RE: Slike nase decice - VI deo :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Torbica -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 8:12:52)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi,najmlađi se zove Đole,je li tako? E njega uzimam za zeta [sm=smiley36.gif]

Najmladji je David! Srednji je Djole! Kojeg god zelis, nismo se jos obecali [sm=smiley4.gif]




vikiveki -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 8:15:35)

Videćemo ,najmlađi mi je najslađi ali mi je mnogo mlađi od ćeri,možemo da provodadžišemo za mlađu sestru od tetke




Torbica -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 8:18:33)

Pa da, tako sam i shvatila, za familiju!




Klarita -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 8:56:58)

Svi su prelepi i preslatki, duse nase.

Tasho, tek kad vidim tvoje shvatim kako leti vreme, a kao da sam juce citala postove kako spremas Marku hranu, pasterizujes vocke [sm=smiley13.gif] jao majko mila, i tacna je ona "Komsijska deca najbrze porastu" [sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 9:00:48)


IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Torbi,najmlađi se zove Đole,je li tako? E njega uzimam za zeta [sm=smiley36.gif]

Najmladji je David! Srednji je Djole! Kojeg god zelis, nismo se jos obecali [sm=smiley4.gif]


ja ako budem imala jednog decaka,uzimam Anastasiju,nema veze sto bi bio mladji...:))




Peace* -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 9:09:29)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Tasho, tek kad vidim tvoje shvatim kako leti vreme, a kao da sam juce citala postove kako spremas Marku hranu, pasterizujes vocke [sm=smiley13.gif] jao majko mila, i tacna je ona "Komsijska deca najbrze porastu" [sm=smiley36.gif]


Veliki, veliki. Još jedno godina... i na konju sam. [sm=jezicek.gif]

Dok komšijska deca brzo rastu - to je u redu, ali kad tvoja deca brzo rastu - to je već [sm=smiley3.gif]!




bubulence -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 9:14:56)

jao kakvi medenjaci [sm=smiley27.gif].
evo i nas

[img]http://www4.slikomat.com/13/0603/g9s-palic-.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0603/emw-eme-01.jpg[/img]




Torbica -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 10:43:23)

Adulence [sm=smiley31.gif]
Bubi, preslatka je!




Misha i Ljisha -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:00:07)

evo da vidite zasto se ja cudim kako su vam deca tako cista na slikama [sm=jezicek.gif]

tokom nase cuvene setnje

[img]http://www4.slikomat.com/13/0603/a9-DSC-02.jpg[/img]

standardna slika po povratku iz setnje[sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0603/irq-DSC-02.jpg[/img]





Torbica -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:02:12)

[sm=9nebesa.gif] predivna je! Samo nek uziva andjelak!




Klarita -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:06:39)

Jao, Bubi sto je slatka...ne mogu da ocenim na koga lici. Mora opet da pogledam sliku (vasu)[sm=jezicek.gif]

MiLj, vazno je da dete uziva. Vidis, ja nemam gde da tako umusim dete, a rado bih[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:09:40)

IZVORNA PORUKA: Klarita


MiLj, vazno je da dete uziva. Vidis, ja nemam gde da tako umusim dete, a rado bih[sm=smiley1.gif]


sveki (a i mm) dobija rogove jer je ja pustim da bude tako musava, ma sta da je briskam vlaznim??? ona ionako ne podnosi vlazne izadju joj bubuljice, znaci jedino resenje konstantno umivanje a to bi znacilo da D pojede visnju i idemo da se umivamo pa posle pola sata pojede visnju pa idemo da se umivamo. Ma ko ga sisa. Sto moja mama kaze "Voda sve opere samo prljavu dusu ne moze" (tako nekako)[sm=smiley36.gif]

Nego moram da iskomentarisem Ivu kako je porasla. Covece bas se vidi da je mnogo mnogo zrelija. Naspram moje D izgleda kao vec veeeeeliko dete[sm=bravo.gif]




World -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:09:50)

DIvno Ljiso, slatko je zaspala bas.. nego cime skidas fleke? [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:11:43)


IZVORNA PORUKA: World

nego cime skidas fleke? [sm=smiley36.gif]



hahah fleke se ne skidaju[sm=jezicek.gif], nece pa nece. Sram ih bilo. Ne brigam se po salasu joj oblacim uglavnom stvari koje je vec iznosila ili stvari koje su nam poklonjene i vec stare[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:14:37)

Jao, kakva su divna dečica! [sm=smiley1.gif]
Nisam dolazila dugo na ovu temu, sram me bilo. [sm=smiley13.gif]
Moji su danas imali šeširijadu u centru, baš pregledam slike, pa ću vam staviti da ih vidite sa šeširima.




Klarita -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:14:50)

Ma, jes' ce trcis na pola sata da je umivas...Kad se K razigra na ulici (kod mojih, ovde gde smo, jedva udenemo i kola da parkiramo[sm=hudicek1.gif]) presvlacim je jedino ako se oznoji, a znoji se vrlo. Inace...pada, dize se, baca po pesku, ma ic' me nije briga dok je ona srecna.




Didy -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:24:53)

Stefan sa drugarima iz svoje grupice.

[img]http://www.dodaj.rs/f/12/T5/3gB0dsFo/picture-887.jpg[/img]

Sofija sa svojim drugarima.

[img]http://www.dodaj.rs/f/E/k8/3uaJTEhJ/picture-890.jpg[/img]




Misha i Ljisha -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:27:44)

wow kakvi sesiri...Ja sam zapanjena. Jesu to mame i tate pomagali oko kreacija ili vaspitaci?




Didy -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:31:12)

Mame i tate. I stvarno je bilo super ideja i kreacija.
Stefan ima gnezdo, pticu i jaja na vrhu šešira, ne vidi se na ovoj slici.




Torbica -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:32:52)

Didy, ne znam ko je slađi! Sofija za nijansu, ali preslatki su oboje!




Klarita -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:35:19)

Sofija kao da se ljuti sto je brukas pred drustvom [sm=smiley36.gif], dusa lepa, a frajera necu ni da komentarisem[sm=smiley1.gif]
A, ja sto sam kreativnaaaaaa, K mi nikad nece oprostiti radove iz vrtica[sm=jezicek.gif], sreca pa mi vaspitacice uvek docrtaju, prioboje...prizalepe[sm=jezicek.gif]




Didy -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:35:27)

Hvala, Torbi. [sm=smiley31.gif] Devojčice su uvek nekako slađe. [sm=smiley2.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:36:33)

a sto Stefan ide sa drugaricom ehhehe... Frajer. Svaka ti cast na kreacijama. Sofija izgleda kao da je pozirala sa napucenim ustima ihihihi...Slatkis mali




Didy -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:39:41)

Sofija me je spazila u gomili, pa nije bila sigurna da li sme da mi priđe ili ne. Baš sam taj momenat uhvatila.
A Stefanova drugarica se zaljubila u njega, a on nije u nju, već u jednu drugu iz grupice, ali ova stalno trči za njim i prva ga uhvati za ruku, pa su onda zajedno u paru silom prilika. [sm=jezicek.gif] Tako mi je rekao. [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Slike nase decice - VI deo :) (3.6.2014 13:39:48)

haha Klarita, trazis izgovor da mi gledas muza [sm=smiley36.gif]. e pa ne moras, E lici na moju pokojnu svekrvu, ista je na nju.
didy sta reci, lepi, prelepi... a vidi Stefija naspram drugara iz grupice [sm=smiley36.gif].
MILJ slatkis jedan, vidi se da voli da rucka kao moja E




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>