RE: Skidamo pelenu II deo (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dunja RR -> RE: Skidamo pelenu II deo (18.5.2022 22:08:57)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Pitanje korisnice:

Dobro vece. Imam pitanje. Dete dve i po godine skinuli smo pelenu ima vec cetri dana. Problem je sto ona piski sasvim malo negde tri cetri puta za ceo dan. Brine me jer mislim da ona nece da piski od kako smo skinuli pelenu. Inace se nije upiskila ni jednom u pantalone. Jel moze da bude to problem za nju?




nata11 -> RE: Skidamo pelenu II deo (19.5.2022 7:58:19)

Mi evo pune 3 god i dalje nosimo pelene. Mi krenemo kuci, vaspitacice ih ne nude na nosu i naravno da je neiyvodljivo jer dete tamo provodi 7 sati. Samo ga zbunimo.
Trenutno jeu fazi kada u potpunosti odbija nosu. Nije sela na nju vec 2 nedelje.

Izgovor vaspitaca je da je ona sama sa 22 dece i ona ne vodi u toalet uopste decu koja nisu spremna po njenoj proceni.[sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Skidamo pelenu II deo (19.5.2022 8:33:55)

Nezgodno je kad nemate podrsku od vaspitaca. Kod nas su stavljali decu na nosu bas rano,i ako su nosili pelene. Zato sam i odlucila da joj skinem pelene sa dve godine. Inace, to je trajalo tri pune nedelje. U vrticu se ni jednom nije upiskila za to vreme, a kuci popodne pet puta 🤣. I te trece nedelje vise ni jednom ni kuci. Nocnu sam joj skinula posle par meseci, ali to je do moje lenjosti i sto nisam htela da mi upiski krevet 😁




Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]