|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.9.2020 7:54:55   
mikica88
E, jeste, kakav blam. Dve prljave soljice...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.3.2021 16:36:01   
dunja RR
Imali prošle nedelje zakaznu vakcinu za M, ja potpuno zaboravila pored haosa od obaveza (ma ni na kraj pameti mi nije bilo, potpuno zaboravila,a obično sve upišem u telefon), juče dr rekla mm kada je bio sa S zbog grla.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.3.2021 21:21:45   
flamingos
Dunja,nije ni čudo što si zaboravila pored svega što se izdešavalo.Zakazaćeš ponovo.Jeste li dobro?❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 18:47:30   
dunja RR
Jel beše ova tema može ako se uspavaš i ne odvedeš dete na vreme u školu user posted image

Evo jutros mi se i to desilo, prvi put za ove dve i nešto godine user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 18:57:58   
flamingos
Joj Dunja.Ne računa se-to je prvi put i ne spada u ovu temu.Ti si i više nego savršena mama.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 19:33:38   
dunja RR
Zakasnio je 15 minuta na prvi čas, a ja sam bila pod stresom jer nisam bila sigurna koji mu je čas prvi, a znala sam imaju kontrolni iz matematike (rekla mi juče jedna mama, on ne prijavljuje kada ima kontrolni).

Napisala sam jutros učiteljici mail sa izvinjenjem za kašnjenje, rekla je da nema problema. Na kraju je prvi završio kontrolni, i najbolje uradio, ali ipak nije bio prvi čas matematika, dobro je user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.10.2023 19:36:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 19:55:53   
flamingos
Dobro je prošlo.Eto vidiš-sve se dobro završilo.Bravo za tvoje dete.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 20:53:20   
Ivanka 75
Dunja, mi smo pre dve nedelje opusteno prespavale prvi cas, i jos opustenije dete otislo na drugi 😅

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 20:54:04   
Ivanka 75
Ja priznala rqzrednoj i ona joj opravdala. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 22:04:10   
dunja RR
Iv, pa to, ja sam napisala u mailu učiteljici da smo se uspavali, žena mi odgovorila da je nikakav problem, mislim da je najbolje reći istinu, a i njega tome učim. Zašto da "masla" što bi rekli Bosanci...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 22:40:55   
Ivanka 75
Ja se oslonila na nju da ce da ustane, ona iskljucila telefon i nastavila da spava. Meni sat zvoni u 15 do 8, pogladam samo, konstatujem vreme i nastavim da dremam. 
Racunam ona je kao i prethodnih dana sama ustala, spremila se i otisla. Nista novo. Oko 8, sto je moje vreme za ustajanje, prolazim pored njene sobe ona hrče 😂 Ajd lagano... 🤣

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
23.10.2023 22:42:30   
Ivanka 75
Posaljem razrednoj poruku "nas dve se OBE uspavale, dolazi na drugi cas. Mislim da nismo ni rekle mm za to, sad kad razmislim 🤔😀

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 6:22:41   
flamingos
Joj Ivanka.Ti me baš nasmeješ.Nama se još nije desilo da se uspavamo(što ne znači ni da neće).Navijem svoj alarm,ona svoj,ali-nikad se ne zna.Mada,kako spavam mogla bih da je budim i u pet da krene u školu.🤣

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 7:36:35   
IvanaSK RR
Sin je jednom zakasnio u školu. Bio je treći razred i ja sam se uspavala, maca bila beba i nešto prehladjena. Otišao je na drugi čas, a tadašnja učiteljica ga je toliko naplasila da je posle plakao i često mi govorio da navijem alarm da se ne uspavamo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 10:36:32   
Srecko47E
Meni se uglavnom desi,da se ja uspavam i da zakasnim na posao.user posted image
Doduse,zivimo blizu skole,pa kad je hica stignemo za manje od pet minuta...
To je ono,ma jos samo pet minuta!

Obijemi se o glavu svaki put,tih samo pet minuta.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 10:43:08   
flamingos
Kod mene nema tih pet minuta.U slučaju da zvoni alarm(a da pre toga nisam budna)-odmah na noge lagane.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 11:38:43   
Ana RR
Ja sam se jutros vratila u krevet kada je dete otišlo u školu i probudila se u 9:50 a radim od 9 user posted image što je najgore muž sedi u dnevnoj i ne budi me user posted image user posted image hit.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 14:11:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Joj Ivanka.Ti me baš nasmeješ.Nama se još nije desilo da se uspavamo(što ne znači ni da neće).Navijem svoj alarm,ona svoj,ali-nikad se ne zna.Mada,kako spavam mogla bih da je budim i u pet da krene u školu.🤣



Nas dve imamo po nekoliko alarma aktiviranih za kad se ide pre podne u skolu. Ali smo to jutro obe samo konstatovale i gasile 😊Moj alarm je u 7, pa u 7:25 pa u 7:45. Ovaj zadnji je za izlazak iz kuce, i tako je 7 godina. A njeni alarmi su izmedju mojih 😂Jednom je moralo i to da se desi 🤣
Ja nekad budem umorna jer sam do kasno na poslu pa ne mogu tako lako da otvorim oci ujutru. Ona je prilicno odgovorna, budi se sama odavno, ustaje i odlazi u skolu. Pogotovu kad pocne zima. Nema potrebe da i ja ustajem, u kuci je hladno dok ne nalozimo a ona ukljici grejalicu u kupatilu i njoj toplo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 15:59:04   
Srecko47E
Ja u poslednje vreme sve teze ustajem.
Vidim da je napolju mrak,pa...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 16:09:30   
flamingos
Meni Ivanka samo jednom zvoni alarm i to navijam svako veče za ujutru(kad dete ide pre podne u školu).Čini mi se da bi mi gore bilo to odlaganje na petnaest minuta.Ja kao vojnik.🤣Odmah ustaj.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 16:11:20   
Ivanka 75
To vojnicki bilo nekad. Sve se promeniko zbog popodnevnog nacina rada. Ja mrtvosana dodjem nekad u pola 11 i onda mi treba vise podrske za ustajanje 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 17:20:33   
flamingos
Naravno Ivanka.Šalim se ja malo.Ti radiš,umorna si,nisi badavdžija kao ja.🙄Doduše,umorna sam i ja,ali opet-to je drugačiji umor.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.10.2023 19:09:22   
Bambino1
Jooj  zene, zar i ova tema postoji. 🤣  Da se ubacim i ja, ne uspavljujem se ali se desi da zakasnim 5 min na posao jer ispred vrtica nastane guzva kada dolaze deca pa nemam gde auto. Medjutim, pre oko godinu dana radila sam jutarnje dezurstvo. Umesto da alarm odlozim na 5 min ja ga ugasim. U 6 moram da otvorim vrtic, ja se budim a ono 5:45. Za 5 min sam se spremila, nasminkala, spremila dete, odvezla njega u vrtic i stigla na posao u 6:03. Inace imam 12km do posla. I dan danas ne znam kako sam uspela da tako brzo stignem i da niko od dece nije stigao. Od tad se sama budim u 4:30, verovatno strah da ne zakasnim. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
27.10.2023 6:48:21   
flamingos
Bambino,desi se svakom ponekad da se uspava.Premorite se i ni ne čujete alarm.Bravo za tebe.Dobro je da si uspela da stigneš na vreme.Evo mom detetu zvoni alarm-znači nećemo da zakasnimo u školu.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
27.10.2023 15:29:16   
Srecko47E
Desava se i moze se desiti svima....
Pogotovo uz ono-ma jos samo pet minuta.
Prevari san lako.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here