavicu, krvarenje, na pregledima je sve bilo savrseno u redu. Za dve nedelje idem na ekspertni ultrazvuk i plasim se da ce mi doktorka reci da nesto nije u redu. Nisam se puno ugojila za ovo vreme, svega 3kg, ne osecam da se beba puno pomera u stomaku, osetim nesto malo uvece kada legnem da spavam i to je to. Ako neko moze da mi napisi svoje iskustvo ili da me posavetuje bila bih veoma zahvalna na tome! Vrlo sam i mlada, imam 19 godina, pa me je mozda i previse strah sto mi je prva trudnoca.




Milagros -> RE: Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (4.5.2014 16:21:32)

Svaka od nas u trudnoći strahuje od lošeg nalaza,tegoba i imamo opsesiju da možda nešto nije ok sa bebom...opusti se i uživaj,trudnoća je baš posebno stanje žene.




Ivanka 75 -> RE: Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (4.5.2014 16:27:40)

Dunjava, ja u trudnoci osim stomaka nisam imal nikakve druge simptome koji bi mi pokazali da sam trudna. U prva 3 meseca uzgubila 3 kilograma, inda za 6 meseci vratila ta tri kg i jos 5.
Ne panici, nisam ni ja u 35oj.
Opusti se i uzivaj [sm=smiley31.gif]




Dunjava -> RE: Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (4.5.2014 18:38:20)

Hvala vam! :) Nadam se da ce mi jos neko nesto napisati.




jole82 -> RE: Imam strah da nesto nije u redu sa bebom u stomaku. (4.5.2014 18:53:10)

Imamo temu Važnost brojanja bebinih udaraca. Post sam prebacila tamo. Molim koristite pretraživač.




Stranica: [1]