RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (1.9.2014 20:42:38)

Pozdrav! Ja sijem, pa samo malo da zavirim sta caskate [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (1.9.2014 22:31:44)

Hvala Torbice[sm=smiley1.gif]
Nego meni i Vuk dobio proliv i zali se da ga boli stomak[sm=smiley13.gif]
Sutra obojica na dijeti:-(




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (1.9.2014 22:40:51)

joj, lancano... [sm=smiley13.gif] Da brzo prodje...




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (1.9.2014 23:27:44)

Odoh da stavim ves da se pere pa kupatilo i u krpe, laku noc!




Dada81 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (1.9.2014 23:50:22)

Dijo,izdrzi,neka brzo prodje pilice [sm=smiley31.gif] Vreme je uzas i kisa ne prestaje.

Torbi,svaka cast,ja bih ja bih tako da mi neko pokaze sivenje na masini,stoji mi nova u kutiji i baas odavno imam zelju..

Ja se ubijam od gledanja i trazenja smestaja na moru..Oci me vec bole,a nisam puno ni ovde bila.Niti sam nesto nasla,samo poslala na mail da mi jave cene,jer nisu navedene,uglavnom. Mm puno radi,daj Boze da se okupamo,ai bi on bilo gde samo da promeni okolinu.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 6:30:41)

Dobro jutro mame. Moja D jos spava ,rekla sam da cu da je budim danas pa ocito porekla. Zao mi je da je budim jer je nocas bas mucio nos i nije mogla da spava od nekih pola 3 do skoro 4. Prevrtala se jadna i prevrtala. Bili smo juce kod lekara i dr nam je dala Aerius ili tako nesto, kaze to je za alergije. Prosto ne znam stvarno da li je alergija, njoj curi vodica iz nosa, i stvarno kija cesto. Ali osim toga nista je drugo ne muci. Dobila je cak i potvrdu da je zdrava da moze u vrtic. Nisam joj dala taj sirup (ja i moji tripovi oko lekova) sve mislim da ona to moze sama da izgura i da je ciscenje nosica dovoljno. Njoj stvarno curi iz nosa onako bas bas posteno, cak sam ukljucila i inhalator i fizioloskim je inhalirala, kapiram ne moze da odmogne. Ne znam, sta vi mislite da joj dam taj sirup????

Juce nisam naravno stigla pola stvari da odradim jer mi je D zaspala u kolima a ja nisam u fazonu da je ostavim da spava sama u autu, jer su moje komsije nacine upravo tu gresku i dete se samo probudilo u kolima i briznulo u plac i nije hteo jako jako dugo da udje u kola. A opet u inostranstvu su ljudi toliko opusteni da ostave decu u kolima da spavaju ispred mega marketa dok su oni u sopingu. Mislim to mi je uzasno.

Danas idemo opet na adaptaciju, ja ves nikako da sredim nemam pojma ni sta cu ja obuci a ni sta ce D[sm=smiley36.gif]. Katastrofa sam. Danas cu poneti ono sto su nam rekli sa spiska. Vidim juce upicanili svi decu za prvi dan u vrticu a ja moju obukla najnormalnije[sm=smiley36.gif]. E pa kad su juce svi bili upicanjeni danas ce moja D da bude upicanjena[sm=jezicek.gif]

I tako, nem pojma sta cu detetu za dorucak. Nisam juce obavila soping, al smislicu ja vec nesto (lako cu ja sa njom moze ona i samo papriku za dorucak ehhehe...)

Pozdrav mame




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 7:19:49)

Jutro [sm=kava.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 7:48:47)

Jutroo,ova moja i noćas divljala,kao da je vampir pravio pa noću luduje.




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 7:49:33)

Jutro!A što da je budiš Ljisho,nek spava.Ja moje budim u poslednji čas.Juče i danas vozim i mm pa malko ranije a inače u 7 i 15.I stignemo u vrtić u 7 i 45.
Što se sirupa tiče ja bih pricekala još koji dan a u medjuvremenu inhalirala Efedrinom.Ako je prehlada zgusnuce se sekret.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 8:05:20)

jutro mame,da se javnem pa odoh do frizera [sm=kava.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 9:07:47)

Moja sveki pegla, tu je jos danas, dosla je u nedelju da vidi klince pa ostade dva dana. Mm poceo da nosi kosulje na posao [sm=smiley26.gif] pa taman da ih opegla da budem mirna nedelju dana...




Ludachica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 9:49:13)

Da vam mahnem u prolazu [sm=zz_inlove.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 11:21:23)

Mi smo se razboleli. Sofija ima blagu temperaturu. Jos pre neki dan joj je procurio nosic. Bas sad kad sam pocela da radim. [sm=smiley13.gif] U cetvrtak imamo kod homeopate. Ocigledno kod nje to nije delovalo. Inace je ovih dana vesela. Non stop mase kad joj govorimo pa pa. Kad kazem tasi tasi gleda gde su moje ruke.[sm=smiley36.gif] Muziku sa baby juma kad pocnem da pevusim ona puzi do nje da pritisne. Sva je,smesna.
Teodora sa njenim forama. Kaze vaspitacica samo ona prica. Juce je dosla iz vrtica i moja mama joj je ponudila supicu. Sela da jede i posle prvog srka gleda u baku i kaze: " Bako, supa ti je fantasticna".[sm=smiley1.gif] Mama se skroz raznezila.
Dijana nadam se da je deci bolje.
Ljiso sa srecom vrtic.




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 11:53:29)

Jaoooo, bas nas sve zdrmala ova promena vremena, bljakssss. Da sto pre prodje!

[sm=kava.gif]

MiLj, doruckujete kuci? Ja sam za lekove, ali ja sam i farmaceut pa je to verovatno opravdano time. Ali, slusaj, nisam bas odmah za aerius, jer on ce zgusnuti sekret i zaustaviti ga, pa ako je nesto virusno ili bakterijski, veca je steta, jos i osusi nosnu sluznicu. Ja ga primenjujem tek kad vidim da ni posle tri dana nema promene u konzistenciji i boji sekreta[sm=smiley2.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 12:33:35)

Sanjice, znas kako, deca na homeopatiji se redje razbole i lakse prebrode, da kazem, na nogama. Bar moji. Budu i oni nekad slinavi, ali jednostavno se organizam izbori i to ne napreduje tako lako, tj reeetko se zakomplikuje. Kod nas inhalacije zavrse celu pricu prehlade, nista grlo, nista uho... Tako da, videces i sama. Ljubim
Klarita, ja samo mislim da prva dva tri dana ne moze sa sigurnoscu da se tvrdi da li je alergija ili prehlada, ali kad je indikovano jesam za Aerius.




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 12:36:00)

Zdravo mame. Vi sve ranoranioci. Ja nikako da se organizujem, od kako je mm poceo da radi slabo se snalazim sama.
Sanjice da joj nije T donela iz vrtica nesto?




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 12:52:05)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Moja sveki pegla, tu je jos danas, dosla je u nedelju da vidi klince pa ostade dva dana. Mm poceo da nosi kosulje na posao [sm=smiley26.gif] pa taman da ih opegla da budem mirna nedelju dana...

deder posalji je kod mene leba ti [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 13:02:08)

Moze Doco [sm=smiley36.gif], zavrsila je ovde. Eno je u dvoristu, cisti nadstresnicu, ljubim je...
Mati, ne verujem jer su tek juce startovali vrtic a malecka je od pre par dana rovita. Ma ovo vremeeee, da poludis. Klinci se za vikend kupali u bazenu, a jutros sam ih u dukseve pakovala [sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 13:05:46)

Pa vreme jeste grozno.
Ja vam se nisam pohvalila da Mata vec par dana spava u dr sobi, sam, sa lap topom ali dobro, bitno da je predao krevetac. Ja sam mislila da ce da spava u njemu do skole...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 13:22:46)

Teodora je zdrava kao dren. Vodila sam Sofiju kod dr. Sve joj je cisto. Inhalirala sam je. Sad spava. Samo da ne raste temperatura.
Moja mama sprema rucak- kupus sa rebarcima. Volim kad ona spremi.




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 13:36:38)

ova moja gospoja se pocela dizat uz sta stigne,vec caprka sve po stolu i koliko god da vicem ne ona se smije i kaze de,razbicu je [sm=smiley36.gif]...kako je zivahna imam osjecaj da ce do kraja 10.mjeseca prohodati..
mene boli glava i metar oko glave a kasalj me ubi,pijem bisolvon tablete ali potrajace to jos,kad pocnem kasljati ne znam stati.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 13:50:19)

SANJICE opet nosic kod Sofije [sm=zmeden.gif] sto se dete namuci sa tim
EMICE moja Dora je isto tako zivahna,cuvanje nje je toliko iscrpljujuce,da radim odmah bi je u vrtic,ona obozava decu i nije problem da je bilo gde ostavim,zbog toga sam jako srecna,uopste nije vezana za mene
Meni sad dosla sestra taman malo da se zabavi oko Dore




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 14:00:11)

Cekam da se ispeku strudle pa odoh po bandu! [sm=smiley1.gif]
Sanjice, bice sve ok, samo je inhaliraj.




Dada81 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 16:16:59)

Dobar dan! Ja jutros u 7 na nogama,ustala i deca,baba ih cuvala kratko,ja isla u banku da zavrsim zatvaranje starog racuna,nakupilo se,pa 25 eura bacih u vetar[sm=smiley13.gif] tako mi je kad ne mislim ranije. Al''ajd''nek smo zdravi!
Odgledala sam cak i film danas[sm=smiley4.gif] naravno,uz 2-3 prekida,ali je za svaku pohvalu.Ne secam se kada sam.
Sanji,Dijana,nadam se,decica bolje?




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (2.9.2014 17:37:31)

[sm=hudicek1.gif] Meni se nijedno dete nije povredilo, redovno babe naprave sra...e. Mali zbrisao babi i zveknuo celom o cosak stepenice, krvi za izvoz.... Mislim, nije za sivenje, zaustavila sam... Ali nekad mi stvarno presednu babe....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>