|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kabanica
4.8.2014 12:58:22   
Peace*
Tražim Luki kabanicu (veličina 122).

Marko je sada urastao u neku koja je pripadala još mom bratu koji sada ima 20g. Marka je C.A.M.P.U.S. Fenomenalna! Sa dva lica. Teget vetrovka, i žuta kabanica.
Nešto na ovaj fazon: KLIK

user posted image

Da li znate možda, jel ima to negde kod nas da se kupi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kabanica
4.8.2014 13:00:24   
Misha i Ljisha
joj to bi i nama trebalo. Ja D ne mogu da drzim u kuci ni kad pada kiša, samo bi napolje. Cizme imamo ali bas nam treba kabanica da ne jurim sa kisobranom za njom.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kabanica
4.8.2014 13:01:28   
Peace*
Svuda viđam one pončo kabanice, za mene je to golo go*no da prostite. Ja bih ovakvo. Al mi puno 60 funti. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kabanica
4.8.2014 13:08:33   
Misha i Ljisha
ma da te pončo su bezveze i meni. dodje mi da kazem za letnje varijante da mi posalju jednu Ameri one tanke sa nijagarinih vodopadauser posted image , bilo bi super da ima i kod nas tih jednokratnih i tankih a ove su bas super jesenje ali bas je mnogo 60 funti

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kabanica
4.8.2014 13:19:16   
Peace*
KLIK

Za vas male ima ima i za 9 funti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kabanica
4.8.2014 13:53:34   
Peace*
user posted image

H&M, London. 26eur

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kabanica
30.9.2015 12:10:16   
dijana1*
Nigde ne mogu da nadjem lepu i kvalitetnu kabanicu. Tj. gde god da pitam uopste ih i nemaju.
Jutros sam jedva nasla neku za 5 eura . Cekam da mi V dodje iz vrtica pa da vidim da li moze obuci posto je ova sa rukavima.
Bas mi je zao sto ne prave kvalitetne i prakticne kabanice.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kabanica
30.9.2015 13:52:03   
NadaR
Dijo, ako mu je duzina do koljena ili malo ispod ,ne vrijedi. Sva se voda onda sliva na hlace.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kabanica
30.9.2015 14:01:36   
dijana1*
Nado teta u vrticu je zamolila da donesemo kabanice pa kada rominja kisa da mogu izaci ispred vrtica da se igraju. Sigurno ih nece izvesti po velikom pljusku. Oni su vec veliki i bilo bi glupo da zbog par kapi budu zatvoreni.
Bolje i to nego da mu kisne jakna pa da upije i bude mokra.
ako mu ovaj bude odgovarao slikacu da ga vidite.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kabanica
30.9.2015 14:03:20   
dijana1*
E da ima jedan u Bojpromu ali je mali i kosta 25 KM. Bas nisu normalni, a kvalitet 0.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kabanica
30.9.2015 14:30:39   
choopa choops
Jesi li gledala kod Kineza? Ja sam mojima prije par godina kupila ekstra kabanice tamo, sa rukavima i kapuljačom. I to sa crtanim likovima. A još ih kod nas drže i neke knjižare, one što prodaju sve i svašta user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kabanica
30.9.2015 14:59:21   
Ana RR
Videla sam u Maxi-u neke kabanice. Ima običnih jednobojnih a ima i nekih sa diznijevim junacima. Nemam pojma kakvog su kvaliteta ali eto, ako dolaziš možeš pogledati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kabanica
30.9.2015 15:18:53   
madre
dijana, ja sam prosle godine kupila bogiju super spiderman kabanicu kod kineza. bila mu je malo veca, tako da ce i ove godine da bude dobra.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kabanica
30.9.2015 15:49:52   
NadaR
Pa ok, onda zato moze.posluziti. Milos ima oko kilometar ipo do skole, dolazio je bas mokar . Zato sam prokomentarisala.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kabanica
30.9.2015 22:39:27   
dijana1*
Choopa bas sam je i nasla u nekoj maloj knjizari gde ima sve i svastauser posted image
Probali smo super mu stoji. Ima na njoj miki maus, odusevljen je.
Nado zato i kazem, ne ide on nigde gde bi bas kisnuo. Ali teta je zamolila da imaju kabanice da mogu izaci ispred vrtica.
Ostajem duzna jos sliku.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kabanica
7.11.2019 20:51:18   
branki*
sad kako je pocela kisica i jesen,boka jedva ceka i pod punom je opremom-gumene cizmice,kisobran i kabanicauser posted image cak i kad pada samo par kapi i nesto sitno,ona sve to nosi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kabanica
7.11.2019 21:55:06   
flamingos
Šta će dete-opremljena je i voli da bude pod punom opremom😁❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kabanica
7.11.2019 22:07:26   
Mirko Svirko
Kabanica je dobra stvar...Kabanica i cizme fenomenalna kombinacija 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kabanica
7.11.2019 22:12:18   
Sanjica26 RR
Mi imamo i kabanice i cizmice❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here