|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:02:24   
dunja RR
Avokado nisam davala još M, S jesam čini mi se nešto ranije. Mogla bih uskoro i njoj. Znate za onu priču da je avokado dobar za žene, po onom principu da oblik voća.povrća je dobar za organ tog oblika, nemam pojma da li ej tačno, ali ta teorija kaže da je avokado dobar za matericu jer su istog oblika. Nije da slepo verujem u ovo user posted image , ali ima tekstova o tome, pa se recimo i u VTO postupku se savetuje avokado, a ko prolazi kroz VTO, probaće sve samo da uspe ..ja to iz iskustva..kada se set___im šta sam sve jela i ne jela, ali isplatilo se user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.12.2019 20:04:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:04:04   
smeško
Da, cula sam i ja za to.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:06:42   
dunja RR
user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Avokado nisam davala još M, S jesam čini mi se nešto ranije. Mogla bih uskoro i njoj. Znate za onu priču da je avokado dobar za žene, po onom principu da oblik voća.povrća je dobar za organ tog oblika, nemam pojma da li ej tačno, ali ta teorija kaže da je avokado dobar za matericu jer su istog oblika. Nije da slepo verujem u ovo user posted image , ali ima tekstova o tome, pa se recimo i u VTO postupku se savetuje avokado, a ko prolazi kroz VTO, probaće sve samo da uspe ..ja to iz iskustva..kada se set___im šta sam sve jela i ne jela, ali isplatilo se user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:10:15   
smeško
A kakav ukus ima? Sve sto sam kupila bilo mi je bezveze ukusa. I sada kao glupan nemam pojma da li sam nasla neke nedozrele, prezrele ili mi se ipak ne svidja avokado.🙄

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:17:06   
dunja RR
Pazi, baš ga dugo nism jela, i eto da nije ove teme, ne bih se ni setila, A videh ga u Lidlu (prvi i ejdni put da sam bila) neki dan, i ne kupih.
Uzeću ga sigurno NArednih dana, samo da završimo sa brokolijem.

Ono što se sećam je da je fin ukus, kremast, bebe ga vole, može da ide i u slane i u slatke kašice, i da je najbolje da je zreo, samo se izdubi,evo nađoh ovde savete KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:21:11   
Khaleesi
Nisam znala za avokado ovo... Nista sutra cu da kupim neki... 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:48:22   
Analiticarka
Ima puno informacija i klipova po netu kako izabrati dobar avokado. Takodje ima i puno recepata. Za bebecu hranu je extra, gde god da ga stavis bice super. Koristi se po kriskica. Ostatak ide u frizider, on ce malo pocrneti odozgo, samo odstranis tad deo i opet koristis.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 20:50:35   
mama Jo
Avokado je odlican za kombinovanje, neutralnog je ukusa, moze i u slano i u slatko. Meni je vrlo cesto izbor, i deca ga vole jako. A vrlo hranljiv. J sam rano uvela, U sam mozda kasnije,ali bas ga vole.
I u smutije ga stavljam.
Kad ga stavljate u frizider umotati u foliju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 21:03:24   
Sanjica26 RR
Ja ga cesto mesam sa bananom. Posebno kad pravim smuti. K a d sam uvodila cvrstu hranu avokado nam je bio među prvim namirnicama. 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.12.2019 21:04:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 21:21:22   
Khaleesi
Kakav smuti pravis? Tj kako


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 21:32:58   
Filadendronka
Toliko ste toga napisale, da vise ne mogu da se set_im ni kome sam sta htela da odgovorim. Avokado nisam jos uvek, stalno imam nesto prece. Inace sto kaze Sanjica odlican je u kombinaciji sa bananom. Mada meni licno ne prija takav ukus. Maline neke slucajno nadjoh na dnu zamrzivaca, pojma nemam odakle su tu kad ove godine nisam ostavila. Lepo izgledaju. 🤔

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
7.12.2019 21:39:23   
Khaleesi
Sve to moze u sejk ni ne razmisljaj 😉🤣a jeste raspisali smo se 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 0:02:50   
Ana RR
Mi smo danas jeli avokado. Pravila burotise i naravno gvakamole sos.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 17:27:07   
Analiticarka
Mi smo njupali bundevu. I kinuli dok smo jeli. Zanimljivo:). Svidela nam se... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 17:49:38   
Filadendronka
Analiticarka, super je i kad se ispece. Ali to sacekajte jos malo, posle sedmog meseca. 

(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 18:05:10   
Analiticarka
Jeste, ja vise volim pecenu, ali sad mi treba i ona vodica u kojoj se kuvala da bih izmiksala redje. Jos se mi ucimo....❤️

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 23:43:45   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Analiticarka

Mi smo njupali bundevu. I kinuli dok smo jeli. Zanimljivo:). Svidela nam se... 



Moje dete bas voli bundevu. Mi smo danas imali drugi pokusaj krompira i opet prduckanje i prduckanje. Tako da ga definitivno odlazem za posle nove godine... Ono sto je zanimljivo je da on bas odbija kasice sa krompirom. Na silu je pojeo 5,6 kasicica i odustali smo. Posle sat vremena je krenulo da ga muci. Onda smo kuvali novi rucak. Jeo je bundevu, tikvicu i karfiol i smazao sve. Kada se uvodi maslinovo ulje? To ide kasnije? 

(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 23:51:21   
mama Jo
Ja sam maslinovo negde pred kraj 8.meseca.
Nesto mu izgleda krompir ne odgovara, ili mu prosto nije lep...

Koliko on ima tacno, verovatno si sto puta vec pisala, ali sad ne mogu da se set_im?

< Poruku je uredio mama Jo -- 8.12.2019 23:52:02 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
8.12.2019 23:56:10   
bubulence
Aaa znaci cekamo jos za ulje, i meni je u glavi da ide posle mesa, ali hajde da pitam. Sada ce za par dana 5 meseci. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 9:36:22   
Filadendronka
Bubi, ni J nece krompir nimalo, a i steze mu stolicu. Ekstra devicansko hladno cedjeno ulje moze od sestog meseca i preporucljivo je bebacima sa tvrdom stolicom. Mi ne volimo maslinovo, ni prvo dete nije htelo ni da lizne, pa sam J uvela ulje od repice. Ukus je gotovo neutralan, a u Nemackoj je ono na prvom mestu. Hipp hrana ga sadrzi. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 11:50:05   
Analiticarka
Pitacu zaovu sa koliko oni uvode maslinovo ulje deci u Dubrovackoj regiji (njima je maslina domaca kao nama sljiva), a danas idemo na kontrolu kod GE pa cu i nju pitati i javljam. Moja L je jela krompiric, i jeste i nju treci dan mucio stomacic ali malo. Uvela sam bundevu, ona je bolja za stomak, danas opet bundeva i mrva krompira. Mada ja generalno krompir je ne volim, nekako mi je prazna namirnica skroz. Kakva je sargarepica za stomak, ona mi je sledeca da uvedem? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 11:52:36   
Filadendronka

Ista kao krompir, korenasto povrce. 🤭
IZVORNA PORUKA: Analiticarka

Pitacu zaovu sa koliko oni uvode maslinovo ulje deci u Dubrovackoj regiji (njima je maslina domaca kao nama sljiva), a danas idemo na kontrolu kod GE pa cu i nju pitati i javljam. Moja L je jela krompiric, i jeste i nju treci dan mucio stomacic ali malo. Uvela sam bundevu, ona je bolja za stomak, danas opet bundeva i mrva krompira. Mada ja generalno krompir je ne volim, nekako mi je prazna namirnica skroz. Kakva je sargarepica za stomak, ona mi je sledeca da uvedem? 



(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 14:28:53   
Analiticarka
Ja sam pogresila. Ne idem danas 8og kod GE, vec 18og. Javila se zaova i rekla da se kod njih maslinovo ulje uvodi sa punih 6 meseci. Krompir i bundevu je do sad najvise pojela. Pune 3 supene kasike, vise nisam smela da joj dam. Jos sutra bundeva pa nam je red za novu namirnicu. Ostalo nam je jos sargarepica, pirinac i jabuka za ovo sigurno znam da smem. Sta jos moze sa punih 4 da se uvede. Mada ne zurim nigde samo pitam. Bubulence vidim daje i karfiol, jel to smem? A daaa i tikvica. Uuu pa imamo dosta kombinacija. 👏🏻👏🏻

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 14:43:46   
Ana RR
Analitičarka, ja bih sa pirinčem sačekala. Nije baš idealna namirnica, ima boljih od njega a ona je baš mala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Ishrana bebe od 3-6 meseci - IV deol
9.12.2019 14:44:34   
Filadendronka
Ne bih odmah sargarepu i pirinac zbog stolice. Ja sam krenula sa tom pirincanom kasom i prilicno pogresila.


(odgovor članu Analiticarka)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here