|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.10.2009 9:46:10   
Anck Su Nmaun
I mom dragom  je za 19 dana  30- ti rodjendan... a vec mucim glavu cime da ga iznenadim...  ipak nije svaki  30-ti ..hehehheee

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 20:28:36   
bolice
mm je u decembru rodjendan a ja vec lupam glavu sta da smislim a da to bude originalno. dale ste neke lepe idejice, narocito mi se svidelo ono sa porukama da proveri... bas mi se dopada ova tema.
ja sam prosle godine dusu ispustila duvajuci balone jer sam zaboravila da kupim pumpu, potrpala ih sve u hodnik i cekala da se vrati iz nocne smene pa da ga napadnu. bio je odusevljen ali i kuca je bila ukrasena kao da je nova godina.
od njega sam dobila cvece u saksiji, dva komada, a moram priznati da ja nisam neko ko to odrzava. mislim, kaktus mi je satrulio, jadan. ali dobro, lepo me pitao sta zelim. doduse i rekao je da to nije sve pa kad smislim sta hocu da mu kazem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 20:59:34   
dunja RR
mm je danas rodjus i napravila sam mu tortu koju jos nije video, stize za sat vremena, pa ce da se iznenadiuser posted image

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 21:33:27   
Anoniman
user posted image mm je rođendan 1. decembra . Rzmišljam da mu kupim tegove za vežbanje.... pa da i ja imam neke vajde od toga!user posted image  
ma nema šta mu nisam kupovala, a prilično je specifičan..dok sam bila trudna , on se jadničak žrtvovao pa je jeo samnom i zbog mene se ugojio ...user posted image   sad moram da mu pomognem da se vrati u formu....user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 22:59:11   
viking
Evo jedan predlog, ne mislim ni na koga ovde konkretno, ali da znate da postoji ako vam nekad zatreba ne samo za mužev rođendan nego za razne zgode - u BG možete da napravite puzzle po željenoj slici koju donesete.
Jedna od mojih kuma je mužu za rođendan poklonila puzzle od 1000 delova sa njegovim sopstvenim likom što je meni totalno bez veze izbor, ja bih se odličila za neki drugi motiv, nešto što je njemu bitno a ne da slaže svoju facu, ali dobro... U svakom slučaju, možete da napravite puzzle sa likom vaše porodice, ili deteta, sliku sa ultrazvuka, sliku sa, sad lupetam, medenog meseca ili nekog važnog trenutka, omiljenog fudbalskog tima, automobila (vašu sliku u donjem vešu) ili šta je već vašem mužu/drugarici/detetu bitno...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 23:00:18   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: viking
sliku sa ultrazvuka


jao ovo je fenomenalna ideja za "kako reći mužu da si trudna" ili "kako reći roditeljima / prijateljima"
user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 23:01:57   
Anoniman


svaka čast viking i meni se dopada ova ideja za puzzle!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 23:02:34   
viking
To ja čuvam kao ideju ako ikada zatrudnim, ali mi je bilo glupo da vam ne kažem pošto mislim da je baš dobra ideja (nije što je moja) :) Ako ne bude ništa do aprila sledeće godine, dobiće moju golišavu sliku u 1000 delova pa nek sklapa user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 23:06:32   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
ako ne pre, tad ćeš sigurno zatrudneti

< Poruku je uredio guppy RR -- 1.11.2009 23:07:52 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
1.11.2009 23:11:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

To ja čuvam kao ideju ako ikada zatrudnim, ali mi je bilo glupo da vam ne kažem pošto mislim da je baš dobra ideja (nije što je moja) :) Ako ne bude ništa do aprila sledeće godine, dobiće moju golišavu sliku u 1000 delova pa nek sklapa user posted image




user posted image to neću da čujem!

naravno da ćeš da zabebiš .. sve ćemo... user posted image

i ja mislim da ću ovaj predlog da sačuvam za saopštenje....user posted image a možda i za rođus ukoliko ne nađem povoljne tegove....user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 11:30:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Evo jedan predlog, ne mislim ni na koga ovde konkretno, ali da znate da postoji ako vam nekad zatreba ne samo za mužev rođendan nego za razne zgode - u BG možete da napravite puzzle po željenoj slici koju donesete.
Jedna od mojih kuma je mužu za rođendan poklonila puzzle od 1000 delova sa njegovim sopstvenim likom što je meni totalno bez veze izbor, ja bih se odličila za neki drugi motiv, nešto što je njemu bitno a ne da slaže svoju facu, ali dobro... U svakom slučaju, možete da napravite puzzle sa likom vaše porodice, ili deteta, sliku sa ultrazvuka, sliku sa, sad lupetam, medenog meseca ili nekog važnog trenutka, omiljenog fudbalskog tima, automobila (vašu sliku u donjem vešu) ili šta je već vašem mužu/drugarici/detetu bitno...


EEeeej a gde to ima?! Nama je u petak sad godisnjica, pa mi to deluje kao dobra ideja da ga iznenadim! A bas sam htela da vas pitam da mi date predloge sta bih mogla da smislim, ali za nasu godisnjicu, ne za rodjendan!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 11:32:13   
Anoniman
Ima i fora da uradis solje za kafu sa vasom slikom...Ili svojim likom...
Ima negde u bulevaru,...naravno to nije dovoljno ali je slatko...
ovo za puzzle ne znam gde ima...mogu da pitam viking preko pp posto je nema na rr odavno

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 11:40:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


ovo za puzzle ne znam gde ima...mogu da pitam viking preko pp posto je nema na rr odavno



joj, ajd, bas bi mi bila fora! mislim da mi ne mm bas iznenadio! ko naravno uspem da stignem to da uradim do petka!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 11:47:42   
Lu
Viking je puna kreativnih  ideja ali i ostale cure,svaka častuser posted image
MM je juče imao rođendan,dobo je tortu i džemperuser posted image
Čovjek ne voli iznenađenja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:30:39   
Trcosava
ja odavno smišljam šta bi mužu za rođoš...ali mi sve tuga jer ne znam koliko ću imati snage da se mlatim...plus ja ne radim - malo mi glupo da mu kažem da mi da pare da idem da mu kupim poklon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim se mojima da kažem da kupe u bg pa kad budu dolazili da mi ponesu, znam da je gledao jednu IGRAČKU kad smo mi bili zajedno u Bg user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:32:02   
Anoniman
ja bas smisljam sta bih za godisnjicu... i smisljam... i smisljam! al nikako da smislim! 

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:35:23   
buhla
ja mm kupujem non stop gaće user posted image
mislim da ih ima duplo više nego ja!

Pada mi na pamet, pošto on piše za novine i ima dosta svojih tekstova, da nosim negde da urade kao knjigu, zbirku tih priča, a dam drugarici koja je isto novinarka da napiše predgovor, pa da bude baš kao prava prava knjiga user posted image  ako stignem za novu godinu da mu dam kao poklon, ako ne onda za rodjendan u aprillu!

p.s.
drugarici ću tako knjigu sa našim slikama, pošto se znamo od malena, pa ispod svake po neki komentar user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 17.11.2009 12:36:22 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:38:48   
Anoniman
ajd mi pomagajte, curke! Ne znam sta da uradim za godisnjicu!

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:38:50   
Anoniman
cekam odgovor od viking...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:43:47   
Anoniman
evo stampanje slika na soljama...nije ni skupo
KLIK
ili
KLIK opet

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:48:39   
NONA79
ja sam za poslednji rođendan mm poklonila knjigu - zbirku ljubavne poezije Tebi pesme ljubavi. oduševio se kao ni za jedan do tada....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 12:50:45   
Anoniman
MOj muz je najvise odlepio na poklon koji sam mu dala bez povoda..uzela sam jedan mali, ka drveni rokovnik (jako malo, boja papira je kao boja drveta...sav je takav,.,rustican) i na svakoj strani napisala po nesto...Svakakve neke neznosti, duhovitosti, neke stvari koje samo on i ja znamo i tako do kraja tog rokovnika...
Pao je u nesvest..uopste nisam ocekivala takvu reakciju...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 18:10:35   
Anoniman
žene, jel skontao neko na kraju gde rade taj puzzle ?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 18:17:00   
buhla
da pokusamo da izgooglujemo dok viking ne javi oti, a oti nama user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
17.11.2009 18:26:12   
Trcosava
aj sad.... da me ljubite za puzzle

našla sam ovo

KLIK

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here