RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Peace* -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.10.2014 12:41:29)

Pa, sad mi ne stiže. Videćemo. Javiću.

ps. jesi kupila vreću? [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.10.2014 12:50:18)

Super (što ne stiže).

P.S.
Naručila vreću
malo veću
na našu sreću
[sm=smiley36.gif]

Uradiće mi, čini mi se 110x120, tako se dogovorimo, jedva čekam da stigne :)
Hvala na pomoći!




Misha i Ljisha -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.10.2014 15:56:07)

Ja sad bas htela da napisem da nema sanse da nekom radi nekom ne radi jer je to opcija na sajtu rr, sto bi znacilo daj e problem do aparata koji se koristi sto kaze Dunja zaglupio se tel i sl. Znaci ljudi su isprogramirali ako radi onda radi i to je to.[sm=smiley36.gif] ako treba stavicu sliku komplet stranice da vidite gde je sve to tacno




mati -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.10.2014 18:36:16)

Mene odjavljuje nakon dva-tri posta...[sm=zmeden.gif]
Koristim Chrome




Mala Elena -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 14:51:33)

Imam problem da kad hocu bilo koju temu da otvorim na forumu, pise " Internal error, request could not be serviced at this time." To sa telefona, ceo dan. A sad sednem za racunar da proverim, pise gore "about blank" i ucitava sto godina, ne mogu nista. Na kraju izbaci " veza istekla." Koristim mozilu, proverila sam kabla i na adsl-u je sve u redu, mogu i na druge sajtove. Jel ima jos neko taj problem? Izludjuje me!




Žapkić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 15:16:31)

Ja sam odštiklirala za objave da ne primam putem E-maila, i opet mi stizu...[sm=smiley13.gif]




serpica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 15:22:07)

Zapkic a jesi probala kao sto je Mod objasnila u moju rr pa forumi pa podesavanja i dole na dnu imas kvadratic gde markiras pise ne zelim da primam obavestenja.ja tako sad cu da vidim dal ima nesto na gmail




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 15:28:50)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ušla sam u Moja Ringeraja, Podešavanja - Forumi, štiklirala opciju "Ne želim da primam obaveštenja o novim objavama na forumu", zatim kliknula dole Sačuvaj promene, i više mi ne stižu mailovi. Probajte molim ovako kako sam napisala.




IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

[img]http://www4.slikomat.com/13/1001/u9-Captur.png[/img]


I nakon toga klik dole na sačuvaj promene




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 15:32:05)

@ME - pojma nemam, probaj sa drugog pretraživača. To hoće meni da se dešava kada zeza net, ali ja nisam na kablu. Nekad se desi i da se RR zaglupi, ali uglavnom je bio problem do mog neta.

Što se tiče ovoga za obaveštenja - evo ja sam štiklirala tamo da ne želim da primam, a ispod svake poruke mi stoji štiklirano i 'dodaj potpis' i 'putem e-pošte me obavesti o odgovoru na temu'

E sad, reče ja - nemam problem jer ne ulazim na taj mail, a i RR ima svoj 'label' i preskače inbox te mi svakako ne bi stizale poruke, tj ne bi mi pištao telefon.




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 15:34:33)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Što se tiče ovoga za obaveštenja - evo ja sam štiklirala tamo da ne želim da primam, a ispod svake poruke mi stoji štiklirano i 'dodaj potpis' i 'putem e-pošte me obavesti o odgovoru na temu'



I kod mene je ovako, i ne stižu, verovatno ovo u podešavanjima ima prioritet.




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 16:02:49)

Evo sad sam išla i na taj mail da vidim, od juče kad sam štiklirala ono na podešavanjima nema novih obaveštenja. Samo da potvrdim Dunjin post.
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Što se tiče ovoga za obaveštenja - evo ja sam štiklirala tamo da ne želim da primam, a ispod svake poruke mi stoji štiklirano i 'dodaj potpis' i 'putem e-pošte me obavesti o odgovoru na temu'



I kod mene je ovako, i ne stižu, verovatno ovo u podešavanjima ima prioritet.






Žapkić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 16:22:05)


IZVORNA PORUKA: serpica

Zapkic a jesi probala kao sto je Mod objasnila u moju rr pa forumi pa podesavanja i dole na dnu imas kvadratic gde markiras pise ne zelim da primam obavestenja.ja tako sad cu da vidim dal ima nesto na gmail

Ma, jesam to uradila još onaj dan kad je Mod objavila... I opet mi dolazi... Čak ispod svake poruke odštikliram-i isto- .. pošizeću...




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 16:37:32)


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Ja sam odštiklirala za objave da ne primam putem E-maila, i opet mi stizu...[sm=smiley13.gif]


Nemoj da odštikliraš, nego štikliraj kvadratić, tj. proveri da li je štikliran.
Kada je štikliran, ne stiže više. I naravno moraš na sačuvaj promene.




Žapkić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.10.2014 23:41:22)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Ja sam odštiklirala za objave da ne primam putem E-maila, i opet mi stizu...[sm=smiley13.gif]


Nemoj da odštikliraš, nego štikliraj kvadratić, tj. proveri da li je štikliran.
Kada je štikliran, ne stiže više. I naravno moraš na sačuvaj promene.

Ma, to sam i mislila- štiklirala sam ga....




dijana1* -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (3.10.2014 3:59:43)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Imam problem da kad hocu bilo koju temu da otvorim na forumu, pise " Internal error, request could not be serviced at this time." To sa telefona, ceo dan. A sad sednem za racunar da proverim, pise gore "about blank" i ucitava sto godina, ne mogu nista. Na kraju izbaci " veza istekla." Koristim mozilu, proverila sam kabla i na adsl-u je sve u redu, mogu i na druge sajtove. Jel ima jos neko taj problem? Izludjuje me!


Ovako je kod mrne ceo dan. Da udjem u neku temu ili da odgovorim muka ziva!




mati -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:02:02)

Ljiso ti se razumes ili ko zna. Povecao mi font na celoj str i bode mi oci, kako da ga smanjim...




Sanjica26 RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:05:31)

Mati ctrl - drzis istovremeno.




mati -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:08:03)

Sanjice, sredila sam vec, hvala... Matija vise ne pravi probleme oko kompjutera i lap topa, ali zato ovaj mali samo nesto pipa. a lap top najvise voli da otvara i zatvara. Dugmice samo cupa, skace po njemu. Dobro jos i rade...




Olga75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:08:37)

mozes da udjes u my computer , podesavanja i nadjes rezoluciju i tamo podesis a mozes da drzis ctrl i skrolujes dole ako uspe




Misha i Ljisha -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:18:29)


IZVORNA PORUKA: mati

Ljiso ti se razumes ili ko zna. Povecao mi font na celoj str i bode mi oci, kako da ga smanjim...

tek sad vidim[sm=smiley36.gif], ali vidim i da su ti odgovorili. Ne razumem kako bebe to mogu da odrade tako lako a istovremeno treba da se drze dva dugmeta ahahahah...Neverovatni su




mati -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:23:00)

Ljiso on se navali sa obe sake pa zakaci pola tastature, i to je i fora sto ne znam kad sta pretisne. Samo ulazi u neka podesavanja dok gleda pesmice. A prsticima cupa dugmice i one gume izmedju.




Misha i Ljisha -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (5.10.2014 22:29:36)

da stisne sve pa sta bog da ahahah




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (6.10.2014 11:32:02)

Brljavi mi Moja ringeraja i to deo sa privatnim porukama. Ne registruje da sam pročitala novu poruku i ne da mi da odgovorim na tu novu poruku.
Ista stvar se dešava u svim browserima (opera, chrome, explorer)




Misha i Ljisha -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (6.10.2014 11:36:43)

Mod i meni se to nekad desava ja onda udjem pa izadjem ponovo i uglavnom mi resava stvar.




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (6.10.2014 12:09:44)

Primetila sam da na nekim temama nemam ono 'putem maila me ....' kako to?

A da, pa pre neki dan greškom kliknem na sebe i kaže da ne mogu da vidm profil[sm=jezicek.gif] jel to beše moram negde da podesim?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>