|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 13:12:26   
Torbica
Sanchy, nismo to imali, a sad kad razmislim ni od mojih blizih niko. Ali mi nismo ukinuli lazu, oni su je sami ukinuli, ne znam da li to ima veze.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 14:06:33   
Sanchy
Kako su je sami ukinuli?Rekli mama necu vise lazuuser posted image ..ja sam mu lepo objasnila da je laza za bebe a da je on vec decak i da je damo nekoj bebici i on se saglasio..mislim to podrazumevam za ukidanje,,da sam cekala da kaze mama ja sam veliki necu vise lazu nacekala bi se..mislim prvi put cujem za to..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 15:08:17   
Klarita
K je "sama" ukinula lazu. Jednostavno vise je nije htela, ja joj gurala, ona pljuvala, par veceri tako i onda ukapiram da je nece i sklonim. Onda je trazila opet sa 14 meseci, jer je vidjala decu u jaslama, naravno, nisam joj vratila. Off, ali htedoh da objasnim samo kako je npr moje dete samo izbacilo lazu.

E, Sanchy, jeste, moguce je da mu nedostaje laza. Moja najbolja drugarica ima i dalje taj problem. Negde u junu je izbacila laze svojoj deci, devojcica sutra puni 4 a, decak je onda imao negde oko 2g2m, i bas se tesko uspavljivao i tako i dalje. Takodje je primetila da cesce pije vodu, koju mu i dalje daje na flasicu (to je vec drugi problem i ne zelim da ga sad analiziramo, jer nisam ja u pitanju, samo navodim primer iz moje bliske okoline) i vaspitacice u vrticu su joj rekle da ne panici sto toliko pije vodu da je to samo jasni pokazatelj da mu nedostaje lazauser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 15:20:49   
Olga75
zver nije koristila cucu i kad je bila mala pa spavala dva - tri puta kasnije je nocui isla na spavanje ( to je za onu bebecu temu user posted image )
ali kako je krenula u vrtic to spavanje je ko bonbonica
vikendom malo duze spava , do pola osam - osam ali na spavanje i onda ide u slicno vreme , deset - petnaest minuta razlike
jednostavno joj oci posive i marija iz sating daun user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 15:23:09   
emicaa
Zaova rekla sinu da su mu lažu pojeli pilići i nije više tražio.Teodora sinoć zaspala u pola 10,jedva.ja se ubih pjevajući ona se smije,prestanem pjevat ona razgleda po sobi pa se smije,strašnouser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 20:10:36   
minnica
Obično oko 9 već spavaju, ali se desi da ostanu budni i do 10, naročito ćerka. Mada, kad ide u vrtić, obično ne dočeka tako kasno.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 20:23:25   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Kako su je sami ukinuli?Rekli mama necu vise lazuuser posted image ..ja sam mu lepo objasnila da je laza za bebe a da je on vec decak i da je damo nekoj bebici i on se saglasio..mislim to podrazumevam za ukidanje,,da sam cekala da kaze mama ja sam veliki necu vise lazu nacekala bi se..mislim prvi put cujem za to..

Cerka je duze koristila, i te zime sa dobrih godinu ipo je progrizla jednu po jednu, imala je 4 dude. I vikala POKALILA SE, kao pokvarila se. Ja sam joj pricala da kad sve progrize, tu je kraj, nema ih vise. Uredno ih je sve progrizla i kao da nikad nije ni koristila.
Sin je ranije ostavio, interesantno, kad je krenuo u vrtic, april je bio i jednostavno je nije hteo, nikako. Mm govorio, ma ne guraj mu vise, vidis da nece, a sestrice su je drzale u ormaricu...
Mladji sin samo prvih 4-5 meseci i presao na palac... E to je jos aktuelno user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 20:26:46   
Misha i Ljisha
veceras u pola 8user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 21:09:00   
Torbica
O da. Nas najmadji uvek ide prvi u krevet, oko pola osam, a onda za njim i ovo dvoje.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
10.9.2014 22:20:02   
New Mom
Beba redovno spava najkasnije do 20.15h (da, bukvalno tako), a stariji izmedju 20.30h i 21h, zavisi u sustini od bebe i drugih aktivnosti pre toga.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 20:34:34   
veselicaa
Radnim danima u 21.30 a vikendom i do 23 ostanu.Starija ustaje u 7 zbog skole a mladja spava i do 11.Nismo neki ranoranioci,kada su bile male spavale su samnom i muzem do 10,11.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 20:38:26   
Anoniman
Kupamo se oko 19.:45 i odmah idu u krevet,a najkasnije u 21 zaspu.


(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 20:45:03   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

Zaova rekla sinu da su mu lažu pojeli pilići i nije više tražio.Teodora sinoć zaspala u pola 10,jedva.ja se ubih pjevajući ona se smije,prestanem pjevat ona razgleda po sobi pa se smije,strašnouser posted image



Hahahaaa ubih se od smeha user posted image Isto. Mozda da promenimo zanr ? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 20:47:12   
Mala Elena
Ljudi , bez' te bre, nabijate mi komplekse. Ja sam za to da se ova tema ukine...user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 20:52:43   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljudi , bez' te bre, nabijate mi komplekse. Ja sam za to da se ova tema ukine...user posted image user posted image

ME zasto breuser posted image ?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 23:05:44   
Klarita
Veceras K uveliko spava, od nekih 21i30, a N, iako okuppan, nahranjen, lezi i pricauser posted image user posted image jos uvek. Ne znam da li da se smejem ili placem

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
13.9.2014 23:08:32   
little_one

IZVORNA PORUKA: New Mom

Beba redovno spava najkasnije do 20.15h (da, bukvalno tako), a stariji izmedju 20.30h i 21h, zavisi u sustini od bebe i drugih aktivnosti pre toga.


Isto ovako. Beba zaspi najkasnije do 20 a cura je najkasnije u pola 9 u krevetu. user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
14.9.2014 23:48:05   
Misha i Ljisha
danas za nedeljnim ruckom se povela polemika oko vremena kada deca treba da idu na spavanje. Mm kaze bratovoj zeni kako ja nisam normalna i zahtevam da D ide uvek u isto vreme u krevet u fazonu ne spava se detetu uvek u minut u to vreme bla bla bla kad ce ti snajka na to da i moj brat isto tako a ona se slaze sa mm. Brat i ja crne ovce. Tek upada moj tata u razgovor i kaze ne mozes dete uvek u minut, pa prilagodi se ne spava se uvek u isto vreme tralalala... I ja ga gledam i ne verujem sta izlazi iz usta mog tate, pa on je taj koji nas je uvek terao u krevet i koji nas je budio u 8 ujutru sa recenicom "kakvo je ovo spavanje do podne?"user posted image

Eto postanes deda i postanes mekan.

Elem na tu temu o mekanim dedama i babama imam i ja nesto da kazem. Radili su istrazivanje u fazonu za cim zale ljudi u poznim godinama, preko 90% njih zali sto nije provelo vise vremena sa svojom decom tokom njihovog odrastanja i po statistici tih 90% su ustvari 100%mekane babe i dede. To su ti sto deci sve zivo dozvoljavaju, jer pokusavaju da izmire savestuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
14.9.2014 23:53:28   
dunja RR
NM, kada se beba budi?
IZVORNA PORUKA: New Mom

Beba redovno spava najkasnije do 20.15h (da, bukvalno tako), a stariji izmedju 20.30h i 21h, zavisi u sustini od bebe i drugih aktivnosti pre toga.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:12:52   
Dani.kv
Moj Maksim je budanuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:16:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Klarita

Veceras K uveliko spava, od nekih 21i30, a N, iako okuppan, nahranjen, lezi i pricauser posted image user posted image jos uvek. Ne znam da li da se smejem ili placem



Veselice , bas iz ovog razloga. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:21:18   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Moj Maksim je budanuser posted image

i moj S je budan, u toku je treći pokušaj uspavljivanja


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:22:10   
Klarita

IZVORNA PORUKA: little_one


IZVORNA PORUKA: New Mom

Beba redovno spava najkasnije do 20.15h (da, bukvalno tako), a stariji izmedju 20.30h i 21h, zavisi u sustini od bebe i drugih aktivnosti pre toga.


Isto ovako. Beba zaspi najkasnije do 20 a cura je najkasnije u pola 9 u krevetu. user posted image

Dunjci, evo i LO da nam odgovori, i mene isto zanima. Pocecu da ih spremam za spavanje oko 18h pa do 21h neka se uspavljuju. To mi je zadnja solucija, samo da zahladiuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:25:34   
Modessty
Fora je da ih dovoljno izmoriš!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 0:42:47   
Klarita
Mod, sve sam probala, zeno draga. Npr, juce je K bila odmah posle dorucka sa tatom po gradu pesaka, da ovaj zavrsi sta ima, pa je odveo na ljuljaske, tobogan, pa sreli tu moju rodjaku sa cerkom, pa bili u halu trcale kao lude,pokusavale da ubace po koji kos, doveo je kuci posle 4 sata setnje i svega, istusirala sam je, spremila, otisli na rucak kod komsija, tamo sve vreme trcala sa decom, dovela kuci, opet presvlacila, vodila u igraonicu na rodjendan kod drugarice iz vrtica, moz' misliti sta je tamo bilo, pa na pregled stopala, pa kuci...Istusirala i opet nije bilo komiranja nego natezanje uz 10001 bajku. Nije ni hrana u pitanju, bas je slabo juce jela, a od vitamina jos uvek ne uzima nista. Slatkise smo skoro skroz eliminisali user posted image

A, ovog malog,cu na kraju po guzi user posted image salim se, naravno. S njim mi ne uspeva nikako da uhvatim ritam. Sa K je sve nekako bilo pod sat i opet opusteno, ovo, brate mili, neki izrod teski...sve je na familiju mmuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here